WiFi SynScan adaptér

Adaptér Wi-Fi SynScan je úplne novým vývojom SkyWatcher. Toto malé zariadenie umožňuje ovládať akúkoľvek hlavu SkyWatcher zo smartphonu alebo tabletu. celý popis

Kód produktu: SynScanWiFi
Výrobca: Sky-Watcher
105 €
3-8 dní
Osobný odber v Trenčíne: Za 3-8 dní u Vás
UPS Kuriérska preprava: Za 3-8 dní u Vás
Slovenská pošta: Za 3-8 dní u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Adaptér Wi-Fi SynScan je úplne novým vývojom SkyWatcher. Toto malé zariadenie umožňuje ovládať akúkoľvek hlavu SkyWatcher zo smartphonu alebo tabletu. Stačí si stiahnuť kompatibilnú aplikáciu SynScan Pro z Google Play alebo Apple Appsotre a namiesto ručného ovládača zapojiť adaptér. K adaptéru sa môžete pripojiť buď priamo alebo prostredníctvom miestnej existujúcej siete Wi-Fi. 

Po vytvorení pripojenia môžete ovládať všetky funkcie z aplikácie SynScan, ako by ste používali ručný ovládač. Rozhranie aplikácie je veľmi intuitívne, nie sú potrebné žiadne špeciálne znalosti.  Okrem toho sa aplikácia SynScan môže pochváliť výkonnými doplnkovými funkciami, ako je napríklad Point-and-go.

 

 

Prečo nakúpiť optiku u nás

Viac ako 10 rokov skúseností Radi poradíme s výberom.
Výmena tovaru do 60 dní Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný i pozáručný servis Ponúkame iba overené produkty.
Veľké skladové zásoby Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru do 30 dní Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná predajňa v Trenčíne Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu