Mikroskop Levenhuk binokulárny 720B

Zväčšenie: 40 - 2000x. Je vybavený achromatickými objektívmi vysokej kvality a Abbeovým kondenzorom s irisovou clonou. celý popis

Kód produktu: 69656
Výrobca: Levenhuk
Doprava za 1 €
475 €
3-8 dní
Osobný odber v Trenčíne: Za 3-8 dní u Vás
UPS Kuriérska preprava: Za 3-8 dní u Vás
Slovenská pošta: Za 3-8 dní u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Mikroskop Levenhuk 720B - binokulárny mikroskop ideálny pre laboratórny, klinický a lekársky výskum. Tento prístroj ocenia tí, ktorí vykonávajú seriózny vedecký výskum a pracujú s transparentnými mikroskopickými preparátmi. Mikroskop Levenhuk 720B sa odporúča aj k domácemu výskumu. Jeho možnosti sú vhodné pre školu i záujmovú činnosť.

Mikroskop je vybavený praktickou binokulárnou hlavouPozorovanie oboma očami je ďaleko lepšie pre váš zrak. Dlhé pozorovanie nebude viac spôsobovať nepohodlie a únavu. Hlava mikroskopu má  sklon 45 stupňov a možno ju otáčať okolo vlastnej osi. Otočný mechanizmus vás zbaví nutnosti pohybovať celým prístrojom, keď sa budete chcieť o výsledky výskumu podeliť s kolegom.

Mikroskop Levenhuk 720B je určený na pozorovanie priehľadných mikroskopických preparátovPoužívané výskumné metódy: metóda svetlého poľa a imerzná metóda. Sada obsahuje vysoko kvalitné achromatické objektívy a fľaštičku s imerzným olejom. Mikroskop sa navyše dodáva s dvomi pármi vymeniteľných okulárov: 20x Huygensovým a 10x okulárom. Široká sada príslušenstva vám umožní vybrať si optimálnu úroveň zväčšenia a zorné pole k pozorovaniu konkrétnych mikroskopických preparátov. Rozsah zväčšenia mikroskopu sa pohybuje od 40x do 2000x.

LED osvetlenie sa nachádza pod stolíkom a disponuje reguláciou jasu. Mikroskop je ďalej vybavený Abbeovým kondenzorom s irisovou clonou, ktorá znižuje svetelné straty a umožňuje presne zaostriť svetelný lúč na pozorovaný preparát. Je vybavený špeciálnymi strediacimi skrutkami. Zaostrenie je možné upraviť pomocou jedinej skrutky - zaostrovací mechanizmus umožňuje hrubé a jemné nastavenie ostrosti.

Pracovný stolík umožňuje pozorovať ľubovoľné preparáty, vrátane rozmerných. Pri detailnom skúmaní môžete stolík posúvať pozdĺž horizontálnej a vertikálnej osi, a tým presne vymedziť oblasť výskumu. Budete tak schopní sledovať každý detail, ktorý vás zaujíma, pri maximálnom zväčšení. Stolík je zároveň vybavený špeciálnymi svorkami na uchytenie preparátov.

Mikroskop Levenhuk 720B má kovové telo, ktoré zvyšuje jeho spoľahlivosť a prevádzkovú životnosť. Sada obsahuje špeciálny obal k ochrane proti prachu, ktorý možno použiť na dlhodobé skladovanie prístroja.

V balení sa nachádza: stojan mikroskopu so statívom, binokulárne hlava, achromatické objektívy: 4x, 10x, 40xs, 100xs (pre pozorovanie s olejovou imerziou), okuláre: WF10x a WFH20x, filtre (modrý, žltý, zelený), nádobka s imerzným olejom, prachový kryt, sieťový adaptér, imbusový kľúč, náhradná poistka, návod na použitie

 

Technické parametre

Spôsob využitia: Pre študentov | Laboratória | Biologické
Konštrukcia: Binokulárne | Biologické
Priemer objektívu: 0 mm
Maximálne zväčšenie: 40-2000 x
Cena: 0
Zväčšenie objektívov: 4x, 10x, 40xs, 100x s imerzným olejom
Zväčšenie okulárov: WF10x, WF Huygensovým20x
Napájanie: 220V / 50 Hz
Osvetlenie: LED (spodné)
Kondenzátor: Abbe kondenzátor s irisovou clonou
Hmotnosť: 5.62 kg
Záruka: 24 mesiacov

Hodnotenie

  • celokovové telo
  • posuvný pracovný stolík so svorkami
  • Abbe kondenzor s irisovou clonou
  • široká sada príslušenstva
  • pozorovanie len priehľadných preparátov

Názor odborníka

Veronika Šedová

Skúsený predajca optiky, zameranie na mikroskopy

Biologický binokulárny mikroskop s bohatým príslušenstvom je ideálny pre laboratórny, lekársky výskum, ale je vodný aj pre školy.

Prečo nakúpiť optiku u nás

Viac ako 10 rokov skúseností Radi poradíme s výberom.
Výmena tovaru do 60 dní Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný i pozáručný servis Ponúkame iba overené produkty.
Veľké skladové zásoby Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru do 30 dní Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná predajňa v Trenčíne Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu