Menu
dalekohlad

Parametre produktov

Monokulár Levenhuk Blaze 50 Plus

Blaze levenhuk 50-plus monokular 1
Blaze levenhuk 50-plus monokular3
Blaze levenhuk 50-plus-monokular 4
Kód tovaru: 67742
Výrobca Levenhuk

Monokulár Levenhuk Blaze 50 PLUS je spektív so zoomovým zväčšením 12-36 krát a s priemerom objektívu 50 mm. Je určený k outdoorovým aktivitám ako pozorovanie vtákov, cestovanie a turistika.
Cena s DPH134 €
Cena bez DPH112 €

3-8 dni

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v Trenčíne3-8 dní Prepravnou spoločnosť UPS:3-8 dní Slovenskou poštou:3-8 dní
Preloader
Monokulár Levenhuk Blaze 50 PLUS  prináša skvelé zážitky v každej outdoorovej aktivite ako je pozorovanie vtákov, cestovanie a turistika. Pokročilá optika s antireflexnou vrstvou na všetkých aktívnych plochách zaisťuje čistý, ostrý a svieži obraz. Široký rozsah zväčšenia vám umožňuje detailné pozorovanie aj veľmi vzdialených objektov. Veľký objektív ponúka skvelú viditeľnosť počas dňa i za súmraku. Vzhľadom k jeho kompaktným rozmerom si tento monokulár môžete veľmi ľahko vziať so sebou na cesty aj na výlety. Dodáva sa s vodotesným plášťom, vďaka ktorému je odolný proti hmle, dažďu i snehu. Monokulár Levenhuk Blaze 50 PLUS je skvelý darček pre tých, ktorí vedia oceniť vysokú kvalitu a mobilitu.

Vynikajúca optika tohto pozorovacieho ďalekohľadu je vyrobená z kvalitného skla BK-7. K tomu všetkému sú šošovky a hranoly pokryté antireflexnou vrstvou na všetkých optických plochách, takže svetelné straty vnútri prístroja klesajú na nulu. Povrchová úprava hranolov má striebornú farbu, šošoviek modrú. Veľký objektív zachytáva dostatok svetla na to, aby bol obraz jasný a ostrý aj za zhoršených svetelných podmienok. Tento model je vybavený kovovým okulárom na profesionálnej úrovni. Špičková optika produkuje živý, veľmi detailný obraz v prirodzených farbách. Plášť je naplnený dusíkom, preto sa optika nezahmlieva ani za vysokej vlhkosti.

Ďalšou prednosťou tohoto monokuláru je jeho ergonomický dizajn, ponúkajúci maximálne pohodlie pre vaše pozorovania. Očnice z mäkkej gumy blokuje postranné svetlo. Dlhý očný reliéf vám umožňuje pozorovanie s nasadenými okuliarmi, dioptrickými alebo slnečnými.

Pozorovací ďalekohľad Levenhuk Blaze 50 PLUS je vybavený ľahkým, nárazuvzdorným plášťom. Ten je hermeticky utesnený a chráni prístroj pred prenikaním prachu, nečistôt a vlhkosti do jeho vnútorných častí. Súčasťou sady je aj puzdro chrániace monokulár pred striekajúcou vodou. Puzdro pred začatím pozorovania ani nemusíte dávať dole - stačí rozopnúť zips a ste pripravení. To je praktické najmä pri pozorovaní v nepriaznivých poveternostných podmienkach alebo v teréne. Pri vysokom zväčšení môžu aj najslabšie vibrácie prístroja silne ovplyvniť kvalitu obrazu. Môžete si byť istí, že vám sa to nestane, lebo monokulár sa dodáva so spoľahlivým kovovým stolným statívom. Pozorovací ďalekohľad Levenhuk Blaze 50 PLUS vám za všetkých okolností ponúka svieži a stabilný obraz!

Súprava obsahuje: monokulár, kovový stolový statív, čistiacu utierku, transportné a skladovacie puzdro, návod na použitie.
 

Technické parametre:

Zväčšenie: 12-36 x
Priemer objektívu (apertúra): 50 mm
Priemer objektívu: do 60 mm
Statív v sade: áno
Nastaviteľný zoom: áno
Vodovzdornosť: áno
Materiál optiky: sklo BK-7
Povrchová úprava optiky: antireflexná vrstva na všetkých optických plochách
Priemer okuláru: 15 mm
Zorné pole: 2,8-1,5 °
Očný reliéf: 22-19 mm
Najkratšia vzdialenosť zaostrenia: 10 m
Zorné pole, m / 1000 m: 48-25
Puzdro: áno
Rozsah prevádzkovej teploty: 0 ... + 35 ° C
Použitie: Výrobok pre všeobecné použitie.
Môžu ho používať aj deti staršie ako 3 roky.
Okuláre: výmenný kovový okulár
Vnútorný priemer okulárov:  37 mm (1,46 '')
Hmotnosť: 0,75 kg
Rozmery: 342x105x72 mm
Záruka: doživotná
 
 
 
Monokuláre
Variabilné (Zoom)
Priamy okulár
do 55mm

Posledné zobrazené produkty

Monokulár Levenhuk Blaze 50 Plus


Blaze levenhuk 50-plus monokular 1

Monokulár Levenhuk Blaze 50 PLUS je spektív so zoomovým zväčšením 12-36 krát a s priemerom objektívu 50 mm. Je určený k ...


Cena s DPH134 €
Cena bez DPH112 €

3-8 dni