Menu
dalekohlad

Parametre produktov

Mikroskop Levenhuk digitálny DTX 50

Kód tovaru: 61021
Výrobca Levenhuk

Mikroskop Levenhuk digitálny DTX 50 je moderný digitálny mikroskop
určený pre využitie v rôznych oblastiach a odvetviach, napríklad v rádioelektronike, v klenotníctve, zoológii a biológii.
Cena s DPH65 €
Cena bez DPH54 €

3-8 dni

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v Trenčíne3-8 dní Prepravnou spoločnosť UPS:3-8 dní Slovenskou poštou:3-8 dní
Preloader

Mikroskop Levenhuk digitálny DTX 50 je moderný digitálny mikroskop vybavený rozhraním USB disponujúci zväčšením v rozsahu 20-230x a vybavený digitálnym fotoaparátom s rozlíšením 1,3 Mpx, ktorý umožňuje robiť - snímať fotografie a videozáznamy pozorovaných preparátov.

Mikroskop je určený pre využitie v rôznych oblastiach a odvetviach, napríklad v rádioelektronike, v klenotníctve, zoológii a biológii.

Mikroskop disponuje systémom osvetlenia o 8 bielych LED žiarovkách s reguláciou jasu. Preparáty je možné pozorovať priamo na monitore počítača. Mikroskop má jednoduché použitie. Disponuje pohodlným odnímateľným statívom. Jeho napájanie ide cez port USB.

Umožňuje meranie dĺžkových rozmerov, plôch, uhlov a polomerov študovaných preparátov.     Mikroskop je kompatibilný so systémami Windows XP / Vista / 7/8, Mac 10.6-10.10.

V balení sa nachádza: mikroskop Levenhuk DTX 50 s káblom USB 2.0, statív, ochranné plastové krytky objektívu, softvér pre spracovanie obrazu a užívateľská príručka.

Digitálne mikroskopy
Mikroskopy

Posledné zobrazené produkty

Mikroskop Levenhuk digitálny DTX 50


mldtx50

Mikroskop Levenhuk digitálny DTX 50 je moderný digitálny mikroskop určený pre využitie v rôznych oblastiach a odvetviach, ...


Cena s DPH65 €
Cena bez DPH54 €

3-8 dni