Menu
dalekohlad

Parametre produktov

Nočné videnie Pulsar Edge GS 3,5x50

Nočné videnie Pulsar Edge GS 3,5x50Nočné videnie Pulsar Edge GS 3,5x50
Kód tovaru: 75097
Výrobca Pulsar

Nočné videnie Pulsar Edge GS 3,5x50 je nočné videnie univerzálneho použitia. Vytvára veľmi ostrý a presný obraz bez skreslenia. Je vhodný na použitie v nepriaznivom počasí a nevhodných podmienkach.
Cena s DPH649 €
Cena bez DPH541 €

3-8 dni

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v Trenčíne3-8 dní Prepravnou spoločnosť UPS:3-8 dní Slovenskou poštou:3-8 dní
Preloader
Nočné videnie Pulsar Edge GS 3,5x50 je binokulárne nočné videnie univerzálneho použitia. Jedná sa o jeden z najlepších nočných ďalekohľadov vďaka použitým novým technológiám. Predovšetkým sú to zosilňovače jasu obrazu CF-Super v kombinácii so špeciálnou optickou sústavou R-contact a piatim šošovkovým okulárom, ktoré dohromady vytvárajú veľmi ostrý a presný obraz bez skreslenia a už na prvý pohľad budete presvedčený, že sa jedná o bezkonkurenčný výrobok vo svojej triede. Veľké zväčšenie ďalekohľadu umožňuje detailne prezerať objekty na vzdialenosť.

Novinkou je tiež použitie infračerveného prísvitu s viacej šošovkovou optickou sústavou, ktorý vytvára sústredené infračervený lúč s veľmi dlhým dosahom. Navyše nočné videnie Pulsar edge GS 3,5x50 disponuje plynulou reguláciou výkonu takže prísvit je dobre prispôsobiteľný k rôznym podmienkam pozorovania.

Ovládacie prvky prístroja sú premyslene umiestnené na hornej strane prístroja a sú nehlučné a dobre ovládateľné. Výhodou je tiež horná štandardná montážna lišta Weaver pre upevnenie ďalšieho príslušenstva.

Nový elektronický blok prístroja automatický stráži úroveň osvetlenia a zníži alebo úplne vypne napájanie zosilňovačov jasu obrazu pri prekročení prahovej úrovne nadmerného osvetlenia, čím sa výrazne šetrí jej životnosť. Teleso nočného videnie Pulsar Edge GS 3,5x50 je hermetický uzavreté a spĺňa najnáročnejšie podmienky pre použitie v nepriaznivom počasí: hmle, za silného dažďa, sneženia, v miestach s vysokou koncentráciou prachu a pod..
 
 
 

Technické parametre:
 
 
Zväčšenie: 3,5x
Priemer objektívu: 50 mm
Vodeodolnosť: IP46
Priemer výstupnej pupily: 6mm
Očný reliéf: 12mm
Zorný uhol: 11 °
Dioptrická korekcia: ± 4dioptrie

Rozmery: 233x122x71mm
Hmotnosť: 0.85kg

Záruka:36 mesiacov
Nočné videnie
Binokulárne

Posledné zobrazené produkty

Nočné videnie Pulsar Edge GS 3,5x50


Nočné videnie Pulsar Edge GS 3,5x50

Nočné videnie Pulsar Edge GS 3,5x50 je nočné videnie univerzálneho použitia. Vytvára veľmi ostrý a presný obraz bez skreslenia. ...


Cena s DPH649 €
Cena bez DPH541 €

3-8 dni