Nočné videnie PARD NV008 P

Skladom

Nízka hmotnosť, malé rozmery, kvalitné telo z duralu, dosah prísvitu 300m a rozpoznanie až 200m. To sú parametre, ktorými vyniká zameriavač Pard NV008 P verzia 2020. celý popis

Kód produktu: k782
Výrobca: Pard
Doprava za 1 €
752 €
Skladom
Osobný odber v Trenčíne: Ihneď na prevádzke
UPS Kuriérska preprava: zajtra u Vás
Slovenská pošta: Pondelok 11.7. u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Nočné videnie Pard NV008 P vyniká nízkou hmotnosťou, malými rozmermi, kvalitným telom z duralu a dosahom pozorovanie až 300m. rozpoznanie na 200m .. Na zbraň sa upevňuje pomocou priloženej kvalitnej prípravy na weaver montáž.

Zameriavač sa nastreľuje pomocou tzv. "Freeze" metódy. Jedná sa o múdru metódu, keď prvý zásah umiestnite do terča, následne aktivujete funkciu freeze a súradnice kríža posuniete zo stredu do miesta zásahu. Týmto máte zameriavač nastrelený.

Rovnako ako pri modeli NV007, aj tu vďaka použitiu vysoko kvalitnej elektroniky (citlivý snímač CMOS) a najmodernejšej optiky je obraz v prístroji Pard NV008 P  ostrý aj pri vyššom digitálnom zväčšení. Prístroj je možné použiť aj s inými prísvitmi s vlnovou dĺžkou 850, 915 alebo 940 nm.

Zameriavač má 6,5x až 26x násobný zoom (vďaka funkcii PIP).

Zaznamenané zábery môžete kedykoľvek zobraziť alebo odstrániť. Prísvit nočného videnia Pard NV008 P je neviditeľný tak pre ľudí, ako pre divé zvieratá a to aj vďaka svojim 3 stupňom intenzity.

S ohľadom na to, že ľudské oko má viditeľné spektrum 380nm až 750nm možno povedať, že tento prísvit je neviditeľný.

Po inštalácii karty microSD (nie je súčasťou balenia), môžete robiť fotografie alebo natáčať video. Prostredníctvom video výstupu, môžeme pripojiť prístroj k televízoru (NTSC alebo PAL Standard) alebo k počítaču cez USB port.

Obsah balenia: nočné videnie - zameriavač Pardo NV008 P, puzdro, návod na použitie v češtine, prepojovací kábel USB, montáž na weaver, Li-ion akumulátor 18650 s ochranou.Technické parametre

Zväčšenie: Zoom
Maximálne zväčšenie: 6,5-26x x
Dioptrická korekcia: áno, +/- 5 dpt
Rozmery: 173x51x65.5 mm
Hmotnosť: 0.42 kg
Záruka: 24 mesiacov

Prečo nakúpiť optiku u nás

Viac ako 10 rokov skúseností Radi poradíme s výberom.
Výmena tovaru do 60 dní Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný i pozáručný servis Ponúkame iba overené produkty.
Veľké skladové zásoby Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru do 30 dní Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná predajňa v Trenčíne Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu