Mikroskop Levenhuk Rainbow 2 L PLUS

Mikroskop Levenhuk Rainbow 2L PLUS je veľmi kvalitný a spoľahlivý mikroskop pre študentov škôl a univerzít.V objednávke do poznámky uveďte farbu mikroskopu, ktorú ste vybrali z týchto piatich farieb: moonstone (šedá), pomaranč (jasnočervená), limetka (zelená), azure (modrá) a ametyst (fialová). celý popis

Kód produktu: 69091
Výrobca: Levenhuk
109 €
3-8 dní
Osobný odber v Trenčíne: Za 3-8 dní u Vás
UPS Kuriérska preprava: Za 3-8 dní u Vás
Slovenská pošta: Za 3-8 dní u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Mikroskop Levenhuk Rainbow 2L PLUS je žiarivý a štýlový mikroskop, ktorý je logickým pokračovaním série Levehnuk Rainbow 2L. Tento nový mikroskop spája výhody predchádzajúceho radu s novými užitočnými funkciami. Mikroskop je vybavený dvoma osvetľovacími systémami. To znamená, že môžete pozorovať priehľadné, polopriehľadné aj nepriehľadné mikroskopické preparáty.

Každý model sa dodáva s experimentálnou sadou Levenhuk K50, ktorá mladým bádateľom pomôže s ich prvými nezávislými pokusmi a výskumami. Hlavným rozdielom u tohto nového mikroskopu je ich vylepšená optika. Ponúka vyššie hodnoty zväčšenia (až 640x) a môžu ich teda k serióznemu výskumu používať aj študenti biológie. Mikroskop je vybavený odpruženým objektívom - jeho konštrukcia predchádza prípadnému poškodeniu aj v prípade, že sa pri zaostrovaní objektív dotkne preparátu.

Mikroskop Levenhuk Rainbow 2L PLUS má spoľahlivé kovové telo - je známy svojou dlhou prevádzkovou životnosťou aj v prípade intenzívneho používania na univerzitách alebo v laboratóriách. Disponuje moderným dizajnom v piatich žiarivých farbách. V objednávke do poznámky uveďte farbu mikroskopu, ktorú ste vybrali z týchto piatich farieb: moonstone (šedá), pomaranč (jasnočervená), limetka (zelená), azure (modrá) a ametyst (fialová).

Svet okolo nás je plný úžasných vecí, ktoré sú ľudskému oku nedostupné. Ak chcete uvidieť všetky zázraky mikrokozmu, budete k pozorovaniu potrebovať dobrý prístroj a práve na tento účel je ideálny Levenhuk Rainbow 2L PLUS .Tento mikroskop disponuje širokým rozsahom zväčšenia od 64x do 640x. Umožňuje vám študovať rastliny a hmyz, sledovať mikroorganizmy a skúmať mince, či na nich nie sú okom neviditeľné škrabance, a rad ďalších zaujímavostí. Sada mikroskopu obsahuje všetko, čo je potrebné na vstup do mikrosveta. Levenhuk Rainbow 2L PLUS  je dokonalou voľbou pre zvedavých žiakov a študentov biológie.

Balenie obsahuje: mikroskop, objektívy: 4x, 10x, 40x, okulár: WF16x, pracovný stolík so svorkami, kotúčovú clonu, kondenzor, dva zdroje osvetlenia s nastavením jasu (LED), sieťový adaptér, 3 batérie AA, experimentálnu súpravu Levenhuk K50, návod na použitie a záručný list.

Experimentálna súprava Levenhuk K50 obsahuje: užívateľskú príručku "Zábavný mikroskop. Pozorujeme mikrosvet ", klieštiky, liaheň pre žabronôžky, mikrotom, fľaštičku s kvasnicami, fľaštičku s lepidlom pre vytváranie vzoriek, fľaštičku s morskou soľou, fľaštičku s vajíčkami žabronôžky, 5 preparátov pripravených na použitie, 5 čistých sklíčok, pipetu a prachový kryt.

Technické parametre

Spôsob využitia: Pre študentov | Biologické
Konštrukcia: Monokulárne | Biologické
Priemer objektívu: 0 mm
Maximálne zväčšenie: 64-640 x
Cena: 0
Zväčšenie objektívov: 4х, 10х, 40хs (pružinový)
Zväčšenie okulárov: WF16x
Napájanie: 220V 50 Hz alebo 3 batérie АА
Osvetlenie: LED
Kondenzátor: NA 0,65
Rozmery: 23×15×37 cm
Hmotnosť: 1.84 kg
Záruka: 24 mesiacov

Hodnotenie

  • kvalitná sklená optika 
  • kovové telo
  • pozorovania priehľadných i nepriehľadných predmetov
  • dodávaný je s experimentálnou sadou
  • nemá

Názor odborníka

Veronika Šedová

Skúsený predajca optiky, zameranie na mikroskopy

Monokulárny biologický mikroskop vhodný pre študentov škôl a univerzít.  Kvalitný a spoľahlivý mikroskop je dodávaný s experimentálnou sadou.

Podobné produkty

Prečo nakúpiť optiku u nás

Viac ako 10 rokov skúseností Radi poradíme s výberom.
Výmena tovaru do 60 dní Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný i pozáručný servis Ponúkame iba overené produkty.
Veľké skladové zásoby Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru do 30 dní Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná predajňa v Trenčíne Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu