Puškohľad Fomei Foreman 3-18x56 HTC PRO THC, Lock

Univerzálny puškohľad Fomei Foreman 3-18x56 HTC PRO THC, Lock, so zväčšením 3-18x, zámernou osnovou THC, antireflex HTC, uzamykatelné vežičky, reguláciou paralaxy a elektronickou reguláciou červeného bodu. Vhodný pre poľovníctvo aj športovú streľbu. celý popis

Kód produktu: OY6287
Výrobca: Fomei
Doprava za 1 €
628 €
3-8 dní
Osobný odber v Trenčíne: Za 3-8 dní u Vás
UPS Kuriérska preprava: Za 3-8 dní u Vás
Slovenská pošta: Za 3-8 dní u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Univerzálny puškohľad Fomei Foreman 3-18x56 HTC PRO THC, Lock, so zväčšením 3-18x, zámernou osnovou THC, antireflexnými vrstvami šošoviek HTC, uzamykatelnými vežičkami, reguláciou paralaxy a elektronickou reguláciou červeného bodu. Tento model je vhodný pre poľovníctvo aj športovú streľbu.

Výkonný puškohľad vyniká hneď niekoľkými parametrami. Najmä veľkým rozsahom zväčšení 3-18x, veľkou svetelnosťou vďaka priemeru objektívu 56 mm alebo možnosťou výberu zo štyroch ponúkaných zámerných krížov. Významnou inováciouuzamykateľné rektifikačné vežičky - funkcia Lock. Veľký rozsah zväčšenia predurčuje nový Foreman pre široké využitie v poľovníctve a vďaka jemnému nastaveniu korekcie vplyvu vetra a výškových korekcií je puškohľad vhodný tiež pre športovú streľbu. Puškohľady sú plnené suchým dusíkom, čo zabraňuje vnútornému oroseniu puškohľadu.


HTC - High transmission coating

Každý sklenený element optickej sústavy puškohľadu je ošetrený špeciálnym mnohovrstevným povlakom, ktorý zabezpečuje dokonalú svetelnú priepustnosť. Tieto úpravy zabezpečujú až o 10% menší odraz svetla na povrchu sklenených elementov, čím umožnia viac ako 90% priepustnosť svetla optikou puškohľadu. Puškohľady s týmito úpravami sú vhodné pre pozorovanie za zhoršených svetelných podmienok.


Elektronické ovládanie červeného bodu

Ovládanie červeného bodu je rozdelené do 16 krokov, ktoré sú rozdelené nelineárne tak, že v prvých 5 krokoch sa ovláda len 9% výkonu osvitu červeného bodu, v ostatných 11 krokoch 10-100% výkonu. To znamená naozaj jemné nastavenie červeného bodu za zhoršených svetelných podmienok tak, aby neoslňoval strelca pri sledovaní vybraného cieľa. Automatické vypnutie červeného bodu po 2 hodinách nečinnosti je výhodou, ktorá významne šetrí kapacitu batérie. 


Osnova

Zámerný kríž Tactical Hair Cross (THC) je špeciálny nitkový kríž na presnú streľbu na veľké vzdialenostiKríž je navrhnutý v jednotkách MOA. Sila kríža pri zväčšení 24x na 100m je 2mm.


Odolnosť

Veľkou prednosťou robustného 30mm tubusu je široké rozpätie pre upevnenie montážePuškohľady sú testované rážou .375 H&H Mag (zodpovedajúcej energii 6000J).

Technické parametre

Spôsob využitia: S variabilným zväčšením
Zväčšenie: Zoom
Priemer objektívu: 56 mm
Maximálne zväčšenie: 3-18 x
Priemer tubusu: 30 mm
Plnený dusíkom: áno
Zorné pole na 100 m: 13,3-2,3m
Typ kríža: THC, špeciálny nitkový
Osvetlený bod, kríž: áno
Krok rektifikácie: 1/8 MOA
Nastavenie paralaxy: 50-∞m
Dĺžka: 362 mm
Hmotnosť: 0.85 kg
Záruka: 60 mesiacov

Prečo nakúpiť optiku u nás

Viac ako 10 rokov skúseností Radi poradíme s výberom.
Výmena tovaru do 60 dní Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný i pozáručný servis Ponúkame iba overené produkty.
Veľké skladové zásoby Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru do 30 dní Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná predajňa v Trenčíne Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu