Mikroskop Bresser Researcher Bino 40-1000x

Binokulárny biologický mikroskop Bresser RESEARCHER BINO 40-1000x,s kvalitnou optikou, rozsah zväčšenia je 40-1000x, osvetlenie pomocou halogenu 6V/20W s meniteľným jasom celý popis

Kód produktu: 5722100
Výrobca: Bresser
Doprava za 1 €
389 €
3-8 dní
Osobný odber v Trenčíne: Za 3-8 dní u Vás
UPS Kuriérska preprava: Za 3-8 dní u Vás
Slovenská pošta: Za 3-8 dní u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Mikroskop Bresser Researcher Bino 40-1000x je veľmi vhodný ako študentský mikroskop, ale využitie nájde aj v laboratóriách. Vhodný je najmä na pozorovanie mikróbov, hmyzu a rastlín. Mikroskop má rozsah zväčšenia 40x-1000x a má celokovovú konštrukciu tela. Mikroskop disponuje párom širokouhlých okulárov 10x a DIN objektívmi 4x/10x/40x/100x. Objektívy so 40x a 100x násobným zväčšením sú vybavené pružinovou ochranou proti poškodeniu preparátu.
 
Na prácu s imerzným olejom, ktorý je súčasťou dodávky slúži objektív 100x. Osvetlenie mikroskopu zabezpečuje LED 3W. Tento laboratórny mikroskop disponuje binokulárnou hlavicou otočnou o 360°. Optické časti sú celosklenené s antireflexnými vrstvami, všetky ostatné diely mikroskopu sú kvalitne spracované a vyrobené z kovu. Mikroskop disponuje dvojstupňovým ostrením - hrubým a jemným. Krížový stolík má jemný posuv preparátu a presnú stupnicu. Intenzitu osvitu preparátu možno meniť pomocou Abbeho kondenzoru s modrým filtrom a irisovou clonou. Na prepojenie DSLR (digitálna zrkadlovka) s mikroskopom je potrebné dokúpiť foto adaptér (kat.č.5942060). Mikroskop je plne kompatibilný so špeciálnymi kamerami Bresser MicroCam.
 
Obsah balenia: mikroskop s DIN objektívmi, 2 okuláre (DIN WF10x), imerzný olej, sieťový napájací zdroj, protiprachový obal
 
 

Technické parametre

Spôsob využitia: Laboratória | Biologické
Konštrukcia: Binokulárne | Biologické
Maximálne zväčšenie: 40-1000 x
Zväčšenie objektívov: 4x,10x,40x,100x
Zväčšenie okulárov: 10x
Napájanie: Len el.sieť
Osvetlenie: LED spodné
Kondenzátor: Abbe kondenzor
Rozmery: 28 x 36 x 17,5 cm
Hmotnosť: 3.80 kg
Záruka: 24 mesiacov

Hodnotenie

  • kvalitná optika
  • celokovové telo
  • Abbe kondenzor s modrým filtrom a irisovou clonou
  • pozorovanie len priehľadných objektov

Názor odborníka

Veronika Šedová

Skúsený predajca optiky, zameranie na mikroskopy

Kvalitný binokulárny mikroskop s celokovovou konštrukciou tela je vhodný do profesionálnych laboratórií a veterinárnych ambulancií.

Prečo nakúpiť optiku u nás

Viac ako 10 rokov skúseností Radi poradíme s výberom.
Výmena tovaru do 60 dní Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný i pozáručný servis Ponúkame iba overené produkty.
Veľké skladové zásoby Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru do 30 dní Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná predajňa v Trenčíne Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu