Monokulár Omegon Mono 10x32
Monokulár Omegon: užiť si prírodu v každom okamihu Prechádzka alebo túra bude ešte zaujímavejšia. S týmto novým monokulárom využijete každú príležitosť na pozorovanie. Kompaktný na nosenie vo vrecku, ultra ostrá optika a vysokokvalitná hliníková mechanika. S monokulárom Omegon zažijete prírodu v úplne novej dimenzii. celý popis
| Osobný odber v Trenčíne: | Za 3-8 dní u Vás |
| UPS Kuriérska preprava: | Za 3-8 dní u Vás |
| Slovenská pošta: | Za 3-8 dní u Vás |
Popis výrobku
Monokulár Omegon: zažiť prírodu v každom okamihu
Prechádzka alebo túra bude ešte zaujímavejšia. S týmto novým monokulárom využijete každú príležitosť na pozorovanie. Kompaktný na nosenie vo vrecku, ultra ostrá optika a vysokokvalitná hliníková mechanika. S monokulárom Omegon zažijete prírodu v úplne novej dimenzii.
Výhody v skratke:
-
Ostrá optika pre dokonalé pozorovania prírody
-
Veľké zaostrovacie koliesko: jednoduché použitie aj v rukaviciach
-
Viacnásobná vrstva na všetkých šošovkách zabraňuje odrazom a zaisťuje, že do oka sa dostane dostatočné množstvo svetla
-
32 mm apertúra pre jasný obraz: takže môžete pozorovať aj za úsvitu alebo súmraku
-
Veľká 21 mm okulárová šošovka pre pohodlné pozorovanie
-
S týmto monokulárom máte pozorovanie prírody jednoducho „vo vrecku“ a s kompaktným rozmerom je vždy po ruke
Kompaktná optika pre spontánne a okamžité pozorovanie
32 mm optika: čistý obraz, nezabudnuteľné dojmy
S monokulárom Omegon zažijete svoje okolie z úplne novej perspektívy. Vysokokvalitná optika a viacnásobná vrstva zaisťujú brilantný obraz. Veľké zorné pole ponúka čistotu aj v okrajových oblastiach. S 32 mm šošovkou a zväčšením 8x alebo 10x (v závislosti od modelu) si môžete vychutnať jasný obraz, aj keď sa začína stmievať. Pôsobivý pohľad na svet okolo vás kedykoľvek počas dňa.
Čo s tým teda môžete objaviť a jasne rozoznať?
-
Jeleň na vzdialenosť až 250 metrov
-
Zajace alebo veveričky vo vzdialenosti asi 50-100 metrov
-
Ďateľ na stromoch alebo malé spevavé vtáky vo vzdialenosti 20-40 metrov
-
Motýle alebo iné drobné stvorenia v bezprostrednej blízkosti do vzdialenosti 2 metrov
Pohodlné a ničím nerušené pozorovanie
-
Príroda znamená relax a tak by to malo byť aj pri pozorovaní. S okulárovou šošovkou s priemerom 21 mm bude vaše pozorovanie pohodlné. Veľkorysý očný reliéf zaručuje dostatok priestoru medzi vašim okom a šošovkou.
-
Vyrobený z hliníka
-
Kryt monokuláru je celý z hliníka. To znamená: vysokú stabilitu a odolnosť. Nenájdete tu žiadne krehké plastové komponenty.
-
Twist-up očnice
-
Optimálnu vzdialenosť medzi okom a monokulárom nastavíte pomocou robustnej očnice. Otočí sa a upevní sa na miesto v troch jednoduchých krokoch, takže si môžete vybrať optimálnu polohu pre sledovanie.
-
Určený nielen do prírody, ale aj ideálny na iné aktivity či koncert
-
Ak sedíte na jednom zo sedadiel úplne vzadu v koncertnej sále, niekedy môže byť ťažké presne identifikovať umelcov na pódiu. S monokulárom je to však oveľa jednoduchšie. Jediný pohľad a výkon zažijete jasne a zblízka.
-
Mäkká a zamatová taška je určená na prenášanie a optický prístroj chránený pred poškriabaním a prachom. Zamatové puzdro sa postará o správne uloženie vášho nového monokuláru. Pokojne si ho teda môžete vložiť do vrecka bundy.
Obsah balenia
-
Monokulár
-
Protiprachový uzáver
-
Zamatové vrecko so sťahovacou šnúrkou
-
Popruh na ruku
-
Utierka z mikrovlákna
Technické parametre
| Spôsob využitia: | Priamy okulár | Mini monokuláre |
|---|---|
| Zväčšenie: | 10x |
| Priemer objektívu: | 32 mm |
| Maximálne zväčšenie: | 10 x |
| Zorný uhol: | 6,7 ° |
| Zorné pole v 1 000 m: | 117 m |
| Minimálna ostriaca vzdialenosť: | 2 m |
| Priemer výstupnej pupily (mm): | 3,2 mm |
| Sklo hranolu: | BaK 4 |
| Statívový závit: | nie |
| Antireflexná úprava šošoviek: | viacnásobná |
| Vodotesný: | Nie |
| Plnený dusíkom: | nie |
| Rozmery: | d 123 mm x š 38 mmx v 41 mm |
| Hmotnosť: | 0.26 kg |
| Záruka: | 36 mesiacov |
Podobné produkty
Overené našimi
zákazníkmi
100% zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní.
Celkovo náš obchod získal 594 recenzií.
Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk

