Menu
dalekohlad

Parametre produktov

Termovízia Accolade XP 50

AccoladeXP50
AccoladeXP502
AccoladeXP503
AccoladeXP504
AccoladeXP505
Kód tovaru: 77414
Binokulárna termovízia Accolade XP 50 pozdvihuje komfort pri pozorovaní na novú úroveň. Vďaka pozorovaniu oboma očami nedochádza k ich únave aj pri dlhom pozorovaní, vnímanie obrazu je prirodzené a rozpoznávanie detailov objektu je oveľa presnejšie.
Cena s DPH4819 €
Cena bez DPH4016 €

3-8 dni

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v Trenčíne3-8 dní Prepravnou spoločnosť UPS:3-8 dní Slovenskou poštou:3-8 dní
Preloader

Binokulárny termovízny pozorovací prístroj Accolade XP 50 pozdvihuje komfort pri pozorovaní na novú úroveň. Vďaka pozorovaniu oboma očami nedochádza k ich únave aj pri dlhom pozorovaní, vnímanie obrazu je prirodzené a rozpoznávanie detailov objektu je oveľa presnejšie. Prístroji má rozlíšenie senzora 640x480px, vďaka ktorému obraz má veľmi jemné prekreslenie a s variabilným zväčšením 2.5x až 20x, prístrojom dokážete detekovať objekty na vzdialenosti až 1800m.

Termovízia Accolade XP 50 sa vyznačuje týmito vynikajúcimi vlastnosťami:

- Vysoké rozlíšenie senzora 640x480 - aj tie najmenšie detaily v zornom poli sú zobrazené výnimočne ostro a čisto. Detailne je teda možné zachytiť konáre stromov, listy alebo končatiny zvierat.

- Variabilné zväčšenie 2,5х až 20x -
Prístroj umožňuje detailné pozorovanie. Ponúka dve možnosti zmeny zväčšenia: plynulú a krokovú. Rýchla zmena zväčšenia bude uvítaná v časovej indispozícii a v prípade potreby priblíženia detailu objektu. Plynulé zväčšenie je ocenené pri dlhších pozorovaniach v prípade možnosti presnejšieho nastavenia požadovaného zväčšenia.

- Mrazuvzdorný displej -25 ° C ... + 50 ° С -
zariadenie je navrhnuté tak, aby pracovalo v extrémnom počasí a širokom rozsahu teplôt -25 ° C ... + 50 ° С. Bez ohľadu na to, ako je studené alebo mrazivé prostredia, prístroj zobrazuje s vysokým kontrastom a živými farbami bez spomalenia a straty snímkovej frekvencie. Veľmi kontrastný farebný displej AMOLED využíva špičkovú technológiu pre zaistenie stabilného a vysoko kvalitného obrazu v prakticky akýchkoľvek podmienkach.

- Technológia displeja AMOLED
disponuje hlbokou čiernou farbou a vynikajúcim kontrastom. Prístroj ponúka 8 programov farebného zobrazenia.

- Detekčná vzdialenosť až 1800m -
detekcia objektov na dlhé vzdialenosti je dôležitým prvkom pre užívateľov vo vonkajšom prostredí. Kvalita optiky spolu s najnovším termovíznom snímačom a programovým vybavením prístroja predstavujú jedinečnú kombináciu pre dosiahnutie najdlhšej vzdialenosti detekcie. V závislosti na modeli Accolade vzdialenosť detekcie tepelných objektov, napríklad ľudské postavy, sa pohybuje až do 1800 metrov.

- Funkcia obraz v obraze -
Tento režim umožňuje pozorovanie s prehľadom. Funkcia "obraz v obraze" zobrazuje ďalšie okno v hornej časti displeja. S väčším zväčšením umožňuje detailne prezrieť objekt pri zachovaní širšieho zorného poľa.

- G
rafický diaľkomer -
Vďaka tejto funkcii je možné presne zamerať vzdialenosť. Grafický diaľkomer umožňuje rýchle meranie vzdialenosti na cieľ, u ktorého je možné vopred odhadnúť jeho výšku. Preddefinované sú nasledovné vzdialenosti. Jeleň - 1,7 m, kanec - 0,7 m, zajac - 0,3m.

- I
ntegrácia s mobilnými zariadení iOS a Android -
Vrcholnou funkciou prístroja je možnosť jeho bezdrôtového spojenia cez Wi-Fi s mobilným zariadením (smartphonom alebo tabletom) na báze Android a iOS s využitím bezplatnej mobilnej aplikácie Stream Vision. Aplikácia Stream Vision Vám umožní prijímať zábery v reálneho čase, vzdialene ovládať funkcie prístroja ako aj on-line vysielať prístrojom snímaný obraz na YouTube a zdieľať s priateľmi.

- Podpora aplikácie StreamVision -
v prípade vydania aktualizácie softvéru výrobcom, má užívateľ možnosť s použitím mobilných zariadení iOS alebo Android s aplikáciou Stream Vision Apps vykonať jeho stiahnutie a nahranie do pristroja.

- Integrovaný akumulátor s dlhou prevádzkovou životnosťou (IPS5-7h, IPS10-14h) -
Novým štandardom napájania výrobkov Pulsar je akumulátor B-Pack, umožňujúci rýchle dobíjanie a poskytujúci prístrojom dostatok energie pre spoľahlivú prevádzku za každého počasia. Štandardný akumulátor IPS5 s kapacitou 5,5Ah zabezpečí prevádzku prístroja na maximálny výkon po dobu 8 hodín. Ako voliteľné príslušenstvo je možné dokúpiť veľkokapacitný akumulátor IPS10 dvojnásobne zvyšujúci prevádzkový čas prístroja alebo adaptér pre jeho napájanie pomocou klasických AA alebo CR123 batérií.

- Vodeodolné prevedenie podľa štandardu IPX7 -
Prístroj je možné používať bez obmedzenia. Ochranný stupeň vodeodolnosti IPX7 zaisťuje spoľahlivú prevádzku prístroja vo vlhkom prostredí, pri intenzívnom daždi a snežení, alebo dokonca aj pri ponorení do vody na hĺbku do 1 m po dobu 30 min (IEC 605529).

- Vstavaný video rekordér - Vstavaný videorekordér binokulára Accolade umožňuje vyhotovenie fotografií a videa. Záznam sa ukladá do vnútornej pamäte prístroja a môže byť ľahko prenesený do PC / notebooku cez káblové USB pripojenie alebo Wi_Fi.
  

Technické parametre:

Zväčšenie: 2.5 - 20x
Digitálne zväčšenie: 2x; 4x; 8x
Mikrobolometer: 640x480 px
Spektrálna citlivosť: 8 .. 14 mk
Rozmer pixelu: 17 mk
Typ displeja: AMOLED
Rozlíšenie displeja: 640x480 px
Snímkovanie: 50 Hz
Vzdialenosť detekcie: 1800m
Ohnisková vzdialenosť: 50 mm
Clonové číslo: f / 1.2
Priemer objektívu: 42 mm
Zorný uhol: 12.4x9.3 °
Zorné pole vo 100m: 21.8x16.3 m

Priemer výstupnej pupily: 5mm
Dioptrická korekcia: - 5 ... + 5dioptrie
Medziočná vzdialenosti: 56-71 mm

Najkratšia ostriaca vzdialenosť: 3m
Napájanie: 3.0 .. 4,2 B-Pack (Li-ion) V
Externé napájanie: 5V - USB
Videorekordér: Áno
Veľkosť pamäte: 8 GB
Video / Foto formát: .avi / .jpg
Video / Foto rozlíšenie: 640x480 px
Vodeodolnosť: IPX7
Závit: 1/4 ""
Prevádzkové teploty: -25 .. + 50 ° C
Wi-Fi: Áno
USB, typ: Áno
Diaľkové ovládanie: Áno (voliteľné príslušenstvo)
Prevádzková doba: 7 hod.
Rozmery: 164x130x64mm
Hmotnosť: 0,6kg
Záruka: 36 mesiacov

Posledné zobrazené produkty

Termovízia Accolade XP 50


AccoladeXP50

Binokulárna termovízia Accolade XP 50 pozdvihuje komfort pri pozorovaní na novú úroveň. Vďaka pozorovaniu oboma očami nedochádza ...


Cena s DPH4819 €
Cena bez DPH4016 €

3-8 dni