Monokulár Omegon Spotting scope ED 15-45x60

Monokulár Omegon Spotting Scope ED 15-45x60 mm je dôkazom, že aj malé veci môžu byť vynikajúce. Tento model monokuláru ponúkne špeciálne okamihy s 60 mm objektívom ED. celý popis

Kód produktu: 45636
Výrobca: Omegon
Doprava za 1 €
689 €
3-8 dní
Osobný odber v Trenčíne: Za 3-8 dní u Vás
UPS Kuriérska preprava: Za 3-8 dní u Vás
Slovenská pošta: Za 3-8 dní u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Monokulár Omegon  Spotting Scope ED 15-45x60 mm je užitočný prístroj na sledovanie prírody. S týmto modelom monokulára môžete mať výborné zážitky - či pri pozorovaní vzácneho vtáka alebo poskytne úchvatný výhľad. Aj keď počasie nie je vždy optimálne, potiahnutá optika vám vždy poskytne jasný a krištáľovo čistý obraz.


ED optika - pozorovanie s efektom „wow“

Pri sledovaní prírody pomocou prístrroja s touto optikou budete mať k dispozícii ostré obrázky. Vstavané špeciálne optické prvky znamenajú, že uvidíte svet v jeho najmenších detailoch.  To je možné použitím optiky ED s potiahnutými šošovkami. Toto špeciálne sklo s nízkym rozptylom svetla zaisťuje verný farebný obraz a oveľa vyšší kontrast ako pri bežných ďalekohľadoch.

Zoomový okulár s rozsahom zväčšenia 15-45X

Pohodlné a praktické - prispôsobený okulár so zoomom poskytuje bezstupňové zväčšenie. Ak chcete vidieť predmet, ktorý pozorujete podrobnejšie, jednoducho otočte okulárom a obrázok sa zväčší.

Duálne zaostrovanie - presný bod zaostrenia

Niekedy je celkom náročné zamerať obrázok. Ale systém dvojitého zaostrovania na 60mm ED objektíve, to robí veľmi jednoduchým. Akonáhle si na objekt zhruba zaostríte, príde na rad jemné zaostrovanie, ktoré vám poskytne presné zaostrenie a obraz sa iba „rozsvieti“.

Nastaviteľné očnice

To málo navyše - s očným reliéfom až 20 mm môžu pohodlne pozorovať aj nositelia okuliarov. Nastaviteľná očnica vám umožní prispôsobiť sa vášmu zraku. Prečo je to tak? Pretože každé oko je iné, a pretože vám to umožní pohodlne si prezrieť celé zorné pole.

Hodí sa na akýkoľvek statív - vstavané ¼ "pripojenie na statív

Otočné objímky s trubicovým krúžkom majú štandardné pripojenie statívu 1/4 ", čo vám umožní okamžite nastaviť rozsah pozorovania ED na statív podľa vlastného výberu. To znamená, že vaše pozorovanie bude pokojné a uvoľnené celé hodiny. 

Vždy pripravené na použitie - s vždy pripraveným puzdrom

Váš nový monokulár je dodávaný s prenosným puzdrom. To znamená, že prístroj je vždy dobre chránený a napriek tomu pripravený na pozorovanie pomocou niekoľkých sekúnd. Hrubé nastavenie na dvojitom zaostrovaní vám umožní rýchlo zaostriť na objekt. Jemné nastavenie zaostrenia vám potom umožní nastaviť detailné zábery.

Monokulár v puzdre

Chráni váš ďalekohľad pred nárazmi a nepriazňou počasia. Početné otvory v pohotovostnom kufríku vám umožnia plne využiť pozorovací prístroj a umožnia vám ho namontovať na statív.

Hliníkové puzdro súčasťou dodávky

Robustné hliníkové puzdro chráni váš monokulár pri preprave alebo keď sa nepoužíva. Keď ho vyberiete z púzdra, prístroj je bezprašný a pripravený na použitie. Tento monokulárny prístroj Omegon zaberá len toľko miesta ako veľká fľaša vody a nie je ťažký. Monokulár je správnou voľbou pre každého, kto veľa cestuje a oceňuje špičkovú optiku. 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 

Technické parametre

Spôsob využitia: Lomený okulár
Zväčšenie: Zoom
Priemer objektívu: 60 mm
Maximálne zväčšenie: 45 x
Zorné pole v 1 000 m: 54 (15x) - 29 (45x)
Minimálna ostriaca vzdialenosť: 5,5 m
Priemer výstupnej pupily (mm): 1,3-4 mm
Sklo hranolu: ED sklá
Statívový závit: áno
Antireflexná úprava šošoviek: áno, niekoľkovrstvová
Vodotesný: Áno
Plnený dusíkom: áno
Rozmery: 330x80x102-170mm
Hmotnosť: 1.26 kg
Záruka: 24 mesiacov

Prečo nakúpiť optiku u nás

Viac ako 10 rokov skúseností Radi poradíme s výberom.
Výmena tovaru do 60 dní Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný i pozáručný servis Ponúkame iba overené produkty.
Veľké skladové zásoby Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru do 30 dní Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná predajňa v Trenčíne Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu