Menu
dalekohlad

Parametre produktov

Puškohľad Shilba Gold Medal 3-12x56 IR G4

Puškohľad Shilba Gold Medal 3-12x56 IR G4Puškohľad Shilba Gold Medal 3-12x56 IR G4
Puškohľad Shilba Gold Medal 3-12x56 IR G4
P5066674
P5066673
Kriz4dot7
Kód tovaru: 152350
Výrobca Shilba

Puškohľady edície GOLD MEDAL sa pýšia vysokou kvalitou konštrukcie a optickej sústavy. Sú zaradené medzi najvyššiu modelovú radu výrobcu Shilba.
Cena s DPH339 €
Cena bez DPH282 €

3-8 dni

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v Trenčíne3-8 dní Prepravnou spoločnosť UPS:3-8 dní Slovenskou poštou:3-8 dní
Preloader

Modelová rada Gold Medal je najvyššia rada loveckých puškohľadov výrobcu Shilba. Požiadavky boli kladené kvalitné spracovanie, optickú sústavu a zároveň na presnú a rýchlu streľbu. Telo puškohľadu je jedno liate s priemerom tubusu 30 mm a poskytuje stabilnú platformu pre zbrane rôznych kalibrov. Optická sústava HD400 s vysokým rozlíšením, kvalitné spracovanie, vysoká priepustnosť svetla a vodeodolnosť, to sú iba niektoré z vlastností tejto modelovej rady.

Zámerná osnova typu R4 IRG Dot  obsahuje podsvietený bod  v strede zámerného kríža. Kríž je jasný, ostrý, dobre čitateľný a technológia IRG umožňuje podsvietenie kríža v červenej a zelenej farbe, v 5-tich intenzitách sýtosti prísvitu.

Medzi ovládacie prvky puškohľadu patria nízkoprofilové vežičky s krokom klikania 1/4 MOA v oboch rovinách. Nastavenie zväčšenia sa prevádza zoom krúžkom, ktorý je robustnej konštrukcie s výrazným značením, čo zvyšuje jeho praktičnosť a výborné ovládanie. Prísvit zámerného kríža puškohľadu je možné voliť v samostatnom ovládacom prvku umiestnenom vľavo pri stredových vežičkách, obsahuje aj batériu. Na okulári sa nachádza ovládací prvok korekcie dioptrií.

Tento puškohľad je určený hlavne pre poľovnú streľbu, ale obľúbiť si ho môžu aj  rekreační strelci. V krabici sa okrem puškohľadu nachádzajú krytky objektívu a okuláru, handrička a príbalový leták.

Názor experta

Najvyššia modelová rada loveckých puškohľadov výrobcu Shilba. Vďaka svojim vlastnostiam, japonskej technológii skiel a cenovej dostupnosti si určite nájde svoje miesto medzi strelcami. Výborná voľba strelcov, ktorí požadujú najvyššiu kvalitu.

Klady
  • odolná konštrukcia
  • výborne čitateľný  zámerný kríž s podsvieteným bodom
  • 5 intenzít podsvietenia zámerného kríža (zelená/červená)
  • Batéria CR 2032 v balení 
  • krok klikania: 1/4 MOA
Zápory
  • slnečnú clonu je nutné dokúpiť samostatne
  • nutná priebežná kontrola stavu batérie


Technické parametre:

Zväčšenie: variabilné
Veľkosť zväčšenia: 3-12 x
Priemer objektívu: 56 mm
Priemer tubusu: 30 mm
Vodotesný: áno
Plnený dusíkom: áno
Rektifikačný krok (klikanie): 1/4 MOA
Zámerný kríž: R4 IRG Dot
Osvetlený stred: červený bod
Paralaxa: pevná
Celková dĺžka: 340 mm
Hmotnosť: 640 g
Záruka: 24 mesiacov

 

Recenzia: http://www.dalekohlady-puskohlady.sk/tipy-a-rady-dalekohlady-puskohlady-mikroskopy/test-puskohladu-shilba-gold-medal-3-12x56

 

Puškohľady
Variabilné zväčšenie s osvetleným bodom
nad 55mm
30mm

Posledné zobrazené produkty

Puškohľad Shilba Gold Medal 3-12x56 IR G4


Puškohľad Shilba Gold Medal 3-12x56 IR G4

Puškohľady edície GOLD MEDAL sa pýšia vysokou kvalitou konštrukcie a optickej sústavy. Sú zaradené medzi najvyššiu modelovú radu ...


Cena s DPH339 €
Cena bez DPH282 €

3-8 dni