Mikroskop Bresser Biolux NV 20-1280x HD USB

Monokulárny mikroskop Bresser Biolux NV 20-1280x je určený na pozorovanie biologických preparátov a nepriehľadných objektov. celý popis

Kód produktu: 5116200
Výrobca: Bresser
Doprava za 1 €
179 €
3-8 dní
Osobný odber v Trenčíne: Za 3-8 dní u Vás
UPS Kuriérska preprava: Za 3-8 dní u Vás
Slovenská pošta: Za 3-8 dní u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Monokulárny mikroskop Bresser Biolux NV 20-1280x má kovové telo. Je určený na pozorovanie biologických preparátov (spodné svetlo - priehľadné objekty) a pozorovanie nepriehľadných objektov v odrazenom svetle (vrchné svetlo - minerálne kamene, mince, apod.).
 
Mikroskop je vybavený revolverovými achromatickými objektívmi 4x/10x/40x a širokouhlými okulármi WF5x a WF16x, pomocou ktorých sa spolu s 2x Barlow nadstavcom dá docieliť zväčšenie v rozsahu 20-1280x.  Spolu s mikroskopom sa dodáva aj kamera MicrOcular II s ovládačmi a príslušným softvérom pre spracovanie snímok (softvér umožňuje meniť jas, kontrast, rozlíšenie, Gamma korekciu), ktorou je možné zachytiť krásne statické snímky alebo video snímky pozorovaných preparátov. LED podsvietenie preparátov - biele svetlo spodné aj vrchné s meniteľnou intenzitou jasu, čo umožňuje nastaviť optimálne svetelné podmienky pre každé pozorovanie. Okulárový tubus je zvnútra začiernený, čo zabraňuje svetelným odleskom a eliminuje presvetlené miesta v obraze pozorovaného objektu. Disponuje vstavanými farebnými filtrami (6ks) na otočnom kotúči umiestnenom pod mechanickou doskou, čo umožňuje pozorovať objekty v optimálnej farbe a kontrastnom pomere. Mechanický krížový posuvník umožňuje veľmi jemný posuv preparátu v oboch osiach v zornom poli mikroskopu, čo je veľká výhoda najmä pri pozorovaní pri väčších zväčšeniach.
Mikroskop je napájaný pomocou batérií (3ks, typ AA), ktoré na energeticky nenáročné LED osvetlenie postačujú. Je dodávaný s bohatým príslušenstvom, a to všetko je prehľadne a bezpečne uložené v šikovnom prepravnom plastovom kufríku.
 
Obsah balenia: školský optický mikroskop, širokouhlé okuláre (WF5x, WF16x), Barlow 2x šošovka, HD USB kamera so softvérom, príslušenstvo (pinzeta, pipeta, liaheň, nožík na rezanie preparátov, hotové preparáty, čisté podložné a krycie sklíčka), protiprachový obal, plastový kufrík, softvér
 

Technické parametre

Spôsob využitia: Pre študentov | Biologické
Konštrukcia: Monokulárne | Mikroskopy USB | Biologické
Priemer objektívu: 0 mm
Maximálne zväčšenie: 20-1280 x
Cena: 0
Zväčšenie objektívov: 4x,10x,40x
Zväčšenie okulárov: 5x,16x, Barlow 2x
Snímač obrazu: USB MicrOcular II (1280x720 pixelov)
Napájanie: len batérie
Osvetlenie: LED (spodné a vrchné)
Rozmery: 15 x 10,5 x 27 cm
Hmotnosť: 2.80 kg
Záruka: 24 mesiacov

Hodnotenie

  • spodné aj vrchné LED osvetlenie
  • prepravný plastový kufrík
  • HD USB kamera
  • pozorovanie priehľadných aj nepriehľadných objektov
  • nemá

Názor odborníka

Veronika Šedová

Skúsený predajca optiky, zameranie na mikroskopy

Školský biologický mikroskop vhodný na pozorovanie priehľadných i nepriehľadných objektov. Je dodávaný s bohatým príslušenstvom v praktickom prepravnom kufríku.

Prečo nakúpiť optiku u nás

Viac ako 10 rokov skúseností Radi poradíme s výberom.
Výmena tovaru do 60 dní Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný i pozáručný servis Ponúkame iba overené produkty.
Veľké skladové zásoby Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru do 30 dní Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná predajňa v Trenčíne Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu