Mikroskop Bresser Biodiscover 20-1280x

Mikroskop Bresser Biodiscover 20-1280x, je vhodný pre začiatočníkov a študentov so zväčšením 20-1280x, osvetlenie pomocou LED diódy, v balení 3 objektívy a 2 okuláre celý popis

Kód produktu: 5013000
Výrobca: Bresser
Tovar už nie je dostupný

Ospravedlňujeme sa, ale tovar už nie je dostupné v našom sortimente z dôvodu ukončenia výroby. Prosím zvoľte inú alternatívu. Ďakujeme.

Popis výrobku

Mikroskop Bresser Biodiscover 20x-1280x je kvalitný kombinovaný mikroskop určený pre skúmanie priehľadných preparátov pod prechádzajúcim svetlom aj nepriehľadných objektov (minerály, mince, apod.) pod odrazeným svetlom. Disponuje dvoma od seba nezávislými zdrojmi bieleho svetla so samostatnou reguláciou svitu (LED - spodné aj vrchné svetlo), čo predurčuje tento mikroskop nielen na pozorovanie biologických objektov (dajú sa umiestniť ako preparát medzi podložné a krycie sklíčko) ale aj na pozorovanie minerálov, mincí a podobných netransparentných materiálov až do max.veľkosti 30mm.
 
Mikroskop má len jednostupňové, no dostatočne jemné zaostrovanie. Použitím achromatických objektívov 4x/10x/40x, širokouhlých okulárov WF5x a WF16x (priemer 20mm) a zabudovanej Barlow 2x šošovky sa dá dosiahnuť zväčšenie v rozsahu 20x-1280x.
 
Mikroskop je kompatibilný s voliteľným elektronickým okulárom MicrOcular II (640x480 pix) pripojiteľným cez rozhranie USB 2.0. Elektronický okulár umožňuje sledovať pozorovaný objekt v reálnom čase na obrazovke počítača ako aj zhotoviť jednoduché fotografie alebo natočiť krátke videosekvencie. Mikroskop disponuje vstavanými farebnými filtrami na otočnom kotúči umiestnenom pod mechanickou doskou, čo umožňuje pozorovať objekty v optimálnej farbe a kontrastnom pomere (využiteľné len so spodným zdrojom svetla).
 
Mikroskop je dodávaný bez kufríka, s bohatým príslušenstvom, balenie obsahuje: širokouhlé okuláre WF5x/WF16x, 2x Barlow nadstavec, objektívy 4x/10x/40x, sadu farebných filtrov, sieťový AC adaptér, 5 pripravených preparátov a 10 podložných a krycích sklíčok, zberná nádobka s oddeleniami pre 4 preparáty a lupou vo viečku nádoby, umelú liaheň, mikrotóm (nôž na prípravu tenkých preparátov), nožničky, pipeta, oceľová pinzeta, 2x preparačné ihly, a na prvé pokusy aj vajíčka garnáta, strava pre garnátov, morská soľ, kvasnice.
 

Technické parametre

Spôsob využitia: Pre študentov | Biologické
Konštrukcia: Monokulárne | Biologické
Maximálne zväčšenie: 20-1280 x
Zväčšenie objektívov: 4x,10x,40x
Zväčšenie okulárov: 5x, 16x
Napájanie: sieťový AC adaptér
Osvetlenie: LED (spodné a vrchné)
Rozmery: 19 x 30 x 13,4 cm
Hmotnosť: 1.60 kg
Záruka: 24 mesiacov

Hodnotenie

  • pripojenie  k počítaču
  • možnosť skúmania priehľadných aj nepriehľadných objektov
  • spodné aj vrchné LED osvetlenie
  • bez kufríka

Názor odborníka

Veronika Šedová

Skúsený predajca optiky, zameranie na mikroskopy

Mikroskop je vhodný pre študentov, ale aj pre začiatočníkov, s možnosťou pripojenia na počítač. Je vybavený bohatým príslušenstvom.

Prečo nakúpiť optiku u nás

Viac ako 10 rokov skúseností Radi poradíme s výberom.
Výmena tovaru do 60 dní Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný i pozáručný servis Ponúkame iba overené produkty.
Veľké skladové zásoby Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru do 30 dní Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná predajňa v Trenčíne Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu