Mikroskop Levenhuk Rainbow 50 L

Mikroskop Levenhuk Rainbow 50L je spoľahlivý vzdelávací mikroskop. Sada obsahuje všetko potrebné pre prvé biologické pokusy. Zväčšenie: 40-800x. celý popis

Kód produktu: 69098
Výrobca: Levenhuk
133 €
3-8 dní
Osobný odber v Trenčíne: Za 3-8 dní u Vás
UPS Kuriérska preprava: Za 3-8 dní u Vás
Slovenská pošta: Za 3-8 dní u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Mikroskop Levenhuk Rainbow 50L predstavuje žiarivý, štýlový mikroskop. Je ideálny pre začínajúcich výskumníkov mikrosveta i skúsených biológov. Tento mikroskop vám umožní pozorovať rastlinné a živočíšne tkanivá a dozvedieť sa viac o ich bunkovej štruktúre, sledovať živé mikroorganizmy v kvapke vody a vykonávať množstvo ďalších zaujímavých aktivít.

Každý model sa dodáva s experimentálnou sadou Levenhuk K50. Skúsení užívatelia ocenia optiku najvyššej kvality a špičkový výsledný obraz. Vďaka kombinovanému systému osvetlenia je tento mikroskop vhodný na skúmanie priehľadných, nepriehľadných aj polopriehľadných preparátov. Mikroskop Levenhuk Rainbow 50L má ľahké, ale spoľahlivé plastové telo.

V porovnaní s inými radmi ponúka mikroskop Levenhuk Rainbow 50L širší rozsah zväčšenia. K dispozícii je šesť úrovní: 40x, 80x, 100x, 200x, 400x a 800x. Každý mikroskop sa navyše dodáva v spoľahlivom plastovom kufríku určenom pre ukladanie a prepravu.

Súčasťou tohto radu je 5 štýlových farebných designov - môžete si teda ľahko vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu vkusu. V objednávke do poznámky uveďte farbu mikroskopu, ktorú objednávate z nasledovných piatich farieb: moonstone (šedobiela), pomaranč (jasnočervená), limetka (zelená), azure (modrá) a ametyst (fialová).

V balení sa nachádza: mikroskop, objektívy: 4x, 10x, 40x, okulár: WF10x, Barlowova šošovka 2x, pracovný stolík so svorkami, kotúčová clona, kondenzor, dva zdroje osvetlenia s nastavením jasu (LED), sieťový adaptér, 2 batérie AA, plastový kufrík, experimentálna súprava Levenhuk K50, návod na použitie a záručný list.

Experimentálna súprava Levenhuk K50 obsahuje: užívateľskú príručku "Zábavný mikroskop. Pozorujeme mikrosvet ", klieštiky, liaheň pre žabronôžky, mikrotom, fľaštičku s kvasnicami, fľaštičku s lepidlom pre vytváranie vzoriek, fľaštičku s morskou soľou, fľaštičku s vajíčkami žabronôžky, 5 preparátov pripravených na použitie, 5 čistých sklíčok, pipetu a  prachový kryt.

Technické parametre

Spôsob využitia: Pre študentov | Biologické
Konštrukcia: Monokulárne | Biologické
Priemer objektívu: 0 mm
Maximálne zväčšenie: 40-800 x
Cena: 0
Zväčšenie objektívov: 4x,10x,40x
Zväčšenie okulárov: 10x, Barlow šošovka 2x
Snímač obrazu:
Napájanie: 220V 50 Hz alebo 2 batérie АА
Osvetlenie: LED (spodné a vrchné osvetlenie)
Kondenzátor: áno, NA 0,65
Hmotnosť: 2.78 kg
Záruka: 24 mesiacov

Hodnotenie

  • praktický plastový kufrík
  • možnosť skúmať priehľadné i nepriehľadné preparáty
  • experimentálna sada (je súčasťou)
  • 5 farebných designov
  • plastové telo

Názor odborníka

Veronika Šedová

Skúsený predajca optiky, zameranie na mikroskopy

Biologický vzdelávací mikroskop je vhodný pre začiatočníkov, ale aj pre skúsených biológov, dodávaný v praktickom plastovom kufríku s experimentálnou súpravou.

Prečo nakúpiť optiku u nás

Viac ako 10 rokov skúseností Radi poradíme s výberom.
Výmena tovaru do 60 dní Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný i pozáručný servis Ponúkame iba overené produkty.
Veľké skladové zásoby Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru do 30 dní Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná predajňa v Trenčíne Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu