Menu
dalekohlad

Parametre produktov

Mikroskop Bresser Biolux NV 20-1280x HD USB

Mikroskop Bresser Biolux NV 20-1280xMikroskop Bresser Biolux NV 20-1280x
Kód tovaru: 5116200
Výrobca Bresser

Monokulárny mikroskop Bresser Biolux NV 20-1280x je určený na pozorovanie biologických preparátov a nepriehľadných objektov.
Cena s DPH136 €
Cena bez DPH113 €

3-8 dni

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v Trenčíne3-8 dní Prepravnou spoločnosť UPS:3-8 dní Slovenskou poštou:3-8 dní
Preloader
Monokulárny mikroskop Bresser Biolux NV 20-1280x má kovové telo. Je určený na pozorovanie biologických preparátov (spodné svetlo - priehľadné objekty) a pozorovanie nepriehľadných objektov v odrazenom svetle (vrchné svetlo - minerálne kamene, mince, apod.). Mikroskop je vybavený revolverovými achromatickými objektívmi 4x/10x/40x a širokouhlými okulármi WF5x a WF16x, pomocou ktorých sa spolu s 2x Barlow nadstavcom dá docieliť zväčšenie v rozsahu 20-1280x.
Spolu s mikroskopom sa dodáva aj kamera MicrOcular II s ovládačmi a príslušným softvérom pre spracovanie snímiek (softvér umožňuje meniť jas, kontrast, rozlíšenie, Gamma korekciu), ktorou je možné zachytiť krásne statické snímky alebo video snímky pozorovaných preparátov. LED podsvietenie preparátov - biele svetlo spodné aj vrchné s meniteľnou intenzitou jasu, čo umožňuje nastaviť optimálne svetelné podmienky pre každé pozorovanie. Okulárový tubus je zvnútra začiernený, čo zabraňuje svetelným odleskom a eliminuje presvetlené miesta v obraze pozorovaného objektu. Disponuje vstavanými farebnými filtrami (6ks) na otočnom kotúči umiestnenom pod mechanickou doskou, čo umožňuje pozorovať objekty v optimálnej farbe a kontrastnom pomere. Mechanický krížový posuvník umožňuje veľmi jemný posuv preparátu v oboch osiach v zornom poli mikroskopu, čo je veľká výhoda najmä pri pozorovaní pri väčších zväčšeniach.
Mikroskop je napájaný pomocou batérií (3ks, typ AA), ktoré na energeticky nenáročné LED osvetlenie postačujú. Je dodávaný s bohatým príslušenstvom (pinzeta, pipeta, liaheň, nožík na rezanie preparátov, hotové preparáty, čisté podložné a krycie sklíčka, ochranný protiprachový obal, atď.), a to všetko prehľadne a bezpečne uložené v šikovnom prepravnom plastovom kufríku.
 
 

Technické parametre:
 

Zväčšenie: 20x-1280x (pri použití 2x Barlow šošovky)
Napájanie: pomocou batérií (3ks, typ AA)
Okulár / okuláre: širokouhlé (nie DIN)
Osvetlenie:     LED (biele svetlo spodné a vrchné) s meniteľným jasom
Zväčšenie objektívov: 4x / 10x / 40x
Zväčšenie okulárov: WF5x / WF16x

Ostrenie: jednostupňové (hrubé)
Snímač obrazu: USB MicrOcular II (1280x720 pixelov)
Typ okulárovej hlavice: monokulárna, otočná o 360 stupňov
Typ: presvetľovací (biologický) mikroskop a lupa

Mikroskopy
Monokulárne mikroskopy

Posledné zobrazené produkty

Mikroskop Bresser Biolux NV 20-1280x HD USB


Mikroskop Bresser Biolux NV 20-1280x

Monokulárny mikroskop Bresser Biolux NV 20-1280x je určený na pozorovanie biologických preparátov a nepriehľadných objektov.


Cena s DPH136 €
Cena bez DPH113 €

3-8 dni