Zasádka a monokulár PARD NV 007

Skladom

Nočné videnie - zasádka Pard NV 007, (ktorá nahradila nočné videnie Bestguarder NV-850), vyniká nízkou hmotnosťou a všestrannosťou použitia, kedy ho možno použíť ako monokulár i ako zasádku puškhľadu. celý popis

Kód produktu: 162
Výrobca: Pard
Doprava zadarmo
351 €
Skladom
Osobný odber v Trenčíne: Ihneď na prevádzke
UPS Kuriérska preprava: Piatok 10.12. u Vás
Slovenská pošta: Pondelok 13.12. u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Nočné videnie - zasádka Pard NV 007, (ktorá nahradila nočné videnie Bestguarder NV-850), vyniká nízkou hmotnosťou a všestrannosťou použitia, kedy ho možno použiť ako monokulár i ako zasádku puškohľadu. K puškohľadu sa prístroj pripevňuje pomocou priloženej objímky s bajonetovou spojkou o veľkosti 42,45 a 48mm. Výhodou je, že použitie prístroja ako zasádky nemení polohu zámerného bodu a zbraň teda nie je nutné znovu nastreľovať. Prístroj funguje ako monokulár aj cez deň, kedy je obraz farbený. Pri použití prístroja ako monokuláru v tme dohliadnete až na 400m, pri použití ako zasádky puškohľadu je dohľad až 200m.

Vďaka použitiu vysoko kvalitnej elektroniky (citlivý snímač CMOS) a najmodernejšej optiky je obraz v prístroji Pard NV 007 ostrý aj pri vyššom digitálnom zväčšení. Prístroj je možné použiť aj s inými prísvitmi s vlnovou dĺžkou 850, 915 alebo 940 nm.
 
Zasádka má 2-násobný optický zoom (16mm) a 3,5x digitálny zoom alebo len reálne zväčšenie - 1-násobný optický zoom(12mm).

Zaznamenané zábery môžete kedykoľvek zobraziť alebo odstrániť. Prísvit nočného videnia Pard NV 007 je neviditeľný pre ľudí ani pre divé zvieratá a to aj vďaka svojim 3 stupňom intenzity. S ohľadom, že ľudské oko má viditeľné spektrum 380nm až 750 nm možno povedať, že tento prísvit je neviditeľný.

Po inštalácii karty microSD (nie je súčasťou balenia) môžete snímať fotografie alebo nakrúcať film. Prostredníctvom video výstupu, môžeme pripojiť prístroj k televízoru (NTSC alebo PAL Standard) alebo k počítaču cez USB port.

Balenie obsahuje: nočné videnie Pard NV007, púzdro, návod na použitie v češtine a slovenčine, prepojovacie káble, adaptér a Li-ion akumulátor 18650. Veľkosť adaptéra si zvoľte v poznámke objednávky, či chcete 42 mm, 45 mm alebo 48 mm a takisto si zvoľte optické zväčšenie 1krát násobné (12mm) alebo 2krát násobné (16mm).
 

Technické parametre

Konštrukcia: Monokulárne nočné videnie | Nočné videnie na puškohľad | Zásadka na puškohľad
Napájanie: 1ks li-ion akumulátor 18650 3,7V alebo 5V powerbanka do Micro-USB slotu
IR svietidlo: áno
Senzor: CMOS
Úroveň ochrany: IP4
Wi-Fi: Áno
Rozmery: 117 x 97 x 47mm (bez adaptéru,s očnicou)
Hmotnosť: 0.27 kg
Záruka: 24 mesiacov

Hodnotenie

  • prísvit zásadky je neviditeľný pre ľudí i zvieratá
  • možnosť výberu optického zväčšenia - 1x alebo 2x zväčšenie
  • vyniká nízkou hmotnosťou
  • možnosť použiť ako monokulár alebo zásadku puškohľadu
  • karta microSD nie je súčasťou

Názor odborníka

Miroslav Jurik

Majiteľ obchodu, cestovateľ, turista a dlhoročný pozorovateľ prírody

Nočné videnie s neviditeľným prísvitom možno použiť ako monokulár, ale aj ako zásadku puškohľadu.

Prečo nakúpiť optiku u nás

Viac ako 10 rokov skúseností Radi poradíme s výberom.
Výmena tovaru do 60 dní Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný i pozáručný servis Ponúkame iba overené produkty.
Veľké skladové zásoby Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru do 30 dní Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná predajňa v Trenčíne Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu