Mikroskop Levenhuk digitálny DTX 500 LCD

Skladom

Digitálny mikroskop Levenhuk DTX 500 LCD je digitálny USB mikroskop s LCD displejom. Zväčšenie má 20-500x. Fotoaparát má 5,0 Mpx. celý popis

Kód produktu: 61024
Výrobca: Levenhuk
Doprava za 1 €
219 €
Skladom
Osobný odber v Trenčíne: Ihneď na prevádzke
UPS Kuriérska preprava: Utorok 23.7. u Vás
Slovenská pošta: Streda 24.7. u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Digitálny mikroskop DTX 500 LCD s vstavaným LCD displejom vám umožňuje študovať preparáty pri zväčšení 20x až 500x a výsledky svojej práce ukladať v obrazovom alebo video formáte na kartu microSD. Osem vstavaných LED žiaroviek rovnomerne osvetľuje pracovnú plochu a zaisťuje minimálnu spotrebu energie. Osvetľovací systém je vybavený reguláciou jasu.

Stolík tohto mikroskopu je vybavený meracou stupnicou (8 cm pozdĺž osi x, 6 cm pozdĺž osi y) a dvoma úchytmi na upevnenie preparátu pod fotoaparátom.

Farebný 3,5 "LCD displej tohto mikroskopu je vybavený tlačidlami rýchleho prístupu, ktoré vám umožňujú ľahko nastaviť jas, expozíciu a vyváženie farieb. Mikroskop Levenhuk DTX 500 LCD môžete pomocou kábla USB, ktorý je súčasťou súpravy, ľahko pripojiť k svojmu PC a všetky súbory vytvorené počas pozorovania skopírovať na pevný disk. Tento model je ďalej vybavený výstupom AV, ktorý umožňuje sledovaný obraz v reálnom čase prenášať na obrazovku televízora alebo do projektora.

Digitálny mikroskop Levenhuk DTX 500 LCD je napájaný batériou Li-ion, ktorá je súčasťou súpravy a umožňuje až 2 hodiny práce bez pripojenia k zdroju elektrickej energie. Mikroskop možno napájať cez port USB vášho počítača.

Súprava obsahuje: mikroskop Levenhuk DTX 500 LCD, adaptér *, Li-ion nabíjateľná batéria, kábel USB, kábel AV, čistiacu utierku, hmotnostné triedy, softvér na spracovanie obrazu, užívatelskú príručku.

Technické parametre

Spôsob využitia: Pre študentov | Digitálne
Konštrukcia: Digitálne LCD
Priemer objektívu: 0 mm
Maximálne zväčšenie: 20-500 x
Cena: 0
Napájanie: dobíjateľnou batériou Li-ion , cez port USB
Osvetlenie: LED žiarovky s reguláciou jasu
Hmotnosť: 0.76 kg
Záruka: 24 mesiacov

Hodnotenie

  • pripojenie k PC pomocou rozhrania USB 2.0
  • stolík s meracou stupnicou
  • snímanie fotografií a videozáznamov
  • digitálny fotoaparát 5,0 Mpx
  • nemá

Názor odborníka

Veronika Šedová

Skúsený predajca optiky, zameranie na mikroskopy

Digitálny mikroskop s farebným 3,5 LCD displejom umožňuje skúmať preparáty a ukladať ich v obrazovom alebo video formáte na kartu microSD.

Prečo nakúpiť optiku u nás

Viac ako 10 rokov skúseností Radi poradíme s výberom.
Výmena tovaru do 60 dní Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný i pozáručný servis Ponúkame iba overené produkty.
Veľké skladové zásoby Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru do 30 dní Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná predajňa v Trenčíne Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu