Puškohľad Fomei Foreman 8x56 HTC (DX)

Puškohľad Fomei Foreman 8x56 HTC (DX) vybavený špičkovou optikou s HTC povrchom, ktorý zvyšuje svetelnú priepustnosť ďalekohľadu o 10%. Vyniká vysokou odolnosťou proti spätnému rázu. Je vybavený mieridlami tvaru DX - DUPLEX s červeným krížom. celý popis

Kód produktu: OY6265
Výrobca: Fomei
Doprava zadarmo
275 €
3-8 dní
Osobný odber v Trenčíne: Za 3-8 dní u Vás
UPS Kuriérska preprava: Za 3-8 dní u Vás
Slovenská pošta: Za 3-8 dní u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Puškohľad FOMEI Foreman 8x56 HTC (DX) je ideálnym pomocníkom pri love čiernej zveri pri nedostatku svetla, rovnako tak bude vynikať pri dennom love. Jeho výhodou je veľká svetelnosť dosiahnutá kombináciou priemeru objektívu 56 mm a antireflexními vrstvami HTCPri puškohľade  Foreman 8x56 HTC DX je použitý zámerný kríž Duplex (DX). Puškohľad je plnený suchým dusíkom, čo zabraňuje vnútornému oroseniu puškohľadu.

Ovládanie jasu červeného bodu 

Intenzitu bodu je možné regulovať v 6 stupňoch. 3 stupne pre denný osvit a stupne pre noční osvitIntenzita osvetlenia je ovládaná tak, že jas červeného bodu je zvyšovaný vždy smerom od 0.

Paralaxa u tohto puškohľadu je nastavená na 100 m.
K presnému a pohodlnému nastaveniu zámerného kríža slúži jemné nastavenie výškovej korekcie a korekcie vplyvu vetra. Krok korekcie je 1/8 MOARozsah ako výškovej korekcie, tak aj korekcie vplyvu vetra je 40 MOA.

Osnova

Zámerný kríž Duplex (DX) použitý v puškohľade 8x56 Foreman s loveckou osnovou, s výraznejším zameriavacím krížom, je zaujímavou voľbou do rušnejších prostredí, kde je kríž dobre vidieť.

Odolnosť 

Veľkou prednosťou robustného 30 mm tubusu je široké rozpätie pre upevnenie montáže. Puškohľady sú testované rážou .375 H&H Mag (zodpovedajúcej energii 6000J)

 

Technické parametre

Spôsob využitia: S pevným zväčšením
Zväčšenie: 8x
Priemer objektívu: 56 mm
Maximálne zväčšenie: 8 x
Priemer tubusu: 30 mm
Plnený dusíkom: áno
Zorné pole na 100 m: 5,2m
Typ kríža: DX-Duplex
Osvetlený bod, kríž: áno
Krok rektifikácie: 1/8 MOA
Dĺžka: 385 mm
Hmotnosť: 0.63 kg
Záruka: 60 mesiacov

Prečo nakúpiť optiku u nás

Viac ako 10 rokov skúseností Radi poradíme s výberom.
Výmena tovaru do 60 dní Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný i pozáručný servis Ponúkame iba overené produkty.
Veľké skladové zásoby Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru do 30 dní Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná predajňa v Trenčíne Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu