Ďalekohľad Hinoki Hiker 10x42 ED
Ďalekohľad Hinoki Hiker 10x42 je jedným z top modelov v ponuke na turistiku, cestovanie či použitie v prírode. Ponúka 10x zväčšenie, 42mm objektívy, optiku s ED sklami, zorné pole až 122 metrov je vodeodolný a plnený dusíkom. celý popis
| Osobný odber v Trenčíne: | Ihneď na prevádzke |
| UPS Kuriérska preprava: | 14.5. u Vás |
| Slovenská pošta: | Piatok 15.5. u Vás |
Popis výrobku
Ďalekohľad Hinoki Hiker 10x42 ED je určený pre náročných pozorovateľov na turistiku, športové aktivity, cestovanie či dovolenky.
Ďalekohľad je priamej konštrukcie (roof), má zelené pogumovanie a polykarbonátové telo.
Toto všetko zabezpečuje jeho ergonomický tvar pre adaptívne uchopenie ďalekohľadu, pohodlné a dlhodobé pozorovanie.
Ďalekohľad Hinoki Hiker je vodeodolný, hermeticky uzavretý, prachuvzdorný plnený dusíkom a použitie je možné za každého počasia.
Kvalitný obraz ďalekohľadu
O kvalitný obraz sa starajú hranoly zo skla BaK4, všetky šošovky sú ošetrené vysokokvalitnou antireflexnou vrstvou FMC.
Zaostrovanie sa nastavuje centrálnym koliečkom, ktoré má plynulý chod, dioptrická korekcia sa reguluje na pravom okuláre.
Vďaka výsuvným očniciam je vhodný aj pre ľudí, ktorí nosia okuliare.
Obsah balenia ďalekohľadu:
ďalekohľad
taška pre ďalekohľad
popruh
čistiaca handrička
Ďalekohľad je dodávaný s výklopnými krytkami, vďaka ktorým eliminujete možnosť ich stratenia.

Technické parametre
| Spôsob využitia: | Turistika, ornitológia | Cestovanie a šport |
|---|---|
| Konštrukcia: | Priama (Roof) |
| Priemer objektívu: | 42 mm |
| Maximálne zväčšenie: | 10 x |
| Zorný uhol: | 7° |
| Zorné pole v 1 000 m: | 122m |
| Minimálna ostriaca vzdialenosť: | 1,8 m |
| Priemer výstupnej pupily (mm): | 4,1 mm |
| Sklo hranolu: | BaK4 |
| Statívový závit: | áno |
| Dioptrická korekcia: | áno |
| Antireflexná úprava šošoviek: | FMC, ED |
| Vodotesný: | Áno |
| Plnený dusíkom: | áno |
| Rozmery: | 155 x 128 x 53mm |
| Hmotnosť: | 0.68 kg |
| Záruka: | 24 mesiacov |
Hodnotenie
Názor odborníka
Majiteľ obchodu, cestovateľ, turista a dlhoročný pozorovateľ prírody
Podobné produkty
Overené našimi
zákazníkmi
100% zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní.
Celkovo náš obchod získal 594 recenzií.
Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk
