Nočné videnie Yukon Ranger digitálne RT 6,5x42

Skladom

Nočné videnie Yukon Ranger RT 6,5x42 je digitálny pozorovací prístroj na nočné videnie s vstavaným videorekordérom, neviditeľným prisvietením 940nm, podporujúci novú technológiu Stream Vision. celý popis

Kód produktu: 28047
Výrobca: Yukon
Doprava zadarmo
499 €
Skladom
Osobný odber v Trenčíne: Ihneď na prevádzke
UPS Kuriérska preprava: Utorok 18.8. u Vás
Slovenská pošta: Streda 19.8. u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Digitálne nočné videnie

Nočné videnie Yukon Ranger RT 6,5x42 je digitálny pozorovací prístroj na nočné videnie s vstavaným videorekordérom, neviditeľným prisvietením 940nm, podporujúci novú technológiu Stream Vision. Tento model disponuje týmito výbornými prednosťami:

Wi-Fi vzdialené prezeranie a ovládanie pomocou smartfónu
Nahrávanie a živé vysielanie na sieti YouTube
Vstavaný záznam videa / zvuku
Vylepšená citlivosť nočného videnia
Veľké zväčšenie: 6,5x / 13x
Dohľad viac ako 300 metrov
Kompatibilný s aplikáciou Stream Vision
IR prísvit 940nm s dlhým dosahom
Napájanie externým zdroja
aktualizovateľný softvér

 


Ďalšie vlastnosti kvalitného prístroja

Ochrana pred jasnými svetlom
Digitálne zariadenia NV môžu byť zapnuté v dennom svetle bez strachu z poškodenia ako krátkodobo tak dlhodobo. Nemôžu byť poškodené reflektormi vozidla alebo pouličnými svetlami.

Vstavaný videorekordér
Digitálne NV Ranger RT 6.5x42 je vybavené rekordérom, ktorý umožňuje záznam videa a snímanie obrazu v čase pozorovania. Videozáznamy a súbory fotografií sú uložené v internej pamäti. Súbory možno prenášať na PC / notebook pomocou káblového alebo Wi-Fi pripojenie.

Vysoké zväčšenie
Základné zväčšenie Ranger RT je 6,5x. Prístroj má tiež 2x digitálny zoom. Vďaka vysokému rozlíšeniu elektronických súčiastok (snímač a mikro displej) zostáva kvalita obrazu pri maximálnom zväčšení 13x vysoká.

Živý prenos
Tento prístroj je prvé digitálne zariadenie v línii Yukon podporujúce technológiu Stream Vision. Stream Vision je spojenie softvéru a hardvéru, ktoré umožňuje užívateľovi pripojiť monokulár s bežiacou mobilnou aplikáciou Android / iOS prostredníctvom kanála Wi-Fi pre príjem obrazu z monokulára v reálnom čase, ovládanie monokulára, aktualizácie softvéru pre správu súborov. Stream Vision tiež poskytuje priamy prenos obrazu zachyteného monokulármi na Youtube.

 


Funkcie nočného binokulára

Výkonný neviditeľný IR prísvit
Ranger RT 6.5x42 je vybavený integrovaným LED IR osvetlením s vlnovou dĺžkou 940 nm. Integrovaný IR prísvit je prakticky neviditeľný voľným okom. Umožňuje poľovníkovi sledovať zver bez rizika strachu. 15 stupňový rozsah nastavenia výkonu umožňuje výrazne meniť prevádzkovú vzdialenosť.

Dlhý rozsah pozorovanie
Vysoká citlivosť snímača, vysoké zväčšenia v kombinácii s výkonným neviditeľným IR prísvitom umožňuje užívateľovi vykonávať pozorovanie vo vzdialenosti presahujúcej 300 metrov.

Externý zdroj napájania
Prevádzková doba môže byť výrazne predĺžená použitím vysokokapacitných externých napájacích zdrojov (napájacích batérií), ktoré možno pripojiť k tomuto modelu prostredníctvom portu micro USB. Pri použití pri nízkych teplotách môže byť zdroj energie udržiavaný na teplom mieste (pod oblečením), aby nedošlo k rýchlemu vybitiu.

Dlhá doba prevádzky na sadu batérií
Prístroj je napájaný šiestimi batériami AA alebo dobíjacími batériami. Prístroj vydrží 5 až 12 hodín v závislosti na použitých prevádzkových režimoch.

 

Technické parametre

Konštrukcia: Ďalekohľad na nočné videnie
Zväčšenie: Zoom
Priemer objektívu: 42 mm
Maximálne zväčšenie: 13 x
Zorný uhol: 4,6 °
Dioptrická korekcia: áno, +/- 5 dpt
Napájanie: 6 - 9 V (6xAA V)
IR svietidlo: áno, 940 nm
Senzor: CMOS 640x480
Vzdialenosť rozpoznania: 350 m
Wi-Fi: Áno
Nahrávanie videa: áno
Rozmery: 170x116x76
Hmotnosť: 0.65 kg
Záruka: 36 mesiacov

Hodnotenie

  • vsoké základné zväčšenie 6,5x, 2x digitálny zoom
  • dlhý rozsah pozorovania nad 300m
  • výkonný neviditeľný integrovaný IR prísvit 
  • nemá

Názor odborníka

Miroslav Jurik

Majiteľ obchodu, cestovateľ, turista a dlhoročný pozorovateľ prírody

Digitálne nočné videnie určené na pozorovanie v noci, má k dispozícii vstavaný videorekordér a neviditeľné prisvietenie 940 nm, podporuje novú techonológiu Stream Vision.

Prečo nakúpiť optiku u nás

Viac ako 10 rokov skúseností Radi poradíme s výberom.
Výmena tovaru do 60 dní Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný i pozáručný servis Ponúkame iba overené produkty.
Veľké skladové zásoby Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru do 30 dní Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná predajňa v Trenčíne Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu