Menu
dalekohlad

Parametre produktov

Monokulár Omegon Mini Monostar 8x20

Monokulár Omegon Mini Monostar 8x20Monokulár Omegon Mini Monostar 8x20
Monokulár Omegon Mini Monostar 8x20
Monostar8x22.jpg
Monostar8x23.jpg
Monostar8x21.jpg
Kód tovaru: 18765
Výrobca Omegon

Monokulár Omegon 8x20 Mini Monostar je vreckový monokulár so širokým využitím. Je ideálny do divadla, na koncerty, na výlety a na cesty.
Cena s DPH59 €
Cena bez DPH49 €

3-8 dni

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v Trenčíne3-8 dní Prepravnou spoločnosť UPS:3-8 dní Slovenskou poštou:3-8 dní
Preloader
Monokulár Omegon 8x20 Mini Monostar je vreckový monokulár s mini-optikou. Je nepostrádateľným spoločníkom. Ste tramp, lovec alebo milovník vtáctva, ale nechcete mať veľkú hmotnosť ďalekohľadu okolo krku po celú dobu, alebo keď ste v meste, alebo v práci? Možno neznámy vták pristane naraz vo Vašej blízkosti, alebo na prechádzke prírodou sa nachádza tabuľa 100 metrov od hotela? Museli by ste prejsť kus cesty, aby ste ju prečítali. Nič z toho nie je problém. S monokulárom Omegon Monostar vo vrecku košele, bez toho by bolo príliš objemné alebo Vás inak obmedzovalo. A ešte byť schopný rýchlo identifikovať vtáka alebo si prečítať označenie.
Všestranný monokulár vyniká extrémne nízkou hmotnosťou (70 g) a vysoko kvalitným spracovaním. Kryt je vyrobený z hliníka a zliatiny zinku a má impozantne vysoko kvalitný strieborný kovový povrch. S priemerom  objektívu 20 mm má optika schopnosť zhromažďovať osemkrát viac svetla než ľudské oko.Šošovky s multi-povrchovou úpravou znižujú odrazy na minimum.
Tento praktický malý monokulár má rozmanité spôsoby využitia. Je ideálny do divadla, opery alebo na koncert. Vďaka svojej nízkej hmotnosti a kompaktnosti je tiež nenápadný a šikovný spoločník na cestách a výletoch. Mini Monokulár nie je hračka, ale plne funkčný optický nástroj, ktorý je ľahko ovládateľný, a vždy po ruke.

Názor experta

Klady

malý, kompatkný


Zápory

- lomená konštrukcia


Technické parametre:

Zväčšenie:  8x
Priemer objektívu (mm): 20
Priemer výstupnej pupily (mm): 2,5
Očný reliéf (mm): 10,0
Sklo hranolu: Materiál BaK-4
Ochranná taška: áno
Zorné pole (°): 5,5
Zorné pole vo vzdialenosti 1000 m (m): 96
Zaostrovací limit (m): 2,5
Intenzita svetla: 6,3
Stmievací faktor: 12,6

Výška (mm): 75
Hmotnosť (g): 70
Oblasť použitia:
Cestovanie: áno
Šport: áno
Divadlo: áno

Monokuláre
Pevné
Mini monokuláre
do 55mm

Posledné zobrazené produkty

Monokulár Omegon Mini Monostar 8x20


Monokulár Omegon Mini Monostar 8x20

Monokulár Omegon 8x20 Mini Monostar je vreckový monokulár so širokým využitím. Je ideálny do divadla, na koncerty, na výlety a na ...


Cena s DPH59 €
Cena bez DPH49 €

3-8 dni