Nočné videnie - zameriavač PARD DS35 940nm LRF s diaľkomerom (deň/noc)

Nočné videnie - zameriavač PARD DS35 940nm LRF s diaľkomerom (deň/noc) predstavuje nové digitálne nočné videnie v tvare puškohľadu spolu s integrovaným diaľkomerom. Jedná sa o multifunkčný denný a nočný zameriavač špičkovej techniky. Tento model ako prvý na trhu používa nový kruhový IPS LCD displej s rozlíšením 800x800 px. celý popis

Kód produktu: 2046/5
Výrobca: Pard
Doprava za 1 €
849 €
3-8 dní
Osobný odber v Trenčíne: Za 3-8 dní u Vás
UPS Kuriérska preprava: Za 3-8 dní u Vás
Slovenská pošta: Za 3-8 dní u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Nočné videnie -  zameriavač PARD DS35 940nm LRF s diaľkomerom (deň/noc) predstavuje nové digitálne nočné videnie v tvare puškohľadu spolu s integrovaným diaľkomerom. Jedná sa o multifunkčný denný a nočný zameriavač špičkovej techniky. Tento model ako prvý na trhu používa nový kruhový IPS LCD displej s rozlíšením 800x800 px, ktorý vám zaručí zážitok ako s klasickým puškohľadom a maximálnym zorným poľom. Výsledkom čoho je vyššie rozlíšenie obrazu v kombinácii s vysoko citlivým Ultra HD CMOS senzorom s rozlíšením 2560x1440 px. Laserový diaľkomer s dosahom 1000 m a balistickým kalkulátorom zaistí presnejší zásah za všetkých okolností.

Pard DS35 940nm je dostupný v dvoch variantoch podľa optického zväčšenia: 4x alebo 6,5x. Zväčšenie 4x je vhodné na lov na kratšiu vzdialenosť do cca 100 m, kedy vám toto zväčšenie poskytne najširšie zorné pole. Na lov na dlhšiu vzdialenosť určite využijete väčšie zväčšenie 6,5x.

Nový IPS LCD displej: Displej, ktorý poskytuje vysoko čistý obraz s bohatým kontrastom a má extra široké zorné pole pre lepší situačný prehľad. Sledovanie je ešte prirodzenejšie vďaka svojej rýchlej odozve, ktorú človek vníma ako by sa pozeral cez tradičnú dennú optiku.

Vďaka okrúhlemu displeju pri korekcii zámerného bodu už neposúvate kríž ale obraz a môžete si nočné videnie nastreliť ľahšie. Tým pádom kríž vždy zostane v perfektnom strede a zachováte si plné zorné pole. PARD DS35 ponúka možnosť 6 rôznych krížov, 4 farieb a 5 možných profilov nastrelenia.

Laserový diaľkomer a balistický kalkulátor: Integrovaný balistický kalkulátor v spojení s laserovým diaľkomerom na 1000 m automaticky vypočíta trajektóriu guľky a zobrazí bod dopadu na displeji prístroja. Táto pokročilá technológia výrazne pomôže pri presnosti zásahu.

Dosah nočného sledovania až 500 m: PARD DS35 je navrhnutý pre dokonalú detekciu rôznych cieľov na vzdialenosť 500 metrov, v kombinácii so svojim Ultra HD senzorom a novým vysoko kvalitným LCD displejom je niekoľko krokov pred konkurenciou. IR prísvit 940nmtri intenzity prísvitu a nastaviteľný svetelný kužeľ, tak aby bolo možné čo najlepšie zaistiť perfektné zobrazenie cieľa.

Automatické nahrávanie po výstrele: Potom čo prístroj zaznamená spätný ráz automaticky nahrá 20 sekundové video so zachytením už 8 sekúnd pred samotným výstrelom. Nahrávanie videa je možné ovládať aj plne manuálne s ľubovoľnou dĺžkou záznamu. Pard DS35 ponúka aj možnosť zhotovovania fotografií vo vysokom rozlíšením. Živý obraz z prístroja môžete prenášať na svoj telefón vďaka Wi-Fi pripojeniu.

Inovatívne ovládanie: Nové otočné tlačidlo sa postará o veľmi jednoduché, rýchle a intuitívne ovládanie. Nové ovládanie oceníte obzvlášť pri nastreľovaní a nastavovaní prístroja, kedy je tento proces značne urýchlený.

Nové farebné režimy: Obraz si môžete upraviť na základe zvoleného farebného režimu, čo vám poskytuje výnimočnú prispôsobivosť v rôznych prostrediach.

Obsahuje menu v češtine aj slovenský návod.

Obsah balenia:

    Zameriavač PARD DS35 LRF
    Kvalitná transportná taška
    Prepojovací kábel USB-C
    Návod v slovenčine
    Čistiaca handrička na optiku
    1x nabíjacia batéria 18650
    Montáž (2x 30mm krúžky)Technické parametre

Konštrukcia: Zásadka na puškohľad
Zväčšenie: Zoom
Priemer objektívu: 50 mm
Maximálne zväčšenie: 4-8x a 5.6-11.5x x
Cena: 0
Zorný uhol: 4.8° 3.4°
Dioptrická korekcia: áno, -5Dpt~+5Dpt
Napájanie: batéria Lítium-lon 18650
IR svietidlo: áno, 940 nm, 5W
Senzor: Rozlíšenie snímača Pard 2K, 2560*1440 Pard 2K, 2560*1440
Vzdialenosť rozpoznania: 500m
Úroveň ochrany: IP67
Wi-Fi: Áno
Nahrávanie videa: Áno
Rozmery: 396mm*125mm*110mm
Hmotnosť: 0.68 kg
Záruka: 24 mesiacov

Prečo nakúpiť optiku u nás

Viac ako 10 rokov skúseností Radi poradíme s výberom.
Výmena tovaru do 60 dní Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný i pozáručný servis Ponúkame iba overené produkty.
Veľké skladové zásoby Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru do 30 dní Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná predajňa v Trenčíne Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu