Mikroskop Levenhuk 870T

Tento trinokulárny biologický mikroskop Levenhuk 870T, sa používa v rôznych zdravotníckych laboratóriách ku klinickému výskumu v dermatológii, biochémii, cytológii, hematológii atď. celý popis

Kód produktu: 24613
Výrobca: Levenhuk
Doprava za 1 €
950 €
3-8 dní
Osobný odber v Trenčíne: Za 3-8 dní u Vás
UPS Kuriérska preprava: Za 3-8 dní u Vás
Slovenská pošta: Za 3-8 dní u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Levenhuk 870T je spoľahlivý biologický trinokulárny mikroskop, ktorý možno použiť na pozorovanie v jasnom aj v temnom zornom poli. Bežne sa používa v rôznych zdravotníckych laboratóriách ku klinickému výskumu v dermatológii, biochémii, cytológii, hematológii a pod. Vďaka trinokulárnej konštrukcii hlavice je možné tento model pomocou digitálneho fotoaparátu pripevneného k okuláru premeniť v digitálny mikroskop. 
 
Hlavica mikroskopu má sklon 30 stupňov a je možné ju otáčať o 360 stupňov okolo vlastnej osi. Štyri objektívy na revolverovom nosiči, Köhlerové osvetlenie, nastavenie clony apertúry a zorného poľa robia z tohto mikroskopu vynikajúci nástroj pre seriózne pozorovanie.
Pracovný stolík (s rozmermi 140x155 mm, 5,5 x 6,1 palca) sa pohybuje v dvoch osiach. Zaostrenie sa vykonáva makroskrutkou a mikrošróbom, ktoré dvíhajú alebo spúšťajú samotný stolík, čím preparát približujú k objektívu alebo ho od objektívu odďaľujú. Oba systémy ostrenia majú plynulý pohyb v krokoch po 25 mm (1 palec) pre hrubé zaostrenie a 0,002 mm (0,00008 palca) pre jemné zaostrenie.
 
V podstavci mikroskopu je inštalovaná halogénová žiarovka 6V 20 W s reguláciou jasu, ktorá slúži ako zdroj osvetlenia. Trinokulárny mikroskop Levenhuk 870T je vybavený kondenzorom pre pozorovanie v tmavom poli, ktorý možno použiť po vysunutí Abbeovho kondenzora do najvyššej polohy. Mikroskop pre pozorovanie v temnom zornom poli sa najlepšie hodí pre štúdium krvných a ďalších biologických vzoriek, ktoré nemožno pozorovať v jasnom zornom poli. Otočením krúžku na osvetľovacej jednotke dvakrát v smere hodinových ručičiek prejdete do režimu pozorovania v temnom zornom poli, otočením dvakrát späť proti smeru hodinových ručičiek sa vrátite do režimu pozorovania v jasnom zornom poli.
 
Obsah balenia: stojan mikroskopu so statívom, trinokulárna hlava, zrkadlo, rovinné achromatické objektívy: 4x, 10x, 40x, 100x (pre pozorovanie s olejovou imerziou), duálne okuláre WF10x, WF20x, filtre (modrý, žltý, zelený), nádobka s imerzným olejom, sieťový adaptér, prachový kryt, návod na použitie a záručný list

 

 

Technické parametre

Spôsob využitia: Laboratória | Biologické
Konštrukcia: Trinokulárne | Biologické
Priemer objektívu: 0 mm
Maximálne zväčšenie: 40-2000 x
Cena: 0
Zväčšenie objektívov: 4x, 10x, 40x, 100x PLAN
Zväčšenie okulárov: Duálne okuláre WF10x, WF20x
Napájanie: napájací kábel 220V
Osvetlenie: halogénová žiarovka 20W ( 220/110V )
Kondenzátor: Abbe kondenzátor
Rozmery: 28×43×32 cm
Hmotnosť: 5.91 kg
Záruka: 36 mesiacov

Hodnotenie

  • Abbe kondenzátor
  • posuvný pracovný stolík
  • pozorovanie v temnom zornom poli
  • nemá

Názor odborníka

Veronika Šedová

Skúsený predajca optiky, zameranie na mikroskopy

Trinokulárny biologický mikroskop sa využíva najmä v zdravotníckych laboratóriách.

Prečo nakúpiť optiku u nás

Viac ako 10 rokov skúseností Radi poradíme s výberom.
Výmena tovaru do 60 dní Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný i pozáručný servis Ponúkame iba overené produkty.
Veľké skladové zásoby Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru do 30 dní Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná predajňa v Trenčíne Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu