Nočné videnie Yukon SIGNAL N340 RT - digitálne

Skladom

Kompaktné digitálne nočné videnie Yukon Signal N340 RT pre pozorovanie a orientáciu v noci, s WiFi pripojením mobilných zariadeni a podporujúce technológiu Stream Vision. Odporúčame ako pozorovací ďalekohľad k zameriavaču Yukon Photon pre rozoznávanie zveri. Prístroj má prísvit s vlnovou dĺžkou 940 nm. celý popis arrow-base

Kód produktu: 28063
Výrobca: Yukon
check Doprava zadarmo
430 €
stock Skladom
Osobný odber v Trenčíne: Ihneď na prevádzke
UPS Kuriérska preprava: Pondelok 13.7. u Vás
Slovenská pošta: Utorok 14.7. u Vás
calendar Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
clock Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
view Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Digitálne nočné videnie

Kompaktné digitálne nočné videnie Yukon Signal N340 RT pre pozorovanie a orientáciu v noci, s WiFi pripojením mobilných zariadení a podporujúce technológiu Stream Vision. Odporúčame ako pozorovací ďalekohľad k zameriavaču Yukon Photon pre rozoznávanie zveri. Prístroj má prísvit s vlnovou dĺžkou 940 nm.

 


Vlastnosti digitálneho nočného videnia

Zväčšenie 4,5x / 9x - Optické zväčšenie je 4,5x a digitálne zväčšenie je 2x, čo zaručuje snímaču a displeju na maximálnom zväčšení veľmi kvalitný obraz.
Pozorovací dosah cez 300 metrov - Vysoko citlivý senzor, veľké zväčšenie a vstavaný výkonný IR prísvit robia uvedený model perfektným prístrojom s detekčnou vzdialenosťou viac než 300m.
IR prísvit s dlhým dosahom - Prístroj je vybavený výkonným vstavaným IR prísvitom o vlnové dĺžke 850 nm (pre maximálny dosah) alebo 940 nm (pre neviditeľné svetlo). Niekoľko stupňová regulácia intenzity umožňuje nastavenie výkonu prísvitu pre pozorovanie tak na krátke ako aj na dlhé vzdialenosti. Tento model nočného videnia má širší pozorovací uhol.
Napájanie 4x AA batériami - prístroj možno napájať uvedenými batériami alebo externým zdrojom s mikro USB pripojením. Pri používaní v nízkych teplotách je vhodné použíť externí zdroj, který môžete udržať v teple napríklad pod oblečením a zabrániť tak jeho rýchlemu vybitiu premrznutím.

 


Ďalšie funkcie šikovného nočného videnia

Integrovaný videorekordér - Nahrávanie videa a fotenie je bezproblémové vďaka integrovanému videorekordéru. Snímky a videoobsah sú uložené v internej pamäti prístroja a môžu byť ľahko prenesené na PC / laptop prostredníctvom káblového pripojenia alebo do smartphonu alebo tabletu Wi-Fi pripojením pomocou aplikácie Stream Vision.
Ovládanie a vysielanie videa s aplikáciou Stream Vision - Použitím bezplatnej aplikácie Stream Vision, ktorá je kompatibilná so systémom iOS a technológiou Android, je prístroj Signal pripojený pomocou Wi-Fi k vášmu Smarthphonu. Toto spojenie umožňuje prenos snímok a videa do smartphonov a ďalších bezdrôtových zariadení v reálnom čase, nahrávanie videa na YouTube a ďalších platforiem, živé vysielanie videa, a dokonca umožňuje použitie vášho smartphonu ako bezdrôtového diaľkového ovládania.
Ľahký a kompaktný - tým je prístroj vhodný na dlhodobé používanie Prístroj má aj aktualizovateľný softvér.

 

Technické parametre

Konštrukcia: Nočné videnie na puškohľad
Zväčšenie: Zoom
Priemer objektívu: 28 mm
Maximálne zväčšenie: 9 x
Zorný uhol: 7,7 °
Dioptrická korekcia: áno, +/- 5 dpt
Napájanie: 4 - 6.5 V (4xAA bat.) V
IR svietidlo: 940 nm
Senzor: CMOS 640x480
Vzdialenosť rozpoznania: 300 m
Wi-Fi: Áno
Nahrávanie videa: áno
Rozmery: 168x111x56
Hmotnosť: 0.35 kg
Záruka: 36 mesiacov

Hodnotenie

  • kvalitný obraz vďaka zväčšeniu 4,5x, a digitálny zoom 2x
  • integrovaný IR prísvit s neviditeľným dosahom 940 nm
  • detekčná vzdialenosť viac než 300m
  • nemá

Názor odborníka

Miroslav Jurik

Majiteľ obchodu, cestovateľ, turista a dlhoročný pozorovateľ prírody

Kompaktné digitálne nočné videnie je určené pre orientáciu v noci, s Wifi pripojením mobilných zariadení.

Prečo nakúpiť optiku u nás

benefit1
Viac jako 10 rokov skúseností Radi poradíme s výberom.
benefit2
Výmena tovaru do 60 dní Jednoducho, bez udania dôvodu.
benefit3
Záručný i pozáručný servis Ponúkame iba overené produkty.
benefit4
Veľké skladové zásoby Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
benefit5
Vrátenia tovaru do 30 dní Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
benefit6
Vlastná predajňa v Trenčíne Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
cross
Užívateľský panel