Statív Dorr hliníkový Friend IV

Skladom

Statív DÖRR hliníkový Friend IV je lacný statív základnej úrovne pre všetkých hobby fotografov a kameramanov, ktorí príležitostne potrebujú statív. Hliníkový statív je vhodný pre použitie s malými DSLR/SLR fotoaparátmi, systémovými fotoaparátmi a videokamerami. celý popis

Kód produktu: 380064
Výrobca: Dorr
40 €
Skladom
Osobný odber v Trenčíne: Ihneď na prevádzke
UPS Kuriérska preprava: zajtra u Vás
Slovenská pošta: Pondelok 22.7. u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Statív DÖRR hliníkový Friend IV je lacný statív základnej úrovne pre všetkých hobby fotografov a kameramanov, ktorí príležitostne potrebujú statív. Hliníkový statív je vhodný pre použitie s malými DSLR/SLR fotoaparátmi, systémovými fotoaparátmi a videokamerami. Vďaka svojej 3-smernej otočnej hlave je statív Friend IV ideálny aj na použitie s ďalekohľadmi. Maximálna nosnosť statívu je približne 3 kg.

Trojsmerná hlava
3-smerná hlava je vybavená vodiacou rukoväťou, ktorá vám umožňuje plynule otáčať a nakláňať hlavu bez trhania. Rýchloupínacia doštička s ¼" držiakom fotoaparátu sa dá zložiť a ľahko prepínať medzi formátom na šírku a na výšku. Pre rýchlu výmenu fotoaparátu stačí uvoľniť zaisťovaciu západku a odstrániť rýchloupínaciu doštičku.

Stredový stĺpec
Výška stredového stĺpika sa dá variabilne nastaviť kľukou. Upevniteľné priečky zaisťujú stabilný a bezpečný stojan. Pre ešte väčšiu stabilitu je možné zavesiť prídavné závažie na hák pod stredový stĺpik.

Statívové nohy
Nohy statívu je možné nastaviť do požadovanej výšky pomocou 2 predĺžení. Klipové uzávery možno rýchlo otvoriť a zatvoriť jednou rukou. Flexibilné gumené nožičky zaisťujú nekĺzavý postoj na hladkej zemi. Nohy statívu a stredový stĺpik z hliníka sú v elegantnej, matnej titánovej farbe. Maximálna výška statívu je približne 151 cm. Minimálna výška statívu je približne 57 cm. Hmotnosť statívu je 1030 gramov.

Hladina bublín
Statív Dorr Friend IV je vybavený dvomi bublinovými úrovňami, ktoré vám pomôžu statív optimálne zarovnať. Jedna bublinková vodováha je integrovaná v základni statívu, druhá v hlave statívu.

Rukoväť na prenos a taška
Statív Dorr Friend IV možno jednoducho prenášať pomocou integrovanej rukoväte. Pre bezprašné skladovanie a pre bezpečnú prepravu slúži dodávané vrecko-taška na statív s popruhom na rameno.


Prečo nakúpiť optiku u nás

Viac ako 10 rokov skúseností Radi poradíme s výberom.
Výmena tovaru do 60 dní Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný i pozáručný servis Ponúkame iba overené produkty.
Veľké skladové zásoby Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru do 30 dní Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná predajňa v Trenčíne Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu