Adaptér PSP-56 mm

Skladom

Termovízna alebo digitálna predsádka pri použití s dennou optikou sa nasadzuje pomocou rýchloupínacieho adaptéra PSP. Adaptér umožňuje rýchlu montáž a demontáž predsádky a špeciálny kĺbový mechanizmus zaistí presné vycentrovanie obrazu predsádky v zornom poli dennej optiky. celý popis

Kód produktu: 79176
Výrobca: Pulsar
119 €
Skladom
Osobný odber v Trenčíne: Ihneď na prevádzke
UPS Kuriérska preprava: Utorok 23.7. u Vás
Slovenská pošta: Streda 24.7. u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Kovové telo
PSP adaptér je navrhnutý a konštruovaný v kovovom prevedení. Telo adaptéra je vysústružené z hliníkovej zliatiny pre vysokú pevnosť a ľahkosť. Skrutky, páčky a piny sú vyrobené z pevnostnej ocele.
 
Redukčné krúžky
V sade s adaptérom sú dodávané redukčné krúžky pre rôzne priemery. Pred nasadením adaptéra na objektív optiky sa zmeral a do adaptéra sa vloží krúžok zodpovedajúci vonkajšiemu priemeru tubusu dennej optiky. Redukčný krúžok vymedzí vôľu a zaistí pevný a hladký kontakt s dennou optikou a zvýši spoľahlivosť upevnenia.
 
 Rýchle odistenie a zaistenie
Závit zaisťuje pevné a bezpečné spojenie predsádky a PSP adaptéra. Adaptér s predsádkou sú nainštalované na prednú časť dennej optiky. Demontáž alebo montáž z dennej optiky trvá pár sekúnd. Montáž adaptéra umožňuje zvoliť pozíciu páčky na ľavej alebo na pravej strane.
 
Tolerancia pri extrémnych teplotách
Vysoké teplotné rozdiely nemajú vplyv na chod alebo upevnenie adaptéra. Adaptér bude spoľahlivo pracovať v iných podmienkach bez akéhokoľvek prenastavovania oproti izbovým teplotám.
 
Presné nastavenie displeja predsádky v zornom poli
Nastavenie polohy displeja predsádky v zornom poli dennej optiky je možné nastaviť pomocou špeciálneho kĺbového mechanizmu. Po nastavení pozície sa zafixuje utiahnutím skrutky a už sa nemení. Konštrukcia kĺbu vytvára stabilné spojenie s predsádkou.
 
Odolnosť
Adaptér je pevný a je navrhnutý pre dlhú životnosť a to aj pri použití s ​​dennou optikou na zbraniach veľkých kalibrov.
 
 
Vonkajší priemer objektívu puškohľadu,mmRedukčný krúžok,mm
59,7-60,6 60
60,7-61,6 61
61,7-62,6 62
62,7-63,6 63
63,7-64,6 64
64,7-65,6 65

Vnútorný priemer (bez krúžku): 69,5 mm
Vonkajší priemer: 74,5 mm

 
 

Technické parametre

Priemer objektívu: 0 mm
Cena: 0
Hmotnosť: 0.00 kg

Prečo nakúpiť optiku u nás

Viac ako 10 rokov skúseností Radi poradíme s výberom.
Výmena tovaru do 60 dní Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný i pozáručný servis Ponúkame iba overené produkty.
Veľké skladové zásoby Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru do 30 dní Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná predajňa v Trenčíne Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu