Mikroskop Omegon Vision 20-1536x

Skladom

Mikroskop Omegon Vision 20-1536x, je určený do školy i na voľný čas. Preferované zväčšenie je 40-640 krát. Súčasťou dodávky je aj PC okulár. celý popis

Kód produktu: 33130
Výrobca: Omegon
Doprava za 1 €
339 €
Skladom
Osobný odber v Trenčíne: Ihneď na prevádzke
UPS Kuriérska preprava: zajtra u Vás
Slovenská pošta: Utorok 16.7. u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Týmto mikroskopom Omegon Vision 20-1536x, budete nadšení pri prvom pozorovaní. Je to vynikajúci mikroskop do školy i na voľný čas. Vovedie Vás do sveta zvierat, buniek a vlákien. Umožňuje pohodlné pozorovanie pod 45 ° uhlom, čo je veľmi praktické, ak chcete relaxačne posedieť aj dlhú dobu. 

Tubus možno otočiť o 360 °, čo je ďalšia výhoda pre potešenie. Mikroskop má extrémne pevné telo. Disponuje veľkým mechanickým stolíkom na vzorky. Na krížovom stolíku môžete uskutočniť svoje prípravy. Má jemné disky v dvoch osiach, aby sa dal objekt presne nastaviť. Tak máte istotu, že uvidíte vždy najzaujímavejšie miesta vášho produktu - dokonca aj pri vysokých zväčšeniach. 

Dva okuláre ( 10x a 16x ) a štyri rôzne šošovky sa nachádzajú v objektíve veže. Preferované zväčšenie 40 - 640 - krát, pre mikroskop tejto triedy je to rozumné zväčšenie. Vždy v prospech  jasného, vysoko kontrastného obrazu. A ak by to malo byť ešte vyššie, potom stačí použiť Barlow šošovky na neuveriteľné 1280 - násobné zväčšenie. V mikroskope sú použité silné LED svietidláSo stmievaním môžete vybrať pre vás najlepší jas.

Tento biologický mikroskop je jasný terénny svetelný mikroskop a pre väčšinu pozorovaní perfektný. Ak chcete , aby vaša cesta do mikrokozmu bola naozaj radosť. Vďaka vstavanej batérii ste s týmto mikroskopom mobilný a nezávislý. S PC okulárom, ktorý je súčasťou dodávky, môžete získať obrázky alebo video. Tiež je vhodný pre skupiny, školské triedy alebo demonštrácie. Práve vďaka PC okuláru, je ideálny. Mikroskop Vám dodávame v pevnom prepravnom kufríkuVšetko vo vnútri je dobre polstrované molitanom na správnych miestach pre mikroskop a príslušenstvo. Okrem toho tam nájdete napájanie, malú plastovú krabičku s 5 pripravených vzoriek a 15 snímok.

Technické parametre

Spôsob využitia: Pre študentov | Biologické
Konštrukcia: Monokulárne | Biologické
Maximálne zväčšenie: 20-1536 x
Zväčšenie okulárov: 10x, 16x, navyše: 1.6x Barlow šošovka
Napájanie: napájacia zástrčka
Osvetlenie: LED, prechádzajúce svetlo
Hmotnosť: 1.60 kg
Záruka: 24 mesiacov

Hodnotenie

  • súčasťou je PC okulár 
  • pevné kovové telo
  • prepravný kufrík s príslušenstvom
  • nemá

Názor odborníka

Veronika Šedová

Skúsený predajca optiky, zameranie na mikroskopy

Monokulárny biologický mikroskop v praktickom prepravnom kufríku je vhodný na použitie v školách i vo voľnom čase.

Prečo nakúpiť optiku u nás

Viac ako 10 rokov skúseností Radi poradíme s výberom.
Výmena tovaru do 60 dní Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný i pozáručný servis Ponúkame iba overené produkty.
Veľké skladové zásoby Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru do 30 dní Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná predajňa v Trenčíne Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu