Mikroskop BMS 3A
Mikroskop BMS 3A je monokulárny mikroskop. celý popis
| Osobný odber v Trenčíne: | Za 3-8 dní u Vás |
| UPS Kuriérska preprava: | Za 3-8 dní u Vás |
| Slovenská pošta: | Za 3-8 dní u Vás |
Popis výrobku
Popis produktu:
Okulár: WF 10x/18 mm
Rúrka: monokulárna - trubica??
Hlava: pevná
Nosová časť: trojitá
Objektívy: DIN achromatické 4x (NA 0,10), 10x (NA 0,25) a 40x (NA 0,65) pružinové
Pódium - Podstavec: s 2 pódiovými klipmi
Zaostrovanie: gombíky na hrubé zaostrovanie s klznou spojkou
Kondenzátor: pevný, N.A. 0,65 s kotúčovou membránou so šiestimi otvormi
Osvetlenie: otočné ploché a konkávne zrkadlo, Ø 50 mm
Dodávané s: protiprachovým krytom, manuálom, napínacím kľúčom
Zväčšenie: 40x, 100x a 400x
Stojan: 3/4 veľkosť
Rozmer balenia: 20 x 15 x 32 cm
Hmotnosť: 1,4 kg
Vrátane: protiprachového krytu, ručného a napínacieho kľúča
Technické parametre
| Spôsob využitia: | Pre študentov | Biologické |
|---|---|
| Konštrukcia: | Monokulárne |
| Maximálne zväčšenie: | 400x x |
| Zväčšenie objektívov: | DIN achromatické 4x (NA 0,10), 10x (NA 0,25) a 40x (NA 0,65) pružinové |
| Zväčšenie okulárov: | 40x, 100x, 400x |
| Osvetlenie: | otočné ploché a konkávne zrkadlo, Ø 50 mm |
| Kondenzátor: | pevný, N.A. 0,65 s kotúčovou membránou so šiestimi otvormi |
| Rozmery: | 20 x 15 x 32 cm |
| Hmotnosť: | 1.40 kg |
| Záruka: | 24 mesiacov |
Odporúčané príslušenstvo
Podobné produkty
Overené našimi
zákazníkmi
100% zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní.
Celkovo náš obchod získal 594 recenzií.
Prezrieť hodnotenie na Heureka.sk
