Menu
dalekohlad

Parametre produktov

Termovízia Pulsar Quantum Lite XQ 30V

Kód tovaru: 77338
Výrobca Pulsar

Termovízia Pulsar Quantum Lite XQ 30V umožňuje pozorovanie a detekciu tepelného rozloženia objektov a okolia za akýchkoľvek poveternostných a časových podmienok.
Cena s DPH1580 €
Cena bez DPH1316 €

3-8 dni

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v Trenčíne3-8 dní Prepravnou spoločnosť UPS:3-8 dní Slovenskou poštou:3-8 dní
Preloader

Pozorovací prístroj Pulsar Quantum Lite XQ 30V umožňuje pozorovanie a detekciu tepelného rozloženie objektov a okolia a to za akýchkoľvek podmienok: deň alebo noc, dážď alebo sneženie, hmla alebo dym a dokonca umožňujú nahliadnuť cez krovie alebo lesný porast. Termokamera prevádza ľudským okom neviditeľné tepelné žiarenie do viditeľného spektra a preto jej zobrazenie nezáleží na okolitom osvetlení (deň / noc). V Termovízii sú použité najnovšie technické a technologické riešenia v oblasti termovízie a digitálneho spracovania obrazu a preto prístroj ponúka vynikajúce zobrazenie s bezkonkurenčnými parametrami.

Tento model ponúka na výber 7 farebných paliet pre zobrazenie obrazu. Prístroj má pomerový diaľkomer vykonaný v tvare grafickej stupnice. Termovízia disponuje veľkou detekčnou vzdialenosťou. Skutočný rozsah detekcie ľudskej postavy (1.8x0.5m, človek na pozadí lesa vo vrchnom oblečení) pre tento prístroj v závislosti od modelu sa pohybuje 900 m.

Prevádzková doba prístroja môže byť výrazne zvýšená vďaka použitiu externých zdrojov napájania (napríklad Pulsar EPS3 / EPS5), ktoré sa pripája pomocou špeciálneho konektora. Pri použití v mrazivom počasí, napájanie môže byť uložené pod oblečením. Tento model termovízie má prednastavené tri pozorovacie režimy. Každý z režimu upravuje citlivosť prístroja a parametre zobrazenia obrazu tak, aby bol poskytnutý najlepší možný obraz v konkrétnych pozorovacích podmienkach. Prednastavené režimy sú nasledujúce: "City" (rozšírený kontrast), "les" (nízky kontrast) a "Identifikácia" (zlepšenie vykreslenia detailov teplých predmetov).

Telo prístroja je vyrobené z plastu s výstužou zo sklenených vlákien a je schopné efektívne odolávať nárazom, vlhkosti a prachu. Vlastností materiálov umožňujú použitie prístroja v extrémnych podmienkach a gumové armovanie zaručuje jeho bezpečné uchopenie. Quantum je napájaný pomocou štyroch AA (nabíjacích) batérií. Batérie sú uložené v kontajneri, ktorý je umiestnený do priestoru pre batérie a umožňuje jeho rýchlu výmenu. S prístrojom je dodávaný aj náhradné kontajner.

Užívateľské rozhranie poskytuje aktuálne informácie o stave batérií, zapnutých funkciách, čase a pod. sú zobrazený neutrálne modrou farbou v stavovom informačnom riadku v spodnej časti obrazovky. Pri zmene parametra alebo funkcie (digitálny zoom, inverzný mód, nastavenie jasu / kontrastu) užívateľ je upozornený príslušnou ikonkou zobrazenou na obrazovke v pravom hornom rohu. Prístroj má tiež intuitívne nastavenie menu s ovládaním jedným multifunkčným tlačidlovým kolieskom.

Termovízia je vybavená funkciou VIDEO OUT, ktorá umožňuje nahrávanie videa v reálnom čase s využitím externého záznamového zariadenia napr. Yukon MPR.

 

Technické parametre:

Rozsah zväčšenia: 2.5 .. 10 x
Priemer výstupnej pupily: 8mm
Pripojovacie závity: ÁNO
Typ videosignálu na výstupe: CCIR / EIA (podľa regiónu)
Zväčšenie: 2.5 .. 10 x
Digitálne zväčšenie: 2x; 4x
Mikrobolometer: 384x288 px
Rozmer pixelu: 17μm
Typ displeja: AMOLED
Rozlíšenie displeja: 640x480 px
Snímkovanie: 50 Hz
Vzdialenosť detekcie: 900m
Ohnisková vzdialenosť: 30 mm
Clonové číslo: 1.6
Priemer objektívu: 19 mm
Zorný uhol: 12.4x9,3 °
Zorné pole vo 100m: 21,8 m
Očný reliéf: 20mm
Dioptrická korekcia: ± 5dioptrie
Najkratšia ostriaca vzdialenosť: 3m
Napájanie: 4 ÷ 6 (4xAA) V
Externé napájanie: DC 8.4 ÷ 15
Bezpečnostná trieda podľa IEC 60825-1: 2007: IPX4
Závit: 1/4 "
Prevádzkové teploty: -25 .. + 50 ° C
Prevádzková doba: 5.5 ... 6.5 hod.
Rozmery: 200x86x59mm
Hmotnosť: 0.35kg
Záruka: 36 mesiacov

 

 

 

 


 

 


 

 

Posledné zobrazené produkty

Termovízia Pulsar Quantum Lite XQ 30V


TPQLXQ30V

Termovízia Pulsar Quantum Lite XQ 30V umožňuje pozorovanie a detekciu tepelného rozloženia objektov a okolia za akýchkoľvek ...


Cena s DPH1580 €
Cena bez DPH1316 €

3-8 dni