Menu
dalekohlad

Parametre produktov

Termovízia Pulsar Core FXQ38

TPCoreFXQ38
TPCoreFXQ382
TPCoreFXQ383
Kód tovaru: 76453
Výrobca Pulsar

Termovízia Pulsar Core FXQ 38 vyniká prednosťou kombinácie s dennou optikou.
Cena s DPH3298 €
Cena bez DPH2749 €

3-8 dni

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v Trenčíne3-8 dní Prepravnou spoločnosť UPS:3-8 dní Slovenskou poštou:3-8 dní
Preloader

Termovízia Pulsar Core FXQ 38 vyniká nasledovnými výbornými vlastnosťami:

Prednosťou kombinácie s dennou optikou


Nočný lov s Core v kombinácii s denným zameriavačom má rad predností. Niektoré parametre a vlastnosti dennej optiky sú lepšie ako u klasických nočných alebo termovíznych zameriavačov a v kombinácii s Core tak zostanú zachované, napríklad: veľký výstupný reliéf, zámerný kríž (prípadne aj vrátane červeného bodu), variabilný rozsah zväčšenia.

Zachovanie bodu nastrelenia

Presná optika, originálna montáž a softvér zabezpečí zachovanie bodu nastrelenia pri použití Core s denným zameriavačom. Po nasadení Core, strelec nemusí vykonávať žiadnu korekciu polohy zámerného kríža denného zameriavača.

Alternatíva zameriavača

Predsádka môže byť lepšou alternatívou než použitie ďalšieho zameriavača, kedy je nutné zabezpečiť výrobu precízne spracovanej, rýchloupínacej montáži tak aby nedochádzalo k posuvu bodov nastrelenia zameriavačov. Použitie predsádky umožňuje použitie optiky, na ktorú je lovec zvyknutý. Predsádka môže byt použitá na pozorovanie z ruky a nasadená na zameriavač až v prípade, keď to bude potrebné.

Kompatibilita


Core je kompatibilný s väčšinou denných zameriavačov s priemerom šošovky objektívu 42mm, 50mm a 56mm. Upevnenie predsádky na zameriavač sa vykonáva pomocou adaptéra s bajonetovým zámkom DN42, DN50, DN56. Proces nasadenia je rýchly, jednoduchý a trvá desiatky sekúnd.

Zelená farba OLED displeje

Obraz je zobrazený OLED displejom v zelenej farbe tak, aby bolo zabezpečené pohodlné vnímanie a nízka únava očí pozorovateľa.

Užívateľské rozhranie

Aktuálna informácia o stave zariadenia je zobrazená vo forme modrých ikon a čísel na stavovom riadku v spodnej časti obrazovky, ktorý nezasahuje do pozorovaného obrazu. Pri prepínaní medzi rôznymi funkciami (digitálny zoom, inverzia farby, nastavenie jasu / kontrastu) sa zobrazí príslušná veľká ikonka v pravom rohu hornej časti obrazovky.


Režimy pozorovania

Core ponúka tri režimy pozorovaní, ktoré upravujú nastavenie parametrov zameriavača tak, aby zabezpečili najlepší možný obraz pre špecifické podmienky pozorovaní: "Hory" (lepší kontrast), "Les" (nízky kontrast) a"Rozpoznanie" (lepšie vykreslenie detailov teplých objektov).

Kalibrácia

Kalibrácia vykonáva vyrovnanie v senzore teploty pozadí a je nevyhnutná pre činnosť každej termovízie. Core ponúka tri kalibračné režimy: manuálny režim (M), poloautomatický režim (H) a automatický (A). V manuálnom režime používateľ musí sám zatvoriť kryt objektívu a stlačením tlačidla spustiť kalibráciu. Kalibrácia je absolútne bezhlučná. V poloautomatickom a automatickom režime senzor bude prikrytý vnútornou clonou a spúšťanie kalibrácie vykoná užívateľ sám na základe vyhodnotenia kvality obrazu alebo plne automaticky to vykoná softvér prístroja bez zásahu užívateľa.

Široký teplotný rozsah (-25 ... + 50 ° C)


Použitie displeja 640x480px s technológiou OLED prinieslo schopnosť pracovať v normálnom režime pri teplotách pod bodom mrazu a poskytlo zameriavaču ostrý obraz pri pozorovaní dynamických objektov.

Bezdrôtové diaľkové ovládanie


Diaľkové ovládanie umožňuje ovládanie základných funkcii zameriavača bez toho aby sa užívateľ dotkol štandardných ovládacích prvkov.

Externé napájanie


Core FXQ obsahuje univerzálny napájací adaptér. Prevádzková doba môže byť výrazne predĺžená použitím vysokokapacitných externých zdrojov, ktoré možno pripojiť pomocou mikro-USB portu a DC 2.1 x 5.5 mm.Vodotesnosť

S ochranným stupňom proti vniknutiu vody IPX7 (IEC 60529 štandard) Core odoláva zrážkam akejkoľvek intenzity a dokonca aj krátkemu ponoreniu pod vodou.

Vysoká odolnosť na spätný ráz

Originálna konštrukcia ochrany mikrobolometra pred nárazom a vibráciami umožňuje bezproblémové použitie Core na zbraniach veľkého kalibru vrátane. 375, brokovníc alebo vzduchoviek.


Technické parametre:

Zväčšenie: 1x (s okulárom 3,1 - 6,2) x
Digitálne zväčšenie: 2x
Svetelnosť: f / 1.2
Mikrobolometer: 384x288 px
Spektrálna citlivosť: 7.5 / 13.5 mikrometrov
Rozmer pixelu: 17 mikrometrov
Typ displeja: AMOLED
Rozlíšenie displeja: 640x480
Snímkovanie: 50 Hz
Vzdialenosť detekcie: 1000m
Ohnisková vzdialenosť: 38 mm
Priemer objektívu: 32 mm
Zorné pole vo 100m: 17,2 m
Očný reliéf: 16mm
Dioptrická korekcia: ± 5dioptrie
Najkratšia ostriaca vzdialenosť: 5m
Napájanie: 6 (2xCR123) V
Externé napájanie: 12V, mikro-USB 5V
Odolnosť spätnému rázu: 6000 J
Vodeodolnosť: Áno, IPX7
Bezpečnostná trieda podľa IEC 60825-1: 2007: IPX7 / IPX5 (ako monokulár)
Prevádzkové teploty: -25 .. + 50 ° C
Prevádzková doba: min. 4 hod.
Rozmery: 190x65x60mm
Hmotnosť: 0,4kg
Záruka: 36 mesiacov

Posledné zobrazené produkty

Termovízia Pulsar Core FXQ38


TPCoreFXQ38

Termovízia Pulsar Core FXQ 38 vyniká prednosťou kombinácie s dennou optikou.


Cena s DPH3298 €
Cena bez DPH2749 €

3-8 dni