Mikroskop Levenhuk trinokulárny MED 1000 T

Trinokulárny mikroskop Levenhuk MED 1000T disponuje zväčšením 40-1000x. Mikroskop má trinokulárnu hlavicu, planárne objektívy, Köhlerovej osvetlenie, Abbeov kondenzor s irisovou clonou a filtrom. celý popis arrow-base

Kód produktu: 72784
Výrobca: Levenhuk
check Doprava zadarmo
876 €
not-stock 3-8 dní
Osobný odber v Trenčíne: Za 3-8 dní u Vás
UPS Kuriérska preprava: Za 3-8 dní u Vás
Slovenská pošta: Za 3-8 dní u Vás
calendar Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
clock Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
view Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Mikroskop Levenhuk MED 1000T je trinokulárny optický mikroskop s planárnym objektívmi. K dispozícii je tiež nastavenie Köhlerovej osvetlenie. Tento optický prístroj sa stane skutočným pokladom pre všetkých, ktorí ho používajú vo svojej profesionálnej oblasti, špecialistov v lekárskych a mikrobiologických laboratóriách, výukových a rekreačných inštitútoch a na výskumných univerzitách. Pomáha študentom na stredných školách a univerzitách vykonávať podrobné štúdie biológie v domácom prostredí.

Hlavnou vlastnosťou tohto mikroskopu je jeho optikaRevolverový nosič má štyri planárne objektívy, ktoré vylepšujú vykresľovanie farieb, znižujú sférické vady šošoviek, napravujú zakrivenie poľa (celková plocha plochého zorného poľa je až 95% priemeru pozorovaného obrázku). Objektív 100x umožňuje pozorovanie s ponorením do oleja. Dodané okuláre so širokým zorným poľom zaisťujú dobrú viditeľnosť. Rozsah zväčšenia mikroskopu sa pohybuje od 40x do 1000x.

Trinokulárna hlavica sa dodáva so samostatným optickým tubusom pre inštaláciu digitálneho fotoaparátu (predáva sa samostatne). Fotoaparát je potrebné k zhotovovaniu fotografií vzoriek, vytváranie videoarchívu z pozorovania a prenos obrázkov na externú obrazovku k demonštrovaniu výskumu širokej audiencii poslucháčov. Hlavicu možno otáčať o 360 ° a jej vizuálna časť je naklonená pod uhlom 30 ° pre dosiahnutie komfortu pri dlhých pozorovaniach.

Za zmienku rozhodne stojí aj systém osvetlenia mikroskopu. Všetky pozorovania sa vykonávajú v prechádzajúcom svetle (LED žiarovka sa nachádza v spodnej časti mikroskopu). K úprave Köhlerovej osvetlenia sa používa Abbeov kondenzor s irisovou clonou a svetelným filtrom. Je napájané striedavým napätím.

Mechanický stolík je pohyblivýJeho povrch je chránený grafitovým povlakom. K úprave zaostrenia sa používa mechanizmus makroskrutky a mikroskrutky, ktoré sa nachádzajú na telese mikroskopu.

Súprava obsahuje: základňu mikroskopu so stojanom, trinokulárne hlavice, planárne šošovky zaostrené do nekonečna: 4x; 10x; 40xs; 100xs (pre ponorenie do oleja), okuláre: WF10x / 22 mm (2 ks), modrý filter, nádobku s imerzným olejom, držiak C pre fotoaparát, protiprachový kryt, napájací kábel, LED žiarovku, užívateľskú príručku a doživotnú záruku.

Technické parametre

Spôsob využitia: Laboratória | Biologické
Konštrukcia: Trinokulárne | Biologické
Maximálne zväčšenie: 40-1000 x
Zväčšenie objektívov: 4x, 10x, 40xs, 100xs (olejová imerzia)
Zväčšenie okulárov: 10x (2ks)
Napájanie: adaptér 220 V, 50/60 Hz AC
Osvetlenie: LED (spodné osvetlenie))
Kondenzátor: Abbe kondenzátor s irisovou clonou a filter
Hmotnosť: 9.18 kg
Záruka: doživotná

Hodnotenie

  • kvalitná optika
  • pripojenie na PC
  • Abbe kondenzor s irisovou clonou a filtrom
  • posuvný pracovný stolík
  • fotoaparát nie je súčasťou balenia
  • pozorovanie len priehľadných objektov

Názor odborníka

Veronika Šedová

Skúsený predajca optiky, zameranie na mikroskopy

Trinokulárny biologický mikroskop s kvalitnou optikou je vhodný na školské bádanie a laboratórne výskumy.

Podobné produkty

24613
truck
not-stock 3-8 dní
arrow-right
arrow-left

Prečo nakúpiť optiku u nás

benefit1
Viac jako 10 rokov skúseností Radi poradíme s výberom.
benefit2
Výmena tovaru do 60 dní Jednoducho, bez udania dôvodu.
benefit3
Záručný i pozáručný servis Ponúkame iba overené produkty.
benefit4
Veľké skladové zásoby Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
benefit5
Vrátenia tovaru do 30 dní Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
benefit6
Vlastná predajňa v Trenčíne Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
cross
Užívateľský panel