Monokulár Dorr Rain Forest ED 20-60x80 A

Skladom

So zoomovacím monokulárom Dorr Rain Forest sa pozorovania prírody stanú skvelým zážitkom. Objavíte každý detail s pozorovacím monokulárom DÖRR so zoomom Rain Forest ED 20-60x80 A s 20- až 60-násobným zväčšením. ED šošovky (extra nízka disperzia) minimalizujú farbu. celý popis

Kód produktu: 538202
Výrobca: Dorr
Doprava za 1 €
845 €
Skladom
Osobný odber v Trenčíne: Ihneď na prevádzke
UPS Kuriérska preprava: zajtra u Vás
Slovenská pošta: Utorok 5.3. u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

So zoomovacím monokulárom Dorr Rain Forest sa pozorovania prírody stanú skvelým zážitkom. Objavíte každý detail s pozorovacím monokulárom DÖRR so zoomom Rain Forest ED 20-60x80 A s 20- až 60-násobným zväčšením. ED šošovky (extra nízka disperzia) minimalizujú farebné chyby a reprodukujú farby detailne, živo a prirodzene. Faktor priblíženia sa nastavuje plynule priamo na okulári.

Používatelia okuliarov používajú otočné očnice pre dokonalú a konštantnú vzdialenosť od oka k oku. Vďaka dusíkovej náplni zostáva optika bez zahmlievania a zároveň vodotesná. Z bezpečnej vzdialenosti môžete nerušene pozorovať voľne žijúce zvieratá, vtáky alebo hmyz.

Športoví strelci používajú pozorovacie monokuláre Rain Forest na kontrolu cieľa. Zaostríte na objekty s najbližšou zaostrovacou vzdialenosťou približne 10 metrov, ako aj objekty vo veľkej vzdialenosti. V závislosti od úrovne priblíženia sa zorné pole na 1000 metrov mení od 16 do 31 metrov.
Optické vlastnosti s hranolmi BAK-4 a šošovkami s viacerými vrstvamivhodné pre všetkých používateľov. Priemer objektívu 100 mm je ideálny na pozorovanie za súmraku a úsvitu alebo aj v noci.

Model má pripojenie na statív, takže na upevnenie môžete použiť štandardné statívy s ¼“ skrutkou (rôzne statívy dostupné od DÖRR). Dodávané puzdro na pobyt môže počas pozorovania zostať na ďalekohľade a chráni monokulár pred poveternostnými vplyvmi, ako je dážď, sneh alebo hmla. Stačí otvoriť zipsy na okulári a na objektíve a začať pozorovať ihneď po nastavení.

Produkt3-ročnú záruku výrobcu.

Obsah balenia: 1x pozorovací monokulár s okulárom, 1x taška, 1x držiak, 1x krytka objektívu.

 

Technické parametre

Spôsob využitia: Lomený okulár | S ED sklami
Zväčšenie: Zoom
Priemer objektívu: 80 mm
Maximálne zväčšenie: 20-60 x x
Zorný uhol: 45°
Zorné pole v 1 000 m: 17-35 m
Minimálna ostriaca vzdialenosť: 6,5 m
Sklo hranolu: BaK4
Statívový závit: Upevnenie závitu 1/4", áno
Antireflexná úprava šošoviek: Multi Coated (MC) / ED sklo
Vodotesný: Áno
Plnený dusíkom: áno
Rozmery: 49 cm - vonk.dĺžka
Hmotnosť: 1.46 kg
Záruka: 36 mesiacov

Prečo nakúpiť optiku u nás

Viac ako 10 rokov skúseností Radi poradíme s výberom.
Výmena tovaru do 60 dní Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný i pozáručný servis Ponúkame iba overené produkty.
Veľké skladové zásoby Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru do 30 dní Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná predajňa v Trenčíne Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu