Mikroskop Bresser Researcher Trino 40-1000x

Biologický mikroskop Bresser RESEARCHER TRINO 40-1000x, s trinokulárnou hlavicou, s kvalitnou optikou, rozsah zväčšenia je 40-1000x, osvetlenie pomocou halogenu 6V/20W s meniteľným jasom celý popis

Kód produktu: 5723100
Výrobca: Bresser
Doprava za 1 €
499 €
3-8 dní
Osobný odber v Trenčíne: Za 3-8 dní u Vás
UPS Kuriérska preprava: Za 3-8 dní u Vás
Slovenská pošta: Za 3-8 dní u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Mikroskop Bresser RESEARCHER TRINO 40-1000x je vhodný na školské aplikácie, ale je použiteľný už aj na laboratórne účely. Využijete ho najmä pri pozorovaní mikróbov, hmyzu a rastlín. Disponuje celokovovým telom a rozsahom zväčšenia 40x-1000x (nie zoom).
 
Mikroskop je vybavený párom širokouhlých okulárov 10x a DIN objektivmi 4x/10x/40x/100x. Objektívy 40x a 100x majú pružinovú ochranu proti poškodeniu preparátu. Objektív 100x je určený pre prácu s imerzným olejom (je súčasťou dodávky). Osvetlenie je zabezpečené pomocou LED 3W. Je to laboratórny mikroskop s trinokulárnou hlavicou otočnou o 360°. Optické diely sú celosklenené s antireflexnými vrstvami, všetky ostatné časti mikroskopu sú kovové a kvalitne spracované. Ostrenie je dvojstupňové - hrubé a jemné. Krížový stolík má jemný posuv preparátu a presnú stupnicu. Intenzitu osvitu preparátu možno meniť pomocou Abbeho kondenzoru s modrým filtrom a irisovou clonou.
 
Tretí výstup umožní súbežné pozorovanie a zhotovenie snímkov alebo video záznamu pomocou fotoaparátu alebo špeciálnej kamery. Na prepojenie DSLR (digitálna zrkadlovka) s mikroskopom je potrebné dokúpiť foto adaptér (kat.č.5942060). Mikroskop je plne kompatibilný so špeciálnymi kamerami Bresser MicroCam.
 
Obsah balenia: mikroskop s DIN objektívmi, 2 okuláre (DIN WF10x), imerzný olej, sieťový napájací zdroj, protiprachový obal

 
 

Technické parametre

Spôsob využitia: Laboratória | Biologické
Konštrukcia: Trinokulárne | Biologické
Maximálne zväčšenie: 40-1000 x
Zväčšenie objektívov: 4x,10x,40x,100x
Zväčšenie okulárov: 10x
Napájanie: Len el.sieť
Osvetlenie: LED spodné
Kondenzátor: Abbe kondenzor
Rozmery: 28 x 36 x 17,5 cm
Hmotnosť: 3.80 kg
Záruka: 24 mesiacov

Hodnotenie

  • kvalitná optika
  • celokovové telo
  • Abbe kondenzor s irisovou clonou
  • pozorovanie a fotografovanie súčasne
  • pozorovanie len priehľadných objektov

Názor odborníka

Veronika Šedová

Skúsený predajca optiky, zameranie na mikroskopy

Kvalitný trinokulárny mikroskop s celokovovou konštrukciou tela je vhodný do profesionálnych laboratórií a veterinárnych ambulancií, ale aj do školských učební. Veľkou výhodou je súbežné pozorovanie a fotografovanie.

Prečo nakúpiť optiku u nás

Viac ako 10 rokov skúseností Radi poradíme s výberom.
Výmena tovaru do 60 dní Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný i pozáručný servis Ponúkame iba overené produkty.
Veľké skladové zásoby Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru do 30 dní Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná predajňa v Trenčíne Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu