Ďalekohľad Steiner Ranger LRF 10x42

Ďalekohľad STEINER RANGER LRF 10x42 s integrovaným diaľkomerom spája inovatívny dizajn, perfektnú ergonómiu a maximálnu presnosť v jednom výrobku. celý popis

Kód produktu: 2317
Výrobca: Steiner
Doprava za 1 €
1 388 €
3-8 dní
Osobný odber v Trenčíne: Za 3-8 dní u Vás
UPS Kuriérska preprava: Za 3-8 dní u Vás
Slovenská pošta: Za 3-8 dní u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Ďalekohľad STEINER RANGER LRF 10x42 s integrovaným diaľkomerom spája inovatívny dizajn, perfektnú ergonómiu a maximálnu presnosť v jednom výrobku.
Jedinečný štíhly dizajn, v ktorom je umiestnená všetka elektronika, umožňuje pohodlnú manipuláciu a presné meranie v každej situácii.

Jasne čitateľný displej a integrovaná (vstavaná) kompenzácia uhla vám umožní jednoduché a presné meranie na zabezpečenie vášho úspechu pri poľovačke. S legendárnou robustnosťou, ktorý odlišuje každý produkt Steiner, prenáša tento model s diaľkomerom Váš lov na úplne novú úroveň.

INTEGROVANÝ SKLONOMER
Tento model má okrem diaľkomeru sklonomer, ktorý individuálne meria príslušný uhol resp. ukazuje vodorovnú vzdialenosť. Zvlášť pri love v horách je to pre lovcov nepostrádateľná vlastnosť pre bezpečný výstrel.

EXTRÉMNA ROBUSTNOSŤ
Použitím hliníkového puzdra bola dosiahnutá robustná a spoľahlivá konštrukcia s odolnosťou proti nárazu až 11G. Vďaka dusíkovej náplni sa dovnútra nedostane prach, nečistoty ani kondenzovaná voda.

INOVATÍVNY DIZAJN A ERGONÓMIA
Nový model s diaľkomerom má konštrukciu "Dachkant" namiesto známeho systému Porro. Tenká konštrukcia a nový inovatívny dizajn s vylepšenou ergonómiou zaisťujú bezpečnú a pohodlnú manipuláciu aj vo vlhkom prostredí alebo v rukaviciach.

REŽIM SKENOVANIA
Režim skenovania ponúka obrovskú výhodu s rýchlo sa meniacimi vzdialenosťami pohyblivých cieľov. Permanentné meranie umožňuje rýchlu a jednoduchú detekciu niekoľkých objektov za sebou alebo presné určenie vzdialenosti zveri v pohybe.

NAJLEPŠÍ JAS DISPLEJE SVOJEJ TRIEDY
Správny jas displeja v každej situácii. Ďalekohľad s diaľkomerom presvedčí nielen neuveriteľným kontrastom a optickým výkonom, integrované rozhranie môže byť tiež upravené v závislosti od prostredia. To sľubuje najlepší možný prehľad a potrebnú bezpečnosť v každej loveckej situácii.

Záruka 120 mesiacov sa nevzťahuje na elektronické časti, bežné opotrebenie, gumové očnice, popruh a krytky. Na elektronické časti je záruka 24 mesiacov.

 

Technické parametre

Spôsob využitia: Poľovníctvo | Turistika, ornitológia | Cestovanie a šport | Námorné ďalekohľady
Konštrukcia: Priama (Roof)
Zväčšenie: 10x
Priemer objektívu: 42 mm
Maximálne zväčšenie: 10 x
Cena: 0
Zorné pole v 1 000 m: 105 m
Priemer výstupnej pupily (mm): 4,2 mm
Sklo hranolu: Optický systém High-Contrast
Antireflexná úprava šošoviek: Zaostrovací systém Fast-Close-Focus
Vodotesný: Áno
Plnený dusíkom: áno
Rozmery: 210x140x56 mm
Hmotnosť: 1.10 kg
Záruka: 120 mesiacov

Prečo nakúpiť optiku u nás

Viac ako 10 rokov skúseností Radi poradíme s výberom.
Výmena tovaru do 60 dní Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný i pozáručný servis Ponúkame iba overené produkty.
Veľké skladové zásoby Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru do 30 dní Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná predajňa v Trenčíne Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu