Puškohľad Fomei Foreman 1,7-10x42 HTC PRO G-4

Puškohľad Fomei Foreman 1,7-10x42 HTC PRO G-4 s variabilným zväčšením 1,7-10x, a zámernou osnovou G4(GERMAN #4), HTC úpravou optických členov, reguláciou paralaxy a elektronickou reguláciou jasu červeného bodu. celý popis

Kód produktu: OY6290
Výrobca: Fomei
Doprava za 1 €
451 €
3-8 dní
Osobný odber v Trenčíne: Za 3-8 dní u Vás
UPS Kuriérska preprava: Za 3-8 dní u Vás
Slovenská pošta: Za 3-8 dní u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Puškohľad Fomei Foreman 1,7-10x42 HTC PRO G-4  s variabilným zväčšením 1,7-10x, a zámernou osnovou G4 (GERMAN #4), HTC úpravou optických členov, reguláciou paralaxy a elektronickou reguláciou jasu červeného bodu. Kompaktný puškohľad so skvelou svetelnosťou.

FOMEI 1,7-10x42 Foreman je puškohľad vhodný na rôzne lovecké aj športové situácie. Šesťnásobný zoom, minimálne zväčšenie 1,7x a široké zorné pole, sú parametre vhodné pre lov zveri v pohybe a rýchlu orientáciu v teréne rovnako pre lov v lesoch alebo na horách. Puškohľad je plnený suchým dusíkom.

HTC - High transmission coating

Každý sklenený element optickej sústavy puškohľadu je ošetrený špeciálnym mnohovrstevným povlakom, ktorý zabezpečuje dokonalú svetelnú priepustnosť. Tieto úpravy zabezpečujú až o 10% menší odraz svetla na povrchu sklenených elementov, čím umožnia viac ako 90% priepustnosť svetla optikou puškohľadu. Puškohľady s týmito úpravami sú vhodné pre pozorovanie za zhoršených svetelných podmienok.


Elektronické ovládanie červeného bodu
 

Ovládanie červeného bodu je rozdelené do 16 krokov, ktoré sú rozdelené nelineárne tak, že v prvých 5 krokoch sa ovláda len 9% výkonu osvitu červeného bodu, v ostatných 11 krokoch 10-100% výkonu. To znamená naozaj jemné nastavenie červeného bodu za zhoršených svetelných podmienok tak, aby neoslňoval strelca pri sledovaní vybraného cieľa. Automatické vypnutie červeného bodu po 2 hodinách nečinnosti je výhodou, ktorá významne šetrí kapacitu batérie.


Odolnosť

Veľkou prednosťou robustného 30mm tubusu je široké rozpätie pre upevnenie montáže. Uloženie ovládacích prvkov rektifikácie v mosadzi zvyšuje odolnosť a životnosť puškohľadu. Puškohľady sú vhodné pre všetky bežne používané ráže loveckých zbraní.

Puškohľady sú testované rážou .375 H&H Mag (zodpovedajúcej energii 6000J)

Technické parametre

Spôsob využitia: S variabilným zväčšením
Zväčšenie: Zoom
Priemer objektívu: 42 mm
Maximálne zväčšenie: 1,7-10 x
Priemer tubusu: 30 mm
Plnený dusíkom: áno
Zorné pole na 100 m: 20,1-3,5 m
Typ kríža: G4-klasický
Osvetlený bod, kríž: áno
Krok rektifikácie: 1/4 MOA
Nastavenie paralaxy: nastavená na 100 m
Dĺžka: 316 mm
Hmotnosť: 0.59 kg
Záruka: 60 mesiacov

Prečo nakúpiť optiku u nás

Viac ako 10 rokov skúseností Radi poradíme s výberom.
Výmena tovaru do 60 dní Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný i pozáručný servis Ponúkame iba overené produkty.
Veľké skladové zásoby Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru do 30 dní Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná predajňa v Trenčíne Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu