Menu
dalekohlad

Parametre produktov

Mikroskop Levenhuk 3ST

Mikroskop Levenhuk 3STMikroskop Levenhuk 3ST
Kód tovaru: 35323
Výrobca Levenhuk

Mikroskop Levenhuk 3ST, sa hodí k profesionálnemu výskumu i k bežnému pozorovaniu vykonávanému biológmi, geológmi, klenotníkmi a radom ďalších profesií.
Cena s DPH207 €
Cena bez DPH172 €

3-8 dni

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v Trenčíne3-8 dní Prepravnou spoločnosť UPS:3-8 dní Slovenskou poštou:3-8 dní
Preloader
Levenhuk 3ST je spoľahlivý stereomikroskop s binokulárnou hlavicou so sklonom 45 stupňov . Táto konštrukcia umožňuje pohodlné dlhodobé pozorovanie bez nadmerného svalového zaťaženia a vďaka binokulárnej hlavici sa zbytočne nezaťažujú oči ( v porovnaní s monokulárnymi mikroskopmi ) . Optika u tohto modelu je vyrobená z vysoko kvalitného skla so špeciálnou povrchovou úpravou , takže vykreslený obraz je ostrý a farby sú verné .
Levenhuk 3ST je štandardný model. Tento mikroskop sa výborne hodí k profesionálnemu výskumu i k bežnému pozorovaniu vykonávanému biológmi, geológmi, klenotníkmi a radom ďalších profesií. Trojrozmerný obraz pozorovaného predmetu vykreslený týmto mikroskopom vám umožňuje objekt preštudovať do najmenších podrobností a s nedostižnou presnosťou zmerať jeho rozmery .
Tento binokulárny mikroskop možno ľahko prispôsobiť konkrétnemu užívateľovi, lebo vzdialenosť medzi okulármi v binokulárnej hlavici možno nastaviť v rozsahu 54-76 mm ( 2,1 - 3 palce ). Relatívne dlhá pracovná vzdialenosť 57 mm ( 2,2 palca ) vám umožňuje študovať ploché preparáty aj pomerne veľké predmety .
Mikroskop je vybavený zabudovaným osvetlením ( horným i dolným ) , vďaka ktorému môžete mikroskop používať aj v tme . Použité halogénové žiarovky sú mimoriadne úsporné a zároveň majú aj dlhú životnosť . Pre ešte pohodlnejšie pozorovanie môžete pracovný stolík nastaviť tak, aby bol otočený čiernou alebo bielou stranou nahor, a pritom preparát upevniť pomocou užitočných svoriek .
Mikroskop Levenhuk 3ST sa dodáva s okulármi WF10x a dvoma objektívmi 2x a 4x .
Súprava obsahuje : stereo mikroskop Levenhuk, binokulárnu hlavicu s gumovými očnicami, okulár WF10x - 2 kusy, dva objektívy : 2x , 4x, kufrík, náhradnú halogénovú žiarovku : 12V/10W, pracovný stolík z matného skla, obojstranný čiernobiely pracovný stolík,
užívateľskú príručku a záručný list.

 


Technické parametre:

Zväčšenie:  20 - 40x
Hlavica: binokulárna so sklonom 45 °
Pracovná vzdialenosť  mm: 57
Zaostrenie: hrubé , 40 mm
Mezipupilární vzdialenosť , mm: 54-76
Dioptrická korekcia okulára: od +5 do -5 dioptrií
Osvetlenie: halogénová žiarovka 12V/10W , stály jas
Pracovný stolík: obojstranný ( čiernobiely ) pracovný stolík so svorkami
Záruka: 36 mesiacov

 
Mikroskopy
Binokulárne mikroskopy

Posledné zobrazené produkty

Mikroskop Levenhuk 3ST


Mikroskop Levenhuk 3ST

Mikroskop Levenhuk 3ST, sa hodí k profesionálnemu výskumu i k bežnému pozorovaniu vykonávanému biológmi, geológmi, klenotníkmi a ...


Cena s DPH207 €
Cena bez DPH172 €

3-8 dni