TERMOVIZNÝ MONOKULÁR - HIKMICRO FALCON FH25
Termovízny monokulár HIKMICRO Falcon FH25 (HM-TS43-25XG/W-FH25) je vybavený kvalitným jadrom s rozlíšením 384 × 288 px 12 µm (12-mikrónová technológia) s citlivosťou 20 mK, 25 mm šošovkou a 8x digitálnym zoomom. Vďaka vysoko citlivému jadru poskytuje Hikmicro Falcon absolútne čistý obraz aj v úplnej tme. celý popis
Kód produktu:
1977
Výrobca:
HIKMICRO
Doprava za 1 €
1 154 €
3-8 dní
| Osobný odber v Trenčíne: | Za 3-8 dní u Vás |
| UPS Kuriérska preprava: | Za 3-8 dní u Vás |
| Slovenská pošta: | Za 3-8 dní u Vás |
Garancia vrátenia do 30 dní
Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní
U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo
Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.
Popis výrobku


Termovízny monokulár Hikmicro Falcon FH25
Termovízny monokulár HIKMICRO Falcon FH25 (HM-TS43-25XG/W-FH25) je vybavená kvalitným jadrom s rozlíšením 384×288 px 12µm
(12 mikrónová technológia) s citlivosťou 20mK, 25 mm šošovkou a 8x digitálnym zoomom. Hikmicro Falcon vám vďaka svojmu vysoko citlivému jadru poskytne úplne jasný obraz aj v úplnej tme.
Hikmicro Falcon podporuje funkcie hot track (sledovanie najteplejšieho bodu v obraze), pomerového diaľkomera a Wi-Fi. FH25 umožňuje detekciu až na 1200m a výdrž batérie je úctyhodných 7 hodiny nepretržitej prevádzky .
FH25 je vybavená najnovšími metódami spracovania obrazu:
Automatické riadenie citlivosti (AGC: Auto Gain Control) : Technológia AGC automaticky upravuje dynamický rozsah obrazu. Termokamery Hikvision používajú unikátnu technológiu tzv. adaptívneho AGC, ktorá je oveľa pokročilejšia ako bežné tzv. lineárne AGC používané v termokamerách iných výrobcov.
Vľavo: klasická termovízia. Vpravo: Termovízia Hikmicro s AGC.

Digitálne vylepšenie detailov (Digital Detail Enhancement – DDE)
Technológia DDE využíva pokročilé algoritmy, pomocou ktorých vykresľuje detaily ostrejšie aj vtedy, keď sa nachádzajú v oblastiach s nízkym kontrastom (teplé / studené objekty).
Vľavo: klasická termovízia. Vpravo: Termovízia Hikmicro s DDE.

Trojrozmerná digitálna redukcia šumu (3D Digital Noise Reduction – 3D DNR)
Technológia 3D DNR veľmi účinne odstraňuje zrnité alebo rozmazané časti pozorovanej scény. Výsledný obraz je tak oveľa čistejší ako u prístrojov používajúcich tradičnú dvojrozmernú redukciu šumu (2D DNR).
Vľavo: klasická termovízia. Vpravo: Termovízia Hikmicro s 3D DNR


HIKMICRO má ako jeden z mála výrobcov vlastnú výrobu jadra s rozlíšením 384x288, typu VOx a vďaka tomu sú najnovšie termovízie v skvelom pomere cena/výkon. Čím nižšia je hodnota NETD (20mk), tým lepšie môže senzor zaznamenávať malé teplotné rozdiely objektov s perfektným obrazom!
Vstavaný tepelný detektor s vysokou citlivosťou 20mk poskytuje jasný obraz aj v drsných podmienkach prostredia ako je tma, hmla, dym, prach, dážď, sneh, lesný porast atď.
ŠPECIFIKÁCIA:
| Rozlíšenie detektora | 384 × 288 px, 12 µm, VOx |
| NETD (tepelná citlivosť) | < 20 mk (pri 25 °C, F#= 1,0) |
| Šošovka | 25 mm |
| Zväčšenie | 2,17 - 17,36x |
| Digitálne zväčšenie | 1x, 2x, 4x, 8x |
| Zorné pole | 10,5°x7,9° |
| Obnovovacia frekvencia | 50 Hz |
| Detekcia | 1200 m |
| Displej | 0,4 palce, OLED, 1024x768px |
| Palety | Teplo ako ČIERNA, ČERVENÁ, BIELA, nebo Fusion |
| Detekcia najteplejšieho bodu | ÁNO |
| Možnosť Wi-Fi | ÁNO |
| Vstavané úložisko | 64 GB |
| Možnosť zhotovovania fotografií | ÁNO |
| Možnosť videozáznamu | ÁNO |
| Diaľkomer | ÁNO, pomerový |
| Typ baterie | Lítiová batéria |
| Úsporný režim | ÁNO |
| Prevádzková doba akumulátora | Až 7 hodín nepretržitej prevádzky (bez funkcie Wi-Fi) |
| Napájanie | USB-C |
| Pracovná teplota | -30° C až 55° C (-22° F až 131° F) |
| Úroveň ochrany | IP67 |
| Odolnosť proti pádu | až 1,5 m |
| Rozmery (D x Š x H) | 187×58×65 mm |
| Hmotnosť | 500 g |
| Záruka | 3 roky |
*Detekcia je závislá okrem iného na meteorologických podmienkach (sneh, dážď, hmla, okolitá teplota a pod.) Reálny výkon detekcie môže byť ako vyšší, tak nižší.
ROZMERY:

OBSAH BALENIA:
- Termokamera HIKMICRO FALCON FH25
- Návod v slovenčine
- Handrička na čistenie šošovky od prachu
- Kábel USB-C
- Ochranné vrecko na termokameru
- Pútko na ruku
- Kufrík na nosenie
- Nabíjačka pre batéria 18650
- 2x batéria 18650
- Pútko na krk

Technické parametre
| Priemer objektívu: | 25 mm |
|---|---|
| Záruka: | 36 mesiacov |
Podobné produkty
Overené našimi
zákazníkmi
100% zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní.
Celkovo náš obchod získal 594 recenzií.
Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk
Prečo nakúpiť optiku u nás
Viac ako 10 rokov skúseností Radi poradíme s výberom.
Výmena tovaru do 60 dní Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný i pozáručný servis Ponúkame iba overené produkty.
Veľké skladové zásoby Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru do 30 dní Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná predajňa v Trenčíne Tovar môžete osobne vyskúšať.
