Mikroskop Omegon NABLA I Bino
Používanie mikroskopu Omegon NABLA I Bino je veľmi jednoduché. LED osvetlenie je jasné a rovnomerné. Dva rôzne zdroje svetla robia mikroskop ideálnym pre začiatočníkov, či už doma alebo v škole. celý popis
| Osobný odber v Trenčíne: | Ihneď na prevádzke |
| UPS Kuriérska preprava: | 14.5. u Vás |
| Slovenská pošta: | Piatok 15.5. u Vás |
Popis výrobku
Všeobecný popis mikroskopu
Mikroskop Nabla I zaujme svojimi technickými vlastnosťami a robustnou konštrukciou. Je spoľahlivým spoločníkom v triede, na vedeckých veľtrhoch alebo pri vašich vlastných objavoch doma. Veda sa stáva skutočným zážitkom.
OSTRÝ OBRAZ
Vysoko kvalitné achromatické šošovky poskytujú jasný a vysoko kontrastný obraz. Mikroskop je ideálny pre prvé experimenty v biológii alebo pre zaujímavé výskumné projekty doma. Vďaka praktickému krížovému stolu môžete vzorky presne a pohodlne posúvať v ľubovoľnom smere. Zaostrovanie je detská hračka. Vďaka praktickému hrubému a jemnému nastaveniu nastavíte perfektné zaostrenie bleskovo. To znamená, že každý obraz je výborný – bez skreslenia a to aj pri vysokých zväčšeniach.
Výhody mikroskopu:
-
400-násobné zväčšenie: odhaľte fascinujúce detaily
-
Prechádzajúce a odrazené svetlo LED: ideálne pre priehľadné a pevné vzorky
-
Obzvlášť jednoduché použitie: ideálne pre školákov, amatérskych výskumníkov a zvedavé mysle
-
Presné zaostrovanie: jednoduché zaostrovanie vďaka hrubému a jemnému nastaveniu
-
Pohodlný krížový stôl: bez námahy presúvajte vzorky vo všetkých smeroch
-
Robustná konštrukcia: Robustná kvalita pre dlhotrvajúci pôžitok z objavovania
-
Vhodné pre deti od 15 rokov: Ideálne do školy, na hobby a prvé experimenty
Technické parametre
| Spôsob využitia: | Pre študentov | Biologické |
|---|---|
| Konštrukcia: | Binokulárne |
| Zväčšenie: | ≤ 7x | 10x | 13x a viac |
| Maximálne zväčšenie: | 4x-10x-40x x |
| Zväčšenie objektívov: | 4x,10x,40x |
| Zväčšenie okulárov: | 10x |
| Napájanie: | 220 V |
| Osvetlenie: | Prechádzajúce a odrazené svetlo LED |
| Rozmery: | d 250mm x v 380mm x š 180 mm |
| Hmotnosť: | 3.00 kg |
| Záruka: | 24 mesiacov |
Podobné produkty
Overené našimi
zákazníkmi
100% zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní.
Celkovo náš obchod získal 594 recenzií.
Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk
