Batéria Omegon Power Tank, 7Ah/12 V

Batéria Omegon Power Tank 7Ah/12V predstavuje prenosné napájanie teleskopu. celý popis

Kód produktu: 33241
Výrobca: Omegon
149 €
3-8 dní
Osobný odber v Trenčíne: Za 3-8 dní u Vás
UPS Kuriérska preprava: Za 3-8 dní u Vás
Slovenská pošta: Za 3-8 dní u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Batéria Omegon Power Tank 7Ah/12V predstavuje prenosné napájanie teleskopu. Je to užitočná pomôcka na pozorovacích miestach napr. hlboko v prírode, kde nie je žiadna elektrina. To vám umožní vziať si ďalekohľad kamkoľvek a pozorovať oblohu z jej najlepších stránok.

Táto batéria je vhodná pre všetky ďalekohľady s montážou GoTo so sledovaním 12V motormi. Umiestnite batériu vedľa vášho teleskopu, pripojte napájací kábel k teleskopu a zapaľovaču v nádrži a váš teleskop bude fungovať po mnoho hodín.

Vďaka vybaveniu štyrmi rôznymi LED svetlami budete vždy informovaní o stave výkonnosti vašej batérie. Ak svieti zelená LED, ukazuje, že batéria je pripravená na použitie. Žltá LED sa rozsvieti, keď batéria potrebuje nabíjanie. Je dodávaná so sieťovým adaptérom, ktorý je súčasťou pre opakované nabíjanie zo zásuvky.

Disponuje šikovným svetlom pre montáž a demontáž teleskopu. Jasná lampa, pomocou asi 30 LED, je k dispozícii pre pomoc pri montáži a demontáži teleskopu. Ďalšia červená lampa je tiež k dispozícii, keď pozorujeme.

Má dva 12V výstupné porty do zapaľovača.Má aj 3V / 6V / 9V ďalšie výstupy pre príslušenstvo. Disponuje aj prepojovacím káblom pre SkyWatcher a Bushnell ďalekohľady. Je vybaená aj popruhom pre jednoduchú prepravu a  AC adaptérom pre nabíjanie batérie.

 
Technické parametre:

Typ pohonu: Tank
Kapacita: 7
Vstupné napätie: 220
Výstupné napätie: 3, 6, 9, 12
Špeciálne vlastnosti:
Indikátor nabitia batérie: áno
Ochrana proti vybitiu: nie
Stabilizovaný: áno
Ochrana proti skratu: áno
Ochrana proti preťaženiu: áno
Všeobecné:
Farba: čierna

 

Technické parametre

Priemer objektívu: 0 mm
Cena: 0
Hmotnosť: 0.00 kg

Prečo nakúpiť optiku u nás

Viac ako 10 rokov skúseností Radi poradíme s výberom.
Výmena tovaru do 60 dní Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný i pozáručný servis Ponúkame iba overené produkty.
Veľké skladové zásoby Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru do 30 dní Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná predajňa v Trenčíne Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu