Montáž Sky-Watcher EQ6-R Goto

Montáž Sky-Watcher EQ6-R s vylepšenými parametrami. Vysoká presnosť sledovania vďaka systému remeňového pohonu, vylepšená metóda polárneho zarovnania, väčšia pevnosť. celý popis

Kód produktu: NEQ6-R
Výrobca: Sky-Watcher
Doprava za 1 €
2 020 €
3-8 dní
Osobný odber v Trenčíne: Za 3-8 dní u Vás
UPS Kuriérska preprava: Za 3-8 dní u Vás
Slovenská pošta: Za 3-8 dní u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Montáž Sky-Watcher EQ6-R je nová vylepšená verzia pôvodného EQ6. Teraz s pokročilejšou technológiou - remeňový systém, podpora PPEC, novší servomotor a systém pohonu, ktorý zaisťuje výrazne nižšiu periodickú chybu a zlepšuje presnosť sledovania. Pevný 2'' statív z nehrdzavejúcej ocele poskytuje stabilitu pri snímaní. Užitočná kapacita 20 kg (45 libier) (15 kg na snímanie).

Pre verziu GoTo vrelo odporúčame Wi-Fi jednotku Skywatcher (SynScanWifi), pomocou ktorej môžete ovládať svoj teleskop cez smartfón alebo tablet. Stačí zapojiť Wi-Fi jednotku do slotu ručného ovládača a stiahnuť si bezplatnú aplikáciu (Android alebo iOS) – a montáž je pripravená na použitie.

Technické parametre

Záruka: 36 mesiacov

Prečo nakúpiť optiku u nás

Viac ako 10 rokov skúseností Radi poradíme s výberom.
Výmena tovaru do 60 dní Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný i pozáručný servis Ponúkame iba overené produkty.
Veľké skladové zásoby Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru do 30 dní Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná predajňa v Trenčíne Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu