Menu
dalekohlad

Parametre produktov

Monokulár Levenhuk Blaze 50

Kód tovaru: 67945
Výrobca Levenhuk

Monokulár Levenhuk Blaze 50 poskytuje kompaktné rozmery a vysokú spoľahlivosť. Zväčšenie monokuláru je 15-45x. Priemer objektívu je 50 mm.
Cena s DPH85 €
Cena bez DPH71 €

3-8 dni

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v Trenčíne3-8 dní Prepravnou spoločnosť UPS:3-8 dní Slovenskou poštou:3-8 dní
Preloader

Monokulár Levenhuk Blaze 50 poskytuje široký rozsah zväčšenia od 15x do 45x.  Umožňuje tak pozorovanie aj veľmi vzdialených objektov. Šošovka objektívu s veľkou apertúrou ponúka skvelú viditeľnosť aj v zhoršených svetelných podmienkach (napríklad za súmraku). Kvalitná optika s antireflexnou vrstvou na všetkých aktívnych plochách zabezpečuje jasný a čistý obraz. Monokulár má pomerne kompaktné rozmery - prístroj možno ľahko prenášať na pozorovanie do prírody. V meste či vo voľnej krajine, s týmto monokulárom zaznamenáte každý detail.

Optika vyrobená z kvalitného borosilikátového skla BK-7 je na všetkých plochách opatrená antireflexnou vrstvou a vytvára vysoko kontrastný, ostrý obraz s vernými farbami. Povrchová úprava hranolov má striebornú farbu, šošoviek modrú. Najkratšia vzdialenosť zaostrenia je len 5 metrov, a preto  môžete zreteľne pozorovať aj objekty vo svojej blízkosti.

Ďalšou výhodou monokulára je jeho premyslený dizajn. Okulár je vybavený očnicou z mäkkej gumy, ktorá eliminuje bočné odlesky a zaisťuje dodatočný komfort pri pozorovaní. Odolný plášť je úplne vodotesný. Súčasťou sady je aj praktické transportné a skladovacie puzdro. Toto puzdro chráni prístroj pred vlhkosťou, nečistotami a prachom. Pri pozorovaní nemusíte puzdro úplne odstraňovať, len ho odopnite - čo je výhodné najmä za zlého počasia alebo v drsných poľných podmienkach.

Pozorovanie pri vyšších hodnotách zväčšení vyžaduje väčšiu stabilitu, aby ste dosiahli maximálnu ostrosť a čistotu obrazu. Preto sa monokulár dodáva s kovovým stolným statívom. Súprava obsahuje: monokulár, kovový stolný statív, transportné a skladovacie puzdro a návod na použitie.

 

Technické parametre:

Zväčšenie: 15-45 x
Priemer objektívu (apertúra): 50 mm
Zorné pole: 2,5-1,3 °
Očný reliéf: 15-11 mm
Najkratšia vzdialenosť zaostrenia: 5 m
Zorné pole, m / 1000 m: 43-22
Hmotnosť: 0,48 kg

 

 

 

Monokuláre
Variabilné (Zoom)
Priamy okulár
do 55mm

Posledné zobrazené produkty

Monokulár Levenhuk Blaze 50


mlblaze50

Monokulár Levenhuk Blaze 50 poskytuje kompaktné rozmery a vysokú spoľahlivosť. Zväčšenie monokuláru je 15-45x. Priemer objektívu ...


Cena s DPH85 €
Cena bez DPH71 €

3-8 dni