Menu
dalekohlad

Parametre produktov

Teleskop SkyWatcher Star Discovery GoTo 150/750

Kód tovaru: SWN1507Disc
Výrobca Sky-Watcher

Zrkadlový teleskop Sky Watcher Star Discovery 150/750 na GoTo montáži má veľký priemer - 15 cm - hlavného zrkadla, čo umožňuje sledovať širokú škálu predmetov, vrátane slabých Deepsky objektov.
Cena s DPH455 €
Cena bez DPH379 €

3-8 dni

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v Trenčíne3-8 dní Prepravnou spoločnosť UPS:3-8 dní Slovenskou poštou:3-8 dní
Preloader

Zrkadlový teleskop Sky Watcher Star Discovery 150/750 na GoTo montáži, má veľký priemer hlavného zrkadla, a to 15 cm. Hlavné zrkadlo umožňuje sledovať širokú škálu predmetov, vrátane slabých Deepsky objektov. Vďaka hlavnému zrkadlu je teleskop veľmi univerzálny. Dva asférické okuláre v balení dávajú 32x a 75x zväčšenie. Zväčšenie rozsahu možno posunúť do 250X s voliteľnými okulármi. To znamená, že objekty hlbokej oblohy objekty a drobné detaily na mesačnom povrchu možno pozorovať prostredníctvom tohto rozsahu. Záruka na uvedenom výrobku je 60 mesiacov.
Ručný obládač SynScan verzia 4 je schopný plne riadiť obrovskú EQ8 montáž. Patentovaná (dual-kodér) technológia umožňuje teleskopu, aby sa presťahoval ručne, kedykoľvek si užívateľ praje - ale bez nutnosti opätovného vyrovnania. Ten istý SynScan verzia 4 ručný ovládač sa používa na samotný teleskop Hviezda Discovery. SynScan Verzia 4 Slúchadlo môže riadiť Sky Discovery montáž na akýkoľvek objekt vybraný z jeho obrovskej 42000-ovej databázy objektov, vrátane objektov z Messier, IC, NGC a katalógov Caldwell, planét, pomenovaných hviezd, dvojhviezd, premenných hviezd a dokonca aj užívateľom-definované objekty, ako nové kométyHviezda Discovery mount obsahuje digitálne kódery a patentovanú "Sloboda Nájsť TM" technológie, ako je Big Sky-Watcher EQ8 vrchu. Po presťahovaní do nového objektu  teleskop automaticky začne sledovať presne nový objekt. No re-nastavenie je nutné v jednom pozorovacom sedení.

 
Názor experta

vhodný pre pozorovanie jasných objektov (planéty, Mesiac a dvojhviezdy) + Deep-sky

Klady
  • dobrý pomer cena/výkon
  • vhodný predovšetkým na vizuálne pozorovania
  • GoTo montáž
Zápory
  • azimutálna montáž nevhodná pre astronomickú fotografiu
  • príležitostná potreba kolimácie 
 
zrkadlové (refraktory)
Montáž GoTo
150-199mm
Teleskopy

Posledné zobrazené produkty

Teleskop SkyWatcher Star Discovery GoTo 150/750


tswhdgoto150750

Zrkadlový teleskop Sky Watcher Star Discovery 150/750 na GoTo montáži má veľký priemer - 15 cm - hlavného zrkadla, čo umožňuje ...


Cena s DPH455 €
Cena bez DPH379 €

3-8 dni