Puškohľad DDoptics Nighteagle V6 5-30x50

Skladom

Puškohľad DDoptics Nighteagle V6 5-30x50 je poľovnícky puškohľad tretej generácie., s poľovníckym osvetleným zámerným krížom A4N. celý popis

Kód produktu: 442511142
Výrobca: DDoptics
Doprava za 1 €
1 095 €
Skladom
Osobný odber v Trenčíne: Ihneď na prevádzke
UPS Kuriérska preprava: zajtra u Vás
Slovenská pošta: Pondelok 22.7. u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Puškohľad DDoptics Nighteagle V6 5-30x50  je poľovnícky puškohľad tretej generácie., s poľovníckym osvetleným zámerným krížom A4N.
   
V tomto puškohľade je štandardne inštalovaný manuálny červený bod zo sklenených vlákien.

Poľovnícky osvetlený zámerný kríž A4N
Puškohľad Nighteagle V6 5-30x50 má moderný nitkový kríž New 4. Zámerný kríž 4N je oveľa jemnejší a o niečo hrubšie vonkajšie tyčelen o polovicu hrubšie a sú od seba výrazne ďalej.

Zámerný kríž je v obrazovej rovine okuláru (2. obrazová rovina). To znamená, že pri zmene zväčšenia zostáva vždy rovnaká. Zameriavač aj pri 30-násobnom zväčšení prekryje cieľ pri streleckej vzdialenosti 100 m len o 3,91 mm a zorné pole je pri tomto maximálnom zväčšení stále 1,1 m na 100 m. Optika cieľa umožňuje bleskurýchle zamierenie.

Pri pohľade cez tento puškohľad zistíte jeho praktický dizajn: veľká výhoda, najmä pre poľovníka v horších svetelných podmienkach spočíva v tom, že cieľ je len minimálne krytý a možno tak optimálne podporiť bleskurýchly a bezpečný útok.


Tri nové funkcie puškohľadu:
1. Krúžok na nastavenie zväčšenia bol výrazne zmenený a teraz poskytuje väčšiu priľnavosť vďaka svojej hrubšej štruktúre.
2. Zámerný kríž 4 sa výrazne zjemnil a vytvára viac miesta v strede.
3. Nastavenie nitkového kríža je vyrobené z kovu, je zreteľnejšie definované a má dvojité otočenie a nulový doraz.

Rýchle nastavenie nitkového kríža s nulovým dorazom
Počet vykonaných úprav kliknutím je možné odčítať a zodpovedajúcim spôsobom upraviť na dvojitej stupnici (dvojité otočenie) na veži na nastavenie výšky.
Po namierení je možné nastavenie nitkového kríža „vynulovať“. Krúžok zerostop sa potom otočí až na doraz. Nastavenie nuly sa potom vykoná zospodu pomocou krúžku nulového dorazu, aby sa dosiahlo zastavenie v nulovej polohe. Vychádzajúc z nulovej polohy, za predpokladu znalosti záťaže, je možné pomocou systému označovania prednastaviť rôzne vzdialenosti streľby. Vežička na nastavenie veže je označená dvoma protiľahlými stupnicami. Počnúc od nuly nastavenia tu možno prednastaviť zameriavací kríž v závislosti od smeru a rýchlosti vetra alebo akéhokoľvek pohybu cieľa.

Kompenzácia paralaxy zaručuje ostrý a neunavujúci obraz z 25 m pri všetkých nastaveniach zväčšenia a opravuje chybu strelca spôsobenú šikmým pohľadom.

Príslušenstvo: krytky puškohľadu, handrička na čistenie, čip DDoptics, terče, návod na optiku terča, balistická sada

Technické parametre

Zväčšenie: Zoom
Priemer objektívu: 50 mm
Maximálne zväčšenie: 5-30 x
Priemer tubusu: 30 mm
Zorné pole na 100 m: 7,2-1,1 m
Typ kríža: Nový zameriavací krížik 4
Osvetlený bod, kríž: II.-áno, červený bod
Krok rektifikácie: 0,1 MRAD
Nastavenie paralaxy: 20-500-nekonečno
Dĺžka: 345 mm
Hmotnosť: 0.67 kg
Záruka: 120 mesiacov

Prečo nakúpiť optiku u nás

Viac ako 10 rokov skúseností Radi poradíme s výberom.
Výmena tovaru do 60 dní Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný i pozáručný servis Ponúkame iba overené produkty.
Veľké skladové zásoby Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru do 30 dní Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná predajňa v Trenčíne Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu