Statív Omegon Titania 600 set

Skladom

Statív Omegon Titania 600 je robustný statív, ktorý vám poskytuje vysokú stabilitu, ale má veľmi nízku hmotnosť. Séria Titania bola navyše veľmi kompaktne navrhnutá. Táto sada sa skladá zo statívu Titania 600 plus 500 3D natáčacej hlavy. celý popis

Kód produktu: 23842
Výrobca: Omegon
119 €
Skladom
Osobný odber v Trenčíne: Ihneď na prevádzke
UPS Kuriérska preprava: zajtra u Vás
Slovenská pošta: Utorok 16.7. u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Statív Omegon Titania 600 je robustný statív, ktorý vám poskytuje vysokú stabilitu, ale má veľmi nízku hmotnosť. Séria Titania bola navyše veľmi kompaktne navrhnutá. Táto sada sa skladá zo statívu Titania 600 plus 500 3D natáčacej hlavy.  Tento model statívu spĺňa vyššie nároky užívateľov.

Statívy Titania sú určené pre pozorovacie ďalekohľady a kamery.  Veľkou výhodou statívov Titania je ich vysoká nosnosť. V závislosti od modelu unesú optimálnu hmotnosť 5-8kg. Jednoducho naň pripevnite svoju kameru alebo pozorovací ďalekohľad pre jednoduché sledovanie. Udržuje stabilný výhľad, aby ste si mohli vychutnať pozorovanie. Na rozdiel od mnohých iných hliníkových statívov tieto modely využívajú tri hliníkové rúrkové časti, ktoré je možné vytiahnuť. Výsledkom je v praxi vyššia stabilita.

Statívy Titania sú určené na použitie na cestách - na výletoch alebo túrach. Môžu vás sprevádzať bez ohľadu na počasie - podľa toho boli tieto statívy navrhnuté tak, aby boli pevné a odolné voči poveternostným vplyvom. Dajú sa vysunúť do požadovanej výšky, pričom dodatočná výška je dostupná predĺžením stredového stĺpika. V hornej časti statívu je k dispozícii čierna penová rukoväť, ktorá zaisťuje, že sa s ním vždy pohodlne manipuluje. Aj keď je vonku zima, statív budete mať vždy pevne v rukách.

Všetky statívy Titania sú vybavené 3/8" skrutkou a montážnou doskou. Môžete sa teda úplne slobodne rozhodnúť, ktorú fotografickú hlavu chcete použiť. Môže to byť napríklad 3D naklápacia hlava alebo možno skôr extrémne flexibilná Action-Rukoväť - pre rýchly pohyb. Jednoducho naskrutkujte hlavu na montáž a je pripravená na použitie. Typy použitia sú také rozmanité ako pozorovatelia. Jednoducho si vyberte svoju obľúbenú zo sortimentu dostupných statívových hláv.

Výhody v skratke: 

- hliníkový trubkový statív s optimálnou nosnosťou 6 kg (max. zaťaženie do 9 kg)
- prenosný: hmotnosť iba 2,7 kg, výška v zloženom stave 61 cm - možnosť rozšírenia až na 171 cm (bez hlavy)
- výsuvný stredový stĺpik
- vhodné aj pre makrofotografiu (3/8" závit pre hlavu)
- pohodlná penová rukoväť v hornej časti
- 3/8" spojovacia skrutka pre hlavu statívu podľa vášho výberu
- nohy statívu sa navyše vychyľujú
- vodováha pre presné vyrovnanie
- taška na prenášanie statívu s dostatkom miesta pre hlavu statívu


Technické parametre:


Typ zostavy: statív
Materiál: hliník
Nosnosť (kg): 8,0
Závit konektora na statívovej hlave: 1/4
Max. výška statívu (cm): 185
Nosná dĺžka (cm): 75
Predĺženie nohy statívu: 2+1
Špeciálne vlastnosti
Hlava statívu je súčasťou obsahu produktu: áno
Prenosná taška je súčasťou obsahu produktu: áno
Farba: strieborná
Dĺžka (cm): 75
Hmotnosť (kg): 3,2
Záruka: 24 mesiacov

Prečo nakúpiť optiku u nás

Viac ako 10 rokov skúseností Radi poradíme s výberom.
Výmena tovaru do 60 dní Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný i pozáručný servis Ponúkame iba overené produkty.
Veľké skladové zásoby Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru do 30 dní Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná predajňa v Trenčíne Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu