Monokulár Levenhuk Blaze 100 PRO

Monokulár Levenhuk Blaze 100 PRO so zväčšením 25-75x a priemerom objektívu 100 mm je naozajstným pokladom pre milovníkov výletov do prírody alebo štúdia vtákov a zvierat v ich prirodzenom prostredí. celý popis

Kód produktu: 72107
Výrobca: Levenhuk
Doprava za 1 €
447 €
3-8 dní
Osobný odber v Trenčíne: Za 3-8 dní u Vás
UPS Kuriérska preprava: Za 3-8 dní u Vás
Slovenská pošta: Za 3-8 dní u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Monokulár Levenhuk Blaze 100 PRO so zväčšením 25-75x a priemerom objektívu 100 mm  je naozajstným pokladom pre milovníkov výletov do prírody alebo štúdia vtákov a zvierat v ich prirodzenom prostredí. Za užitočný ho považujú aj lovci, ktorí hľadajú spoľahlivého pomocníka pri pozorovaní v otvorenej krajine. Tento pozorovací ďalekohľad je vybavený výkonným objektívom s veľkou apertúrou a vzhľadom k hermeticky uzavretému plášťu naplnenému dusíkom odolá rôznym nástrahám. Tento monokulár spája spoľahlivosť a funkčnosť v jednom optickom prístroji.

Okrem objektívu typu zoom obsahuje jeho optická sústava ďalší veľmi dôležitý prvok - vysoko kvalitný okulár so siedmimi členmi, ktorý prenáša nádherný obraz vo vysokom rozlíšení. Šošovky sú vyrobené zo skla a chránené niekoľkými vrstvami antireflexnej povrchovej úpravy. Prenášaný obraz je ostrý, kontrastný a podrobný. Zväčšenie môžete plynule meniť v rozmedzí od 25x do 75x. Šikmý okulár umožňuje mimoriadne pohodlné pozorovanie v oblasti okolo nadhlavníku. Prístroj je vybavený odnímateľným okulárom.

Vodotesným plášťom neprenikne vlhkosť, prach ani nečistoty. Tento pozorovací ďalekohľad môžete používať aj za silného dažďa alebo pri snehovej búrke. Dusíková náplň zabráni zahmlievaniu šošoviek a pozorovanie nenaruší ani teplota pod bodom mrazu.

Pre čo najpohodlnejšie pozorovanie odporúčame monokulár umiestniť na štandardný statív s pripojením 1/4 ". Súprava obsahuje malý stolový statív, ktorý je potrebný pre pozorovanie pri vysokom zväčšení, minimalizuje totiž chvenie obrazu.

Súprava obsahuje: monokulár, krytky okuláru a objektívu, kovový stolový statív, čistiacu utierku, závesný remeň, transportné a skladovacie puzdro a návod na použitie.


Technické parametre

Spôsob využitia: Lomený okulár
Zväčšenie: Zoom
Priemer objektívu: 100 mm
Maximálne zväčšenie: 25-75 x
Cena: 0
Zorný uhol: 1,7-0,9 °
Zorné pole v 1 000 m: 30 -16
Minimálna ostriaca vzdialenosť: 10 m
Priemer výstupnej pupily (mm): 4-1,33
Sklo hranolu: BK-7
Statívový závit: áno
Antireflexná úprava šošoviek: áno
Vodotesný: Áno
Plnený dusíkom: áno
Rozmery: 53×20×15
Hmotnosť: 3.60 kg
Záruka: 24 mesiacov

Hodnotenie

  • výkonný spektív s veľkou apertúrou
  • skvelá voľba pre vizuálne pozorovanie a fotografovanie
  • plynule nastaviteľné zväčšenie
  • odolný proti vode i zahmlievaniu
  • nemá

Názor odborníka

Miroslav Jurik

Majiteľ obchodu, cestovateľ, turista a dlhoročný pozorovateľ prírody

Výkonný lomený spektív je veľmi vhodný pre milovníkov výletov do prírody alebo štúdia vtákov a zvierat v ich prirodzenom prostredí.

Prečo nakúpiť optiku u nás

Viac ako 10 rokov skúseností Radi poradíme s výberom.
Výmena tovaru do 60 dní Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný i pozáručný servis Ponúkame iba overené produkty.
Veľké skladové zásoby Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru do 30 dní Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná predajňa v Trenčíne Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu