Monokulár Levenhuk Blaze Base 50

Monokulár Levenhuk Blaze BASE 50 je univerzálny optický prístroj, ktorý bude užitočný na love, pri štúdiu mestskej architektúry aj pozorovaní vtákov a zvierat. Využíva funkciu zoom, ktorá umožňuje plynulo meniť zväčšenie v rozsahu od 15x do 45x. celý popis

Kód produktu: 72096
Výrobca: Levenhuk
61 €
3-8 dní
Osobný odber v Trenčíne: Za 3-8 dní u Vás
UPS Kuriérska preprava: Za 3-8 dní u Vás
Slovenská pošta: Za 3-8 dní u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Monokulár Levenhuk Blaze 50 BASE  je monokulár s funkciou nastaviteľného priblíženia. Zväčšenie môžete plynule meniť v rozmedzí od 15x do 45x. Tento optický prístroj bude skvelý na sledovanie divej zveri, štúdiu mestskej scenérie i samostatných budov a pri fotografovaní pozorovaných objektov. Na monokulár Levenhuk Blaze 50 BASE môžete nainštalovať špeciálnu redukciu pre fotografické zariadenia.

Vďaka skleneným optickým prvkom BK-7 s antireflexnou povrchovou úpravou ponúka tento pozorovací ďalekohľad ostrý a jasný obraz. Pri prieskume sveta okolo seba získate sýty a detailný obraz s prirodzeným farebným stvárnením. Šikmý okulár ponúka veľmi pohodlné pozorovanie nadhlavníkovej oblasti. Levenhuk Blaze 50 BASE disponuje spoľahlivou a odolnou konštrukciou. Plášť spoľahlivo chráni optiku pred náhodnými otrasmi. Preto si tento spektív môžete vziať so sebou na turistické túry alebo výlety.

Počas pozorovania pri vysokom zväčšení odporúčame inštalovať prístroj na statív. Pomôže vám to zabrániť chveniu obrazu, s ktorým sa bežne stretávame pri pozorovaní z ruky.

Súprava obsahuje: monokulár, kovový stolový statív, krytky okuláru a objektívu, čistiacu utierku, transportné a skladovacie puzdro, návod na použitie


 

Technické parametre

Spôsob využitia: Lomený okulár | So statívom
Zväčšenie: Zoom
Priemer objektívu: 50 mm
Maximálne zväčšenie: 15-45 x
Cena: 0
Zorný uhol: 2,4-1,14°
Zorné pole v 1 000 m: 42-20
Minimálna ostriaca vzdialenosť: 8
Priemer výstupnej pupily (mm): 3,33-1,11
Sklo hranolu: BK7
Statívový závit: áno
Antireflexná úprava šošoviek: áno
Vodotesný: Nie
Plnený dusíkom: nie
Hmotnosť: 1.25 kg
Záruka: 24 mesiacov

Hodnotenie

  • šikmý okulár
  • široký rozsah zväčšenia
  • antireflexná vrstva
  • jednoduchá a spoľahlivá konštrukcia
  • nemá

Názor odborníka

Miroslav Jurik

Majiteľ obchodu, cestovateľ, turista a dlhoročný pozorovateľ prírody

Univerzálny pozorovací ďalekohľad s lomeným okulárom vhodný na lov, štúdium mestskej architektúry a pozorovanie vtákov a zvierat. 

Prečo nakúpiť optiku u nás

Viac ako 10 rokov skúseností Radi poradíme s výberom.
Výmena tovaru do 60 dní Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný i pozáručný servis Ponúkame iba overené produkty.
Veľké skladové zásoby Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru do 30 dní Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná predajňa v Trenčíne Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu