Monokulár Levenhuk Blaze BASE 80
Pozorovací monokulár Levenhuk Blaze BASE 80 je vhodný ako na panoramatické pozorovania, tak aj na prieskum veľmi vzdialených objektov. Vďaka tomu je skvelý na štúdium voľne žijúcich živočíchov. Pri malom zväčšení môžete študovať skupiny vtákov alebo zvierat a pri veľkom pozorovať jednotlivé detaily krajiny. celý popis
| Osobný odber v Trenčíne: | Za 3-8 dní u Vás |
| UPS Kuriérska preprava: | Za 3-8 dní u Vás |
| Slovenská pošta: | Za 3-8 dní u Vás |
Popis výrobku
Pozorovací monokulár Levenhuk Blaze BASE 80 je vhodný ako na panoramatické pozorovania, tak aj na prieskum veľmi vzdialených objektov. Vďaka tomu je skvelý na štúdium voľne žijúcich živočíchov. Pri malom zväčšení môžete študovať skupiny vtákov alebo zvierat a pri veľkom pozorovať jednotlivé detaily krajiny. Okulár je lomený, čo umožňuje pohodlné pozorovanie oblasti blízko zenitu. Levenhuk Blaze BASE 80 je ideálnou voľbou pre prírodovedca, poľovníka alebo pozorovateľa vtáctva.

Optika ďalekohľadu je vyrobená zo skla BK-7. Všetky optické povrchy prichádzajúce do styku so vzduchom sú potiahnuté niekoľkými vrstvami antireflexného povlaku. Zväčšenie prístroja je možné plynulo meniť v rozsahu od 20x do 60x. Vďaka veľkému priemeru objektívu pozorovací ďalekohľad zachytáva množstvo svetla, prenáša jasný a kontrastný obraz aj v zamračenom počasí alebo za súmraku. Dostatočná dĺžka výstupnej pupily umožňuje pozorovanie s okuliarmi.

Telo Levenhuk Blaze BASE 80 je vyrobené z plastu. Pozorovací ďalekohľad môže byť namontovaný na štandardné statívy so závitom 1/4". Súčasťou balenia je kovový statív, ktorý umožňuje umiestniť pozorovací ďalekohľad na stôl alebo okenný parapet. Na skladovanie a prepravu zariadenia sa používa pevný kufrík s pohodlnou rukoväťou, ktorý je súčasťou sady.
Základné vlastnosti:
Obsah balenia:
Technické parametre
| Spôsob využitia: | Lomený okulár |
|---|---|
| Priemer objektívu: | 80 mm |
| Maximálne zväčšenie: | 20-60 x |
| Zorné pole v 1 000 m: | 38 – 19 |
| Minimálna ostriaca vzdialenosť: | 8 m |
| Priemer výstupnej pupily (mm): | 4 – 1.3 |
| Statívový závit: | Áno |
| Antireflexná úprava šošoviek: | FMC |
| Rozmery: | 46x17.5x11.5 |
| Hmotnosť: | 2.04 kg |
| Záruka: | 24 mesiacov |
Podobné produkty
Overené našimi
zákazníkmi
100% zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní.
Celkovo náš obchod získal 594 recenzií.
Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk
