Menu
dalekohlad

Parametre produktov

Termovízia Helion XQ 50 F

THXQ50F
THXQ50F2
THXQ50F3
Kód tovaru: 77395
Výrobca Pulsar

Termovízia Helion XQ 50 F je pozorovací prístroj, ktorý sa vyznačuje optickým zväčšením 4.1x, ktoré možno digitálne zväčšiť až na 16.4x a detekčnú vzdialenosť až 1800m.
Cena s DPH2879 €
Cena bez DPH2400 €

3-8 dni

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v Trenčíne3-8 dní Prepravnou spoločnosť UPS:3-8 dní Slovenskou poštou:3-8 dní
Preloader

Termovízia Helion XQ 50 F je pozorovacím prístrojom zobrazujúcim tepelné rozloženie scény. Prístroj je výsledkom dlhodobého výskumu a vývoja, v ktorom boli implementované najnovšie poznatky v oblasti spracovania tepelného obrazu, ktoré zaisťujú prístrojmi Helion zobrazenie v najvyššej kvalite. Termovízia Helion je vybavená Wi-Fi a je plne integrovaná s mobilnými zariadeniami na báze Android a iOS.

PREDNOSTI tohoto modelu:
 
     Variabilné zväčšenie 4,1х až 16.4x - model ponúka dve možnosťou zmeny zväčšenia: plynulú zmenu až do 4x násobného zoomu alebo zmenu v krokoch s 2x násobným zväčšením. Každý užívateľ si môže podľa svojich skutočných potrieb vhodne prispôsobiť zväčšenie a zorné pole prístroja konkrétnym pozorovacím podmienkam.

     8 programov farebného zobrazenia - prístroj bol navrhnutý s myšlienkou priniesť čo najkomfortnejšieho ovládanie, s najlepšou ergonómiou ovládacích prvkov a komfortným rozhraním. Pre lepšiu prehľadnosť displej je doplnený alfanumerickým stavovým riadkom v dolnej časti displeja. Položky nastavenia menu sú zobrazené na kontrastnom pozadí s prechodom mimo centrálnu oblasť, takže užívateľ môže meniť nastavenie prístroja a sledovať objekt pozorovania.

Okrem užívateľsky obľúbených "white hot" a "black hot" termovízia ponúka ďalších 6 farebných variantov zobrazenia pre presnejšie farebné mapovanie okolitej teploty. Prechod z farebného na predvolené východzie zobrazenie "white hot" počas prevádzky je rýchly a jednoduchý.

     Detekčná vzdialenosť je až 1800m.

     Funkcia obraz v obraze - funkcia "obraz v obraze" zobrazuje ďalšie okno s 2x zväčšeným obrazom cieľa. To umožňuje detailne prezrieť cieľ. Okno je umiestnené do stredu, v hornej časti obrazovky a zaberá iba 1/10 z celkovej plochy obrazu. Užívateľ pritom vidí obraz v širokom zábere celého zorného poľa prístroja a súčasne zväčšený náhľad na cieľ.

     Grafický diaľkomer - jednoduchý grafický diaľkomer umožňuje rýchle meranie vzdialenosti na cieľ, u ktorého je možné vopred odhadnúť výšku (jeleň - 1,7 m; kanec - 0,7m; zajac - 0,3m).

     Integrácia s mobilnými zariadení iOS a Android - vrcholnou funkciou je možnosť jeho bezdrôtového spojenia cez Wi-Fi s mobilným zariadením (smartphonom alebo tabletom) na bázach Android a iOS s využitím bezplatnej mobilnej aplikácie Stream Vision. Aplikácia Stream Vision Vám umožní prijímať zábery v reálneom čase, vzdialene ovládať funkcie prístroja ako aj on-line vysielať snímaný prístrojom obraz na Youtube a zdieľať s priateľmi.

     Bezdrôtové pripojenie po Wifi - integrovaný Wi-Fi modul pripojí prístroj k ľubovoľnému mobilnému zariadeniu na platforme Android alebo iOS s inštalovanou mobilnou aplikáciou Stream Vision. V kombinácii s smartphonom alebo tabletom sa stáva termovízia mocným nástrojom, ktorý môže byť použitý pre celý rad aplikácií vrátane diaľkového pozorovania, sledovania objektov, nahrávanie videa, zdieľanie dát, detekciu pohybu, živé prenosy videá na YouTube a mnoho ďalších.
    

    Tento model termovízie  má aj integrovaný akumulátor (vydra: IPS5-8h, IPS10-16h).

     Vodeodolný (IPX7) - ochranný stupeň vodeodolnosti IPX7 zaisťuje spoľahlivú prevádzku prístroja vo vlhkom prostredí, pri intenzívnom daždi a snežení, alebo dokonca aj pri ponorení do vody na hĺbku do 3ft. po dobu 30 min. (IEC 60529).

     Vstavaný videorekordér - vďaka vstavanému videorekordéru v termovízii je zachytenie statických snímok alebo videa lovu bezproblémové. Foto a video sa ukladajú do vnútornej 8Gb pamäti prístroja a môžu byť ľahko prenesené do PC / notebooku cez káblové USB pripojenie alebo Wi-Fi.

 

Technické parametre:


Priemer výstupnej pupily: 5mm
Zväčšenie: 3,1. - 12.4x
Digitálne zväčšenie: 2x; 4x;
Mikrobolometer: 384x288 px
Spektrálna citlivosť: 8 .. 14 mk
Rozmer pixelu: 17 mk
Typ displeja: AMOLED
Rozlíšenie displeja: 640x480 px
Snímkovanie: 50 Hz
Vzdialenosť detekcie: 1800m
Ohnisková vzdialenosť: 50 mm
Clonové číslo: f / 1.2
Priemer objektívu: 42 mm
Zorný uhol: 7.5x5.6 °
Zorné pole vo 100m: 13 m
Očný reliéf: 16mm
Dioptrická korekcia: - 5 ... + 5dioptrie
Najkratšia ostriaca vzdialenosť: 5-7m
Napájanie: 3.0 .. 4,2 B-Pack (Li-ion) V
Externé napájanie: 5V - USB
Videorekordér: Áno
Veľkosť pamäte: 8 GB
Vodeodolnosť: IPX7
Závit: 1/4 ""
Prevádzkové teploty: -25 .. + 50 ° C
Wi-Fi: Áno
USB, typ: Áno
Diaľkové ovládanie: Áno
Prevádzková doba: až 16 (s IPS10) hod.
Rozmery: 235x55x58mm
Hmotnosť: 0,5kg
Záruka: 36 mesiacov

 

Posledné zobrazené produkty

Termovízia Helion XQ 50 F


THXQ50F

Termovízia Helion XQ 50 F je pozorovací prístroj, ktorý sa vyznačuje optickým zväčšením 4.1x, ktoré možno digitálne zväčšiť až ...


Cena s DPH2879 €
Cena bez DPH2400 €

3-8 dni